Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Далеч от любима ми е, мен също ме е рязала, ама се разцепи от сърце женицата.

 

Имате ли някъде снимки че нещо името ми се струва познато а имам съученичка която в момента май е учителка обаче като не мога помня имена...

 

Брендито Плиска е най-хубавия БГ алкохол.2 големи и ми е така хубаво...толкова едно...ХУБАВО.

 

XO-то нали? т.е. 15 годишната Плиска в онези зелените кутийки

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нямаха ХО в "Джоана"-та ама и обикновеното е доста по-добро от БГ-тата другите.Вече съм му заклет фен.

Link to comment
Share on other sites

Имате ли някъде снимки че нещо името ми се струва познато а имам съученичка която в момента май е учителка обаче като не мога помня имена...

 

 

 

XO-то нали? т.е. 15 годишната Плиска в онези зелените кутийки

 

 

На 34 си, тя е поне на 55, не е тя, спокойно :3.

Link to comment
Share on other sites

Като ви слушам ми става толкова готино, че ми идва да си сипя един чай "Алпинист" и да седна да си го пия на терасата с бавни глътки... докато прехвърчат всякакви гадини около мен.

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Нямаха ХО в "Джоана"-та ама и обикновеното е доста по-добро от БГ-тата другите.Вече съм му заклет фен.

 

Срамно - все пак е 15лв бутилката не е като Реми-то да е 180. Има и някаква 30 годишна плиска ама май искаха 90лв или нещо подобно... някой ден може да се пресраша да я опитам - тогава ще споделя заслужава ли си :) А щом си фен - вземи си от Пикадили или Сани една бутилка ХО и сподели после какво мислиш. И внимавай че аз така докато зяпах един филм и опуках половината бутилка влиза мазно обаче после ще съжаляваш!

 

 

На 34 си, тя е поне на 55, не е тя, спокойно :3.

 

Знам ли... одъртявам бавно и славно аз...

Link to comment
Share on other sites

Дам, след 2 големи снощи днес боклукчиите на Сакъзов ме събудиха преди малко.Не ме боли глава ама определено съня ми беше няма 6 часа и лек.Така, че ще запомня - не повече от 2-3 големи :) :) :) А наистина доста леко се пие.

Link to comment
Share on other sites

Най-веселото е сутрин да те събуди "ИИИИииииииззкууупуууваме стааааррии пеееечкиии перраааални и бойлери!"

Link to comment
Share on other sites

Най-веселото е сутрин да те събуди "ИИИИииииииззкууупуууваме стааааррии пеееечкиии перраааални и бойлери!"

'Ми дай му на човека к'вото иска де....сваляй печката, пералнята и започвай да отмонтирваш бойлера - той толкова се е старал да те събуди приятно... :bgrin:

 

Има и някаква 30 годишна плиска ама май искаха 90лв или нещо подобно... някой ден може да се пресраша да я опитам - тогава ще споделя заслужава ли си :)

Знам ли... одъртявам бавно и славно аз...

Дядо Мраз е още момченце, по моите мерки (както и бат' Виден, дето все се прави на много голям) :devil , а аз съм си все още пубертет в акъла и не знам кога ще го израста. :P

 

А по въпроса за 30 годишната 'Плиска', през 1987-ма бях купил един стек бренди, който поради дадени обстоятелства и липса на гости, за да го изпият, беше стоял до 2004-та, когато го открих отлежал в един дълбок шкаф. Отворих една бутилка да видя що за отрова е станала...не усетих нещо лошо, докато го опитвах...обаче тъй като не съм пияч и не разбирам...реших да проявя самоинициатива и да омеся брендито с няк'ви други по-меки питиета, вкл. и няк'ви пинаколади...абе...почти "Тути-Фрути".. То пък се пресече и чак след това разбрах, че май наистина нищо му е нямало, ама пусти предразсъдъци...мислех си, че щом не е отлежавало при подходяща температура и т.н., значи тотално се е скапало за тези 17 години.

Link to comment
Share on other sites

Най-веселото е сутрин да те събуди "ИИИИииииииззкууупуууваме стааааррии пеееечкиии перраааални и бойлери!"

Почти всяка събота и неделя, когато се опитвам да поспя повече ме събужда един такъв, обаче репертоара не му е само печки, перални, бойлери, ами даже и акумолатори...тея хора почивен ден нямат ли :confused :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми дай му на човека к'вото иска де...
Да ти кажа, бих му дал стария хладилник, ей така - директно от осмия етаж в главата. Но няма как да хвърля толкова надалеч...
Link to comment
Share on other sites

Май е време to bark the dogs :laughing:

 

"Велики Преслав" е доста по-добро бренди от Плиската,която често се фалшифицира и не е истинска.Преслав-а :D в в лимитирани количества,абе мехлем за душата...ДядоМраз ще ме разбере вярвам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Май е време to bark the dogs :laughing:

 

"Велики Преслав" е доста по-добро бренди от Плиската,която често се фалшифицира и не е истинска.Преслав-а :D в в лимитирани количества,абе мехлем за душата...ДядоМраз ще ме разбере вярвам :rolleyes:

 

Нещо си в грешка. Велики Преслав е на същата фирма всъщност - имам ги и 2те. Плиската ми хареса повече... Разликата май беше че Плиска има и не-отлежала докато Велики Преслав който съм виждал е все 17 годишен...

Link to comment
Share on other sites

Абе тия дни се замислих как Ш*бано бързо отлита времето. Искам пак да съм аборигенче, една седмица луд купон и най-ваче сега щях си топя гъзето в морето със студена халба бира и цаца !!! :bgrin: :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък как го чу от осмия етаж??
Ами например през прозореца, който съм отворил за да мога да дишам...
Link to comment
Share on other sites

Много са ти чувствителни ушичките :)

Мен може да ме събуди само котката, когато реши да издивее и да търчи из апартамента.

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа, бих му дал стария хладилник, ей така - директно от осмия етаж в главата. Но няма как да хвърля толкова надалеч...

Що бре...., бомбирали буркани нямаш ли... !? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Толкоз истини на едно място, че чак се плаша.

 

3. Модераторът – подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го прави особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание.

 

Противодействие – ако нищо друго не работи, пробвайте да спазвате правилата. Може да не ви се вярва, но помага.

 

True story !!

Link to comment
Share on other sites

Модераторът – подобно на босовете в компютърните игри
Килъре, те зат'ва ли така ти налитат да те бият? Надяват се да дропиш нещо яко?

 

Килъра е raid boss :D

Link to comment
Share on other sites

Килъре, те зат'ва ли така ти налитат да те бият? Надяват се да дропиш нещо яко?

 

Килъра е raid boss :D

 

Nalitat mi shtoto nqma kakvo drugo da napravqt. Ama veche ne mi nalitat daje. A dropa mi e sin obiknovenno. Sybota i nedelq sutrin padat epicite :D

Link to comment
Share on other sites

Това за "форума" май беше поствано и преди ако не се лъжа?

П.П. Бах маа му, аз не мога да се категоризирам в никое от избронените... нещо между 3/6 и 7 съм. :laughing:

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...