Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе някой случайно да знае ако си в Англия и си пуснеш договор към някъв оператор за колко пари ти дават АЙФОН 3Г ? Една приятелка е там и планува да си идва скоро и се чудя дали да си взема ? Аз доколкото съм чувал цената е смешна ма дали е така ..... ?

 

Един фр си взе от О2 за без пари при 24 месечен договор (35 лири на месец).Но той си е там и говори , така че му излиза сметката, за теб нз.

Иначе нов без договор 8гб бил 350 лири, което пак е далавера.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

тя се прибира завинаги в БГ .... отива сключва договор и после ми го носи на мене

от там нататък да се спасява как ще си оправя договора......

Link to comment
Share on other sites

тя се прибира завинаги в БГ .... отива сключва договор и после ми го носи на мене

от там нататък да се спасява как ще си оправя договора......

Доколкото съм чувал знам , че да сключиш такъв договр трябва да имаш постоянен адрес. И като сключиш договор след няколко дена казваш ,че ти е откраднат и така май договора се разваля или нещп подобно. Пак да кажа , че така съм чувал ...

Link to comment
Share on other sites

Nqma nujda da kazvash kakvoto i da bilo. 99% ot BG-tata kato se pribirat nasam palqt po nqkoi mobilen operator. Vzima si telefona i se pribira i tova. Ako ide pak v Angliq shte se naloji da si plati smetkite predpolagam. Ne sym probval taq hava kak e, no edva li e golqm problem. Ako shte se vryshta v Angliq da polzva drug operator.

Link to comment
Share on other sites

тя се прибира завинаги в БГ .... отива сключва договор и после ми го носи на мене

от там нататък да се спасява как ще си оправя договора......

 

Да ама после ще трябва да го отключваш... аз го гледах и освен да си връткаш снимките по-ефектно и няколко други такива пиниза които нямат абсолютно нищо общо с основната му функция на телефон, не видях други предимства.

Link to comment
Share on other sites

е не може ли да се отключи ?

 

Сигурно може, но пак ще трябва да се бърника нещо... провери все пак как стоят нещата с разкодирането. За Windows Mobile 5.0 разкодирането ставаше с един глупав и елементарен registry editor и аз сам си разкодирах един телефон от T-Mobile в рамките на 5 минути - може да е пак толкова елементарно а може и да не е...

Link to comment
Share on other sites

Сигурно може, но пак ще трябва да се бърника нещо... провери все пак как стоят нещата с разкодирането. За Windows Mobile 5.0 разкодирането ставаше с един глупав и елементарен registry editor и аз сам си разкодирах един телефон от T-Mobile в рамките на 5 минути - може да е пак толкова елементарно а може и да не е...

Отключват се, но самият телефон освен за гъзарийка, за друго не става (дет' викаш). На един приятел му бяха докарали преди доста време и пича си поигра десетина дни с него (да му се порадва), разкара го и си купи последния за тогава СЕ....

Link to comment
Share on other sites

Става става, но за да ти е полезен трябва наистина да ползваш телефона за нещо друго, за което 3310 не може да ти свърши работа. SE имат още доста да поработят над тухларския си дизайн за да стъпят на малкия пръст на епъл.

 

мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

е не може ли да се отключи ?

Може да се отключи. Препоръчвам ти обаче някой не го прави за първи път. Има шанс да си го заключих така, че да не може да се отключи в скоро време.

 

Отключват се, но самият телефон освен за гъзарийка, за друго не става (дет' викаш). На един приятел му бяха докарали преди доста време и пича си поигра десетина дни с него (да му се порадва), разкара го и си купи последния за тогава СЕ....

Не съм съгласен с това мнение. Използва iPhone 3g 16gb вече няколко месеца. Има много удобно функции. Ако знаеш какво правиш можеш доста полезни програми да си добавиш. Снимките и музиката са последното нещо за което се сещам в момента. Имам и телефон с Windows Mobile и такъв Symbian. Windows Mobile за навигация в пъти по - добър от iPhone.

