Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не съм фен на Манчестър Ю.

Фен съм на Челси и ме е яд на Барселона(по-скоро на оня норвежкия педал,дето ги класира.)Така и така смятам,че Барселона не трябваше да са на финал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Розенхоф му е майката - тукмо тръгвам натам..ще гъмжи от фенове и бира - истинска атмосфера като за финал,само местата да са точно :rolleyes:

 

Дейба .... за тоя розенхоф пък изобщо не се сетих.... аз съм много прост , ем бирата е бира ем в подобна бирария няма начин да не дават мача..... дейба дейба :angry1

 

Не, не е. Телевизорите може и да са ОК, обаче питаш ли ме като не мога да си докарам една каса с бира. :angry:

 

Е добре....справедлив е донякъде :music

 

Epic setup is epic!

 

 

 

Моля, забележете дудука и блок-флейтата вдясно :D

Другия месец вероятно ще си взема и хармоника. :P

 

 

Ебати ЕПИК-а.....закво са ти тия кавали ? Като играеш извратени игри с тъмни и непреходими гори , невиждани и неопетнени от човешки крак виртуални езерца и зелени ливади на които са стъпвали само малки противни девствени женски елфове с малки гадни бели заострени шапки да не би да си изкарваш някоя мелодийка за да се потопиш още повече в елфската виртуална реалност.....еххххх а когато започне битка на живот и смърт , на мана и магия , на елфи срещу чудовища взимаш китарата и правиш някоя "жица" за допълнително надъхване......

Екстра си го замислил.... сега остава да станеш майстор на флейтата като Питър Пан и спокойно могат да те вземат в някой култов оркестър като Китка или Камчия..... или дори можете да си основете свой собствен и да преплитате елфска музика с етно мотиви , ще бъдете абсолютни новатори :music

Link to comment
Share on other sites

Импресията е добра, но безпочвена. :D

 

Просто звука ми харесва много. Имаше един изпаднало изглеждащ човек с шапка, който свиреше на такава флейта до пощата късно вечер, аз все му пусках колкото монети имам в джоба, щото много ме радваше с тия релаксиращи мелодийки. И един ден го заговорих и го питах тъй и тъй, на какво свириш, че звука много ме радва, а не знам как се казва инструмента и откъде да го намеря. Той вика, блок-флейта, 16 лв, музикалния магазин под партийния дом. И те така.

Link to comment
Share on other sites

Кеф а ? Сега спокойно можеш да си вземеш една щипка от "щастието" на афекс , да се нагърмиш доволно.....хващаш тоя Енструмент блок флейтата , отиваш в градската градина и точно в момента в който започват да ти се привиждат малки и злобни елфчета започваш да си подсвиркваш с тоя интересен Енструмент и не щеш ли след минути осъзнваш........ ти си напуснал Пловдив..... ти си напуснал Градската Градина....ти си на едно по-хубаво място.................... ти си в НАРНИЯ...... точно тогава се появява лъвът и ти проговаря с човешки глас ...... ще изпиташ паника и точно когато се каниш да го омилостивиш с райска музика , тревата ще те пусна и ще осъзнаеш че група Пенсионери се мъчат да те свалят от дървото на което се намираш в момента ТОЧКА , ЕБАХТИ

 

 

 

 

НЕ се заяждам , просто не ми се спи а последният пост беше твоят :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Дейба .... за тоя розенхоф пък изобщо не се сетих.... аз съм много прост , ем бирата е бира ем в подобна бирария няма начин да не дават мача..... дейба дейба :angry1

 

 

 

Е добре....справедлив е донякъде :music

 

 

 

 

Ебати ЕПИК-а.....закво са ти тия кавали ? Като играеш извратени игри с тъмни и непреходими гори , невиждани и неопетнени от човешки крак виртуални езерца и зелени ливади на които са стъпвали само малки противни девствени женски елфове с малки гадни бели заострени шапки да не би да си изкарваш някоя мелодийка за да се потопиш още повече в елфската виртуална реалност.....еххххх а когато започне битка на живот и смърт , на мана и магия , на елфи срещу чудовища взимаш китарата и правиш някоя "жица" за допълнително надъхване......

Екстра си го замислил.... сега остава да станеш майстор на флейтата като Питър Пан и спокойно могат да те вземат в някой култов оркестър като Китка или Камчия..... или дори можете да си основете свой собствен и да преплитате елфска музика с етно мотиви , ще бъдете абсолютни новатори :music

 

Така е когато гейминга придобие уродливи форми. :devil

Link to comment
Share on other sites

Дейба .... за тоя розенхоф пък изобщо не се сетих.... аз съм много прост , ем бирата е бира ем в подобна бирария няма начин да не дават мача..... дейба дейба :angry1

яко беше :rolleyes:

 

а ти къде осъмня в крайна сметка и какво порка? :)

Link to comment
Share on other sites

а аз не можах да измисля нищо умно и ме завлякоха в противното кръчме "При Румен" в тракия.... пийнах 5-6 бирички гарнирани със свински уши на скара и се прибрах..... в момента обмислям в какво да се топна за да премахна противната миризна на готвено.....+ бонус миризма на старо олио.... абе гадна работа , повече няма да ходя там , тва че за 1 хайнекен и една цаца чаках близо 40мин изобщо не го споменавам да не кажат пак че съм капризен клиент.......

