Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Я не се излагайте - по-лесен е от Аутокад!

Точно като при пейнт (paint) е или пейн (pain) ако трябва да се изразя точно хахахах!

Аз лично съм имал много малко допир до солида и то в нищо професионално като работа. Лесно се разбирам с него, иначе основното меню ми убива нервите. Така е направено все едно работиш с няква програма от 5 лева. Мен това ме дразни.

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хубаво или лошо е ,че пропих пред компютъра ? Това може ли да се нарече битов алкохолизъм ?

Link to comment
Share on other sites

Стасе, аз първия път като пих пред компютъра, няколко часа по-късно си наповръщах стената пред леглото в опит да стана и да стигна до тоалетната. От там нататък всичките ми пиения пред компютъра (които наистина най-често са бира, а не касисово вино + кампари като първия път) са безаварийни, ненатоварващи и щастливи :D

 

Не бой се! :D

Link to comment
Share on other sites

Стасе, аз първия път като пих пред компютъра, няколко часа по-късно си наповръщах стената пред леглото в опит да стана и да стигна до тоалетната. От там нататък всичките ми пиения пред компютъра (които наистина най-често са бира, а не касисово вино + кампари като първия път) са безаварийни, ненатоварващи и щастливи :D

 

Не бой се! :D

Е не не не не това ме утрепа хахахахахаха направо го успокои момчето хахаха

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Стасе, аз първия път като пих пред компютъра, няколко часа по-късно си наповръщах стената пред леглото в опит да стана и да стигна до тоалетната. От там нататък всичките ми пиения пред компютъра (които наистина най-често са бира, а не касисово вино + кампари като първия път) са безаварийни, ненатоварващи и щастливи :D

 

Не бой се! :D

Това беше най-... отвратителното нещо което съм чувал! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Стасе, аз първия път като пих пред компютъра, няколко часа по-късно си наповръщах стената пред леглото в опит да стана и да стигна до тоалетната. От там нататък всичките ми пиения пред компютъра (които наистина най-често са бира, а не касисово вино + кампари като първия път) са безаварийни, ненатоварващи и щастливи :D

 

Не бой се! :D

 

Момче, и аз един от първите пъти като близвах алкохол успях да изпия няколко бутилки шампанско... то като лимонада малко стоеше и както си беше добре охладено на терасата (зимно време беше) и познай как влезе.... искаш ли да ти обясня и как излезе и колко надалече успявах да закарам докато повръщах? :)

 

ПС: Едно 5 години след това не исках да близна алкохол а още ми държи влага и като пия шампанско го пия по много малко и го гледам с подозрение...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме оставя само леко наежен, защото силно се надявам да не е същата досадна, бъглива, недоизпипана боза като Т3.

Link to comment
Share on other sites

Явно многото изтъркани, клиширани шитни за ментално дегенерирали типове тип обливиън (но офенс :P ) са си казали думата. Как можа да го кажеш това ? Thief е достойно продължение с перфекен сторилайн и хиляди иноваци спрямо другите 2. Човече, спри да играеш какъвто булшит излезе на пазара и се фокусирай на стойностното. :)

Link to comment
Share on other sites

Човече, спри да играеш какъвто булшит излезе на пазара и се фокусирай на стойностното. :)

 

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Нямам коментар.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие на мене викахте че нямам работа и се чудя какво да правя по цял ден а сте ебати запознатите с всяка възможна игра и т.н.....