Link to comment
Share on other sites

Току що стигнах до офиса на Андрю Райън в Bioshock и изгледах съответната сцена там. Мисля, че това е най-въздействащият, промиващ момент, който съм виждал в която и да е компютърна игра. Не се сещам за друга ситуация, от която да съм се чувствал като ударен с мокър парцал след обрат в някаква история в игра, защото в повечето случаи нещата са твърде клиширани и лесни за предугаждане. Но това... това е връх в разказвачеството на компютърния екран и въздействието върху играча!

 

А Bioshock, в случай, че някой не знае, е PC играта от 2007 година с втората най-висока оценка за всички времена от всички сайтове за ревюта (изпреварена само от Half Life 2 / Orange Box). Единственото условие да се насладите максимално на този визуален, звуков и повествователен шедьовър е да знаете достатъчно добре английски, за да можете да поемете напълно атмосферата и фантастичната история и среда.

 

Леле, как се изказах... Но все пак, направете си услуга и я изиграйте, would you kindly? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Абе, кво са се размрънкали за тоя видео клип в Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=X87zcC6bntY

 

Вярно, България и Словения нещо липсват, ама защо трябва да се ангажира вниманието на всички с това? Чак по новините го даваха. Показах клипа на един поляк, той кат видя, кадри с Газета Полска уж от началото на 80-те и му излезе пяна на устата :Д. Очевидно е, че някакви неграмотни хора са правили клипа, ама... трябва ли да ни занимават всички? Ай, сиктир, имам чекии да бия, сега чак външното министерство щяло да пита защо нас, аджеба, ни няма.

Link to comment
Share on other sites

Ето това е за теб куре, ретрото избива гъбки и лишеи от всякъде!

daggershots.jpg

:rolleyes:

Lost Games Blog - Пълно е с ретро игрички там!

Link to comment
Share on other sites

Това е втората част на серията, в която е Oblivion и е доволно култова за времето си. А и площта на света е доста по-голяма от следващите две части.

 

Ретрото е яко, но скоро си купих нова видеокарта и съм в период на избиване на рибата със супер красиви, лъскави нови неща. :D

Link to comment
Share on other sites

Става става, но за да ти е полезен трябва наистина да ползваш телефона за нещо друго, за което 3310 не може да ти свърши работа. SE имат още доста да поработят над тухларския си дизайн за да стъпят на малкия пръст на епъл.

 

мое мнение.

За дизайна - наистина много хляб трябва да изядат за да докарат нещо като на Епъл (това имах на предвид под "гъзарийка"), но относно скорост на работа и обработка на информация (когато се ползва като покет ПЦ) поне този Епъл (8ГБ) бачкаше поне два пъти по-бавно от съответното СЕ.

 

Друг е въпроса до колко трябва да си мазохист, за да използваш телефон (какъвто и да бил той) като ПЦ...., ама хора всякакви :wacko:....

Link to comment
Share on other sites

Какво прочетох във връзка с Battlestar Galactica:

 

Award-winning Crap is still Crap

 

Не съм гледал дори 1 епизод, но такова изказване просто изисква 266_animated_chinese_man_bowing.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе, кво са се размрънкали за тоя видео клип в Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=X87zcC6bntY

 

Вярно, България и Словения нещо липсват, ама защо трябва да се ангажира вниманието на всички с това? Чак по новините го даваха. Показах клипа на един поляк, той кат видя, кадри с Газета Полска уж от началото на 80-те и му излезе пяна на устата :Д. Очевидно е, че някакви неграмотни хора са правили клипа, ама... трябва ли да ни занимават всички? Ай, сиктир, имам чекии да бия, сега чак външното министерство щяло да пита защо нас, аджеба, ни няма.

 

 

Щото искаш да гледаш какички по гол задник?

Ммм по-скоро не :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...