 

 

Пък и мача.....ебати тъпият мач , не си заслужаваше парите които похарчих за бира...... тва беше най-скучният финал който съм гледал..... :sick

Link to comment
Share on other sites

Ебати ЕПИК-а................... и т.н. ......................... или дори можете да си основете свой собствен и да преплитате елфска музика с етно мотиви , ще бъдете абсолютни новатори :music

 

 

Кеф а ? Сега спокойно можеш да си вземеш една щипка от "щастието" на афекс ,................ че група Пенсионери се мъчат да те свалят от дървото на което се намираш в момента ТОЧКА , ЕБАХТИ

 

Ахахахахахахахахахаха охохохохохохохо :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Има моменти когато ако ми беше малко по-слаб мехура можеше да се изпусна след като съм чел писанията на zlobil....

Link to comment
Share on other sites

Импресията е добра, но безпочвена. :D

 

Просто звука ми харесва много. Имаше един изпаднало изглеждащ човек с шапка, който свиреше на такава флейта до пощата късно вечер, аз все му пусках колкото монети имам в джоба, щото много ме радваше с тия релаксиращи мелодийки. И един ден го заговорих и го питах тъй и тъй, на какво свириш, че звука много ме радва, а не знам как се казва инструмента и откъде да го намеря. Той вика, блок-флейта, 16 лв, музикалния магазин под партийния дом. И те така.

Тоя същия чичко ми иде някой път да отида и да му навра флейтичката в носа, та да го питам така ще може ли да свири!? Изсвирва безсмислена поредица от тонове, страшно далеч от каквато и да е мелодия, които така ме дразнят, докато минавам покрай него, че най-демонстративно си запушвам ушите! Всеки, който е държал в ръце такава флейта за повече от 48 секунди ще може да свири като него.
Link to comment
Share on other sites

Явно не съм спал и не знам какво още правя буден, лека нощ на всички... предавам щафетата на дневните стражи вече!

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

противното кръчме "При Румен" в тракия
Ахааххахахаха, т'ва ми е под гъза... сууупер злето е тая кръчма :) Т'ва започна от едно приятно квартално кафе - барака с пет стола отпред... ама баце Гумен почна да ъпгрейдва, ъпгрейдва, качи пети левел и вече турбо фолк мега кръчма с обслужване +3...
Тоя същия чичко ми иде някой път да отида и да му навра флейтичката в носа
Според мен може и някъде другаде... но примерно след злоупотреба с фасул и да проверим дали може така да свири :Р
Link to comment
Share on other sites

К*р да ги удари тея от ТУ-то.ПУ-то вече си изхарчиха евростипендиите наще галфони още резултати не са изкарали :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

а аз не можах да измисля нищо умно и ме завлякоха в противното кръчме "При Румен" в тракия.... пийнах 5-6 бирички гарнирани със свински уши на скара и се прибрах..... в момента обмислям в какво да се топна за да премахна противната миризна на готвено.....+ бонус миризма на старо олио.... абе гадна работа , повече няма да ходя там , тва че за 1 хайнекен и една цаца чаках близо 40мин изобщо не го споменавам да не кажат пак че съм капризен клиент.......

 

 

Пък и мача.....ебати тъпият мач , не си заслужаваше парите които похарчих за бира...... тва беше най-скучният финал който съм гледал..... :sick

 

При Румбата си е добре бре :)

 

К*р да ги удари тея от ТУ-то.ПУ-то вече си изхарчиха евростипендиите наще галфони още резултати не са изкарали :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Кви класирания бе да ги изопна. Какво още искат. Досие на родата да не се били към ДС. А сиктир :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кви класирания бе да ги изопна. Какво още искат. Досие на родата да не се били към ДС. А сиктир :laughing:

 

А де.Нито в Пу ги караха 2 бланки да подават, нито ксерокопие от личната карта им искаха и имат пари вече.Пък наще галфони ми взеха даните на роднините до 9-то коляно и пари фира..... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Наистина е странно, че дори в едно нещо ПУ-то се представиха по-добре от ТУ. Благодаря за стипендията и дано и в Техническия преведат парите скоро.

Link to comment
Share on other sites

Вие не разбрахте ли, че единствения университет в Пловдив, който има смисъл да съществува, това е Медицинския! И не че там са цъфнали, та вързали, ама пък не може без лекари. Всичко друго е такъв леш, че няма на къде повече. И те подготвяли бъдещи кадри. Аз като ги гледам те колко са подготвени започвам да се притеснявам много силно за бъдещето на страната ни. То и първите резултати са на лице....

Link to comment
Share on other sites

Вие не разбрахте ли, че единствения университет в Пловдив, който има смисъл да съществува, това е Медицинския! И не че там са цъфнали, та вързали, ама пък не може без лекари. Всичко друго е такъв леш, че няма на къде повече. И те подготвяли бъдещи кадри. Аз като ги гледам те колко са подготвени започвам да се притеснявам много силно за бъдещето на страната ни. То и първите резултати са на лице....

И там като се поразвовиш започва да намирисва от към главЪта . Тати е специалист , мама има частен кабинет , чичо е шевче и т.н. и после като попаднеш на такъв жална ти майка .

Link to comment
Share on other sites

Сериозно? И това в Утре Носете Съответната Сума ?

Тъй вярно :) Е ако иска човек да си купи изпита тва е най-лесното, ама аз по-скоро ша ида да си уча фотографията в нбу отколкото да дам квито и да е пари на преподавател за изпит... :) Те понякога просто си искат там някви пари и като не им сипеш - ми както желате колега иии фърчиш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тъй вярно :) Е ако иска човек да си купи изпита тва е най-лесното, ама аз по-скоро ша ида да си уча фотографията в нбу отколкото да дам квито и да е пари на преподавател за изпит... :) Те понякога просто си искат там някви пари и като не им сипеш - ми както желате колега иии фърчиш :rolleyes:

Каква специалност си?

На мен за 2 години нищо не са ми искали, а като видях как се взимат изпити, сериозно се замислих за нивото на уж толкова елитния университет.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...