Да не говорим как Курчо на галено постоянно се оплаква как имал да прави към 1231231 милиарда страници с преводи и след 2 часа излиза с резюме колко часа е прекарал циллейки пред компютъра и колко зомбита е избил с помощта на кукуруз и 5-6 моркова..... Дааааа трябва ви работа на пълен работен ден :)

Link to comment
Share on other sites

Зглобиле, мен това ми е като втора професия, след английския, най-много разбирам от игри и дизайн на такива, защото съм играл стотици и съм чел и гледал за още поне толкова, правени в диапазона от 1988 до 2008, така че нормално е да меля. А работа напоследък няма и затова цикля по много :D

Link to comment
Share on other sites

Това е втората част на серията
Не знам к'во толкова им се възхищавате на тия бъзови завъртулки...
Явно многото изтъркани, клиширани шитни за ментално дегенерирали типове тип обливиън
:bowdown: :bowdown:
Дааааа трябва ви работа на пълен работен ден :)
logo_CULT.gif
Link to comment
Share on other sites

Има игри и игри. Има такива, които си струват да ги изиграеш ако нямаш по-важна работа. Ама многото циклене не е хубаво. Виж курунира докъде я е докарал, да нарече T3 бъгава и досадна :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. Gamespot: 8.3/10, Gamers community: 8.7/10. Оценката е повече от задоволителна. А повечето фенове играли 1 и 2 я рейтват над 9. Като прибавим факта, че има перфектен сторилайн, уникален геймплей с невероятни мисии (включително и избраната за най-страшoто ниво в компютърна игра - the Cradle), използва unreal 2 engine и също така меко казано страхотните соунд ефекти...не виждам за какво повече може да искаш от 3та част. Повечето продължения ги комерсиализират за да привличат "средностатистическите геймърчета", а не феновете. Е, Т3 е правена от фенове (стария crew от LGS) за фенове.

Link to comment
Share on other sites

АААААААААААААААААААААААААааааааааааааааААААААААААААААааааааААААаааааааааааааааАА

АААААААА

 

кой ги даде тия скапани зомбите бЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ? !?!?!??!

 

от 4 часа не мога да спра да играя......добре че постовете на ВОКС-а ме откъснаха за малко от убийствата на беззащитни малки зомбинца :)

Link to comment
Share on other sites

7zip, то си пише.

Link to comment
Share on other sites

Никога не бих предположил, че 40 мб игра може да е толкова дълга и с толкова много възможности...

Link to comment
Share on other sites

Unzip and play :) Не е много дълга за 2 дена я врътнах на adventure

Link to comment
Share on other sites

След като сваля файла с кво се отваря това нещо ?

Power Archiver примерно....., поне аз това ползвам...., сещам се и за други програмки които отварят този формат, но не мога да цитирам точните им имена.

Link to comment
Share on other sites

кой ги даде тия скапани зомбите бЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ? !?!?!??!

Познай! :ph34r: :tongue

 

Дааааааа, ела в паството ми, чадо мое! :D

Видя ли сега Злобиле какво е? :laughing:

 

Нищо, поредният заразен, още една малка победа в разпространението на вируса :D

 

[Edit]

... (включително и избраната за най-страшoто ниво в компютърна игра - the Cradle) ...

 

Повечето продължения ги комерсиализират за да привличат "средностатистическите геймърчета", а не феновете.

 

1. Ако си сложиш ръката на сърцето и ми кажеш, че Cradle те насира повече от Return to the Cathedral или Escape от Т1...

2. Кое не е комерсиализирано и притъпено в T3? Фактът, че се налага да ползвам 100 пача, докато накарам използваемите предмети да не светят в ярко синьо като ги посоча или че стрелите оставят огромни сини следи, които също плачат за пач? Или че управлението и физиката са все едно карам ATV а не движа жив човек? Или че има камера от трето лице, защото сме разработвали едновременно за конзола и PC и конзолните играчи не могат да дишат без камера отзад? [/Edit]

 

[Edit 2]

 

И както аз забравих да отбележа, и както afx посочи, цитирам:

 

[23:12:42] кажи на Thief, че не може да същестува як thief в който нивата не се зареждат целите в паметта и заради това можеш лесно да бягаш от пазачите

[23:12:53] тряаа има филма в който те гонят 10 човека

[23:12:57] и ти да няма къде да се скриеш :D

[23:13:38] и зомбита които те притискат и те изнасилват в ъгъла на някоя катакомба

 

[Edit 2]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...