Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Agalloch ли слушаш бе?
От 2006-та някъде, когато чух "Ashes Against the Grain" и се влюбих в тази банда. Сега разполагам с цялата им дискография, включително и ЕР-то от миналата година, което ми е малко странно...

Що питаш?

Link to comment
Share on other sites

Пфууууу, най-накрая си написах конспектите по Етнология. И това само за заверка... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си написах есето , машина съм :D

Link to comment
Share on other sites

От 1-ви юни, т.е. от понеделник. Zlobile, ти си гордост за ПУ-то :pirate

Link to comment
Share on other sites

да ама не , изпуснал съм 2 изпита вече дейба :(

нищо остават ми още 5 :)

 

 

Трябва да ги взема поне с 5ци да не си развялям досегашният успех.... да живее ПУ–то :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

да ама не , изпуснал съм 2 изпита вече дейба :(

нищо остават ми още 5 :)

 

 

Трябва да ги взема поне с 5ци да не си развялям досегашният успех.... да живее ПУ–то :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ХАХХАХХАхХАхХА не знае кога му е сесията, а има петици, за кво си говорим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз в тва умряло унсс една тройка по математика не мога да изкарам цяла година... едвам едвам тройки по другите неща и 2-3 предмета дето са айляшки уж и там някви четворки, бахти филма :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ХАХХАХХАхХАхХА не знае кога му е сесията, а има петици, за кво си говорим :laughing:

 

Класика в жанра естествено! После що съм се смеел като каже някой че има 2-3 висши...

Link to comment
Share on other sites

аз и второ ще запиша , кво му плащаш има няма 150лв на семестър..... пък и може и стипендия да взимам , миналата година успеха ми е 5.40 ...... не че е за хвалба , даже изобщо просто "виШото" не ми е на първо място в момента..... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз в тва умряло унсс една тройка по математика не мога да изкарам цяла година... едвам едвам тройки по другите неща и 2-3 предмета дето са айляшки уж и там някви четворки, бахти филма :laughing:

Сериозно? И това в Утре Носете Съответната Сума ?

Link to comment
Share on other sites

И как точно си ги изпуснал като днес сме 27-и май :laughing:

 

еба ли му майката и на мене от първи ми казаха че почвала а днеска една колежка вика изпусна вече 2 !@#:Ц:А:Ьаььаьаьа

Link to comment
Share on other sites

Седя си в офиса в очакване на сблъсъка Ман Ю - Барселона, който ще бъде излъчен директно по вътрешния фирмен ТВ канал, а работното ми място е точно срещу една от стените с четирите 46'' екрана. :punk

Link to comment
Share on other sites

Седя си в офиса в очакване на сблъсъка Ман Ю - Барселона, който ще бъде излъчен директно по вътрешния фирмен ТВ канал, а работното ми място е точно срещу една от стените с четирите 46'' екрана. :punk

 

Бахти кефа..... пък ние от 3 часа се чудим в коя скапана кръчма да го гледаме понеже всичките са с миниатюрни телевизорчета , изобщо не дават мача или миришат на старо олио....... живота е несправедлив....... :wacko: :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Бахти кефа..... пък ние от 3 часа се чудим в коя скапана кръчма да го гледаме понеже всичките са с миниатюрни телевизорчета , изобщо не дават мача или миришат на старо олио....... живота е несправедлив....... :wacko: :cry :cry :cry

Розенхоф му е майката - тукмо тръгвам натам..ще гъмжи от фенове и бира - истинска атмосфера като за финал,само местата да са точно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

живота е несправедлив....... :wacko: :cry :cry :cry

Не, не е. Телевизорите може и да са ОК, обаче питаш ли ме като не мога да си докарам една каса с бира. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Бах' тъпия мач.

Особено,когато т'ва Сукачовото го коментира. :pirate

Link to comment
Share on other sites

А, мача беше хубав, стига да не си фен на Юнайтед :)

Мдам, Манчестър бяха доста безлични и съвсем заслужено загубиха. С подобна игра няма как да станеш шампион.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...