Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На мен ми се струва по-тихичко от преди незнам защо . Днес е прибирах към 19 през Сточна гара , Авк. Велешки , Гладстоун , Лиляна Димитрова и беше наистина тихо 3-4 Хабитуриенти да засякох .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Пак поразклати стабилно :blink:

"Стабилно" е когато ти падне полилея на главата. Виж в "Others" има цяла тема по случая...както винаги всъщност... ;)

Link to comment
Share on other sites

тая година да не са отменили състезанието за наградите на дарвин? или ни спестяват новините, или абитуриентите ни пият по-малко, или нещо друго също толко невероятно.

 

 

Странно, и аз се питах това вчера...Кажи-речи със същите думи.

Link to comment
Share on other sites

Ся... Бориле... срамота е да поддържаш образ на супер зъл изверг, който гледа изродии и трепе дечица в компютърни игри, само за да види как малките им детски черепчета се пръскат, а после да излезеш с нещо от рода на "На сатен се спи добре" :D

Link to comment
Share on other sites

Леки шизоидни отклонения? :D

 

Няма са пуашиш, според мен всички сме за терапевт, и аз, и жената, и родителите ми, и брата на жената, баба ми дори и тя.

Link to comment
Share on other sites

За мен броенето до 12 не е селско, но от позицията ми в момента е тъпо.Да се радваш, че завършваш най-лесният период от живота след детската градина е много глупаво.Хей сега някой да каже, че ще ме върнат 10-ти клас и мама и тате ще дават пари ако трябва до 50 от пред на зад и от горе на голу ще броя.Да обаче свърши тая и сега зора е на лице :rolleyes:

 

Забрави да кажеш, че и на 50 езика ще броиш.....както и аз де. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Az se zaqjdam che nqma kakvo da pravq. Na kakyv se pravq i az ne znam. Osobeno obicham da draznq horata deto edno govorqt drugo pravqt, treto predstavlqvat. Ma edva li shte razberesh za kakvo stava duma, koeto pyk ne e osobeno uchudvashto. Inache izvinqvai, siguren sym che si bil za primer na tvoqta abiturentska. Pone taka pishesh tuka.

 

Щото и аз така за спорта обичам да се заяждам искам да видя къде съм написъл, че съм бил "пример за обществото"? Едно е това ,което пиша, съвсем друго е кой как си го тълкува. Пих разбира се на бала ама не съм ставал "пиян селянин"! Предпочетох да съм трезвен и с акъла си.

Link to comment
Share on other sites

Тежка вечер беше... Прибрах се в 8 сутринта, не бях спал от почти 24 часа, в крайна сметка спах само 4. Езикът ми още е зелен от ментите, които блъсках цяла нощ.

Link to comment
Share on other sites

Тежка вечер беше... Прибрах се в 8 сутринта, не бях спал от почти 24 часа, в крайна сметка спах само 4. Езикът ми още е зелен от ментите, които блъсках цяла нощ.

До Альоша успя ли да стигнеш :rolleyes:

 

п.п Вангела раздаде ли се както само той си може и за СБ тая вечер ли потегляте? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да, успях :3. От Петното до Альоша за 1 час и 15 минути, култови сме! :Д

 

Да, почти всички даскали се раздадоха, Емили Каменова беше култова обаче. Да, тая вечер пътуваме, с влака в 1:20.

Link to comment
Share on other sites

Излезнах за няма и половин час и се нагледах на татуировки, задници, прашки, цици и прочее пикантерии :laughing:

 

Съответно ТОВА ми минава през главата :devil

Link to comment
Share on other sites

На сатен се спи добрееее :)

 

Стига да е хубавия памучен сатен че имам един от другите и се чудя да го хвърлям ли или да го подарявам. Отвратително е да си посместиш краката и да усещаш как петите ти задират освен това някак "лепне"..

Link to comment
Share on other sites

Памучен е. За мое огромно учудване лъскавият сатен хич не е харесван - четох доста мнения, подобни на твоето. И е по-скъп на всичкото отгоре. Не ми се иска да се изръсвам и после да се окаже, че не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Ся... Бориле... срамота е да поддържаш образ на супер зъл изверг, който гледа изродии и трепе дечица в компютърни игри, само за да види как малките им детски черепчета се пръскат, а после да излезеш с нещо от рода на "На сатен се спи добре" :D
Да, кардинал Ришельо е имал прекрасна цветна градина, директора на Аушвиц е гледал декоративни зайчета, а главния палач в затвора в Пекин отглежда котенца...
Link to comment
Share on other sites

На сатен се спи добрееее :)

Мноу ясно,особено през лятото,щото държи хладничко,а ако и завивката, и чаршафът,и възглавницата са от сатен е едно такова хлъъъъъъзгаво :)

Link to comment
Share on other sites

Щото и аз така за спорта обичам да се заяждам искам да видя къде съм написъл, че съм бил "пример за обществото"? Едно е това ,което пиша, съвсем друго е кой как си го тълкува. Пих разбира се на бала ама не съм ставал "пиян селянин"! Предпочетох да съм трезвен и с акъла си.

 

Zvuchi skuchno. Az predpochetoh da sym piqn i s kolejkata ot nqkva gimnaziq ama ne pomna koq beshe gimnaziqta. Razlichni vremena, razlichni nravi kakvo da gi pravish. Az sq ne razbrah, dumata selqnin li te podrazni ili neshto drugo. Shtoto shte te razbera ako e taka. Vse pak ti si grajdanin, ot Plovdiv, ne otkyde da e. Ili neshto drugo te iznervq. De da znam, tuka ot selo trudno mi bachka telepatiqta.

Link to comment
Share on other sites

....а главния палач в затвора в Пекин отглежда котенца...

 

В тоя ред на мисли - да внимавате в картинката защото RaptoR-а и той отглежда котенца :lol:

Link to comment
Share on other sites

Емили Каменова беше култова обаче.

Емилия Каменова може само да ми го полапа. Какво е правила тая стара чанта пак?

И само не ми казвай, че ти е любима учителка...

Link to comment
Share on other sites

Емилия Каменова може само да ми го полапа. Какво е правила тая стара чанта пак?

И само не ми казвай, че ти е любима учителка...

 

Далеч от любима ми е, мен също ме е рязала, ама се разцепи от сърце женицата.

Link to comment
Share on other sites

Брендито Плиска е най-хубавия БГ алкохол.2 големи и ми е така хубаво...толкова едно...ХУБАВО.

Link to comment
Share on other sites

Брендито Плиска е най-хубавия БГ алкохол.2 големи и ми е така хубаво...толкова едно...ХУБАВО.

 

Aбсолютно съгласен съм с теб тук :) И в момента ако не бях отвратен от алкохол сигурно щеше да ми се припие...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...