Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тука прегледи на ташаци не се извършват!

Ама като бях на военната комисия бая ми ги мачкаха.

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Кой говореше нещо за скара :devil

 

ХОП, ТРОП (ситуацията на палубата е pitch black, следователно се ползва челник :lol: ), ХОП

 

МУХАХА! А да си дойдем на думата! Утре и аз това ще правя :)

 

 

Между другото все още влизам в шкаф през 30 см вратичка :laughing:

 

А бяха времена когато и аз можех.. сега пък мога други работи :bgrin:

 

 

От къде имаш изобщо енергия да ми слагаш такива лампички на таван?

 

Че и аз съм слагал. При това сам защото ме мързеше да обяснявам на някой какво искам и да минавам след него. На вълка вратът затова му бил дебел - щото сам си вършел работата нали знаеш

Link to comment
Share on other sites

Курунире, дори фактът, че си я играл без лаг на твоите мощи от компютър (:D) не променя факта, че Oblivion е лайно.

 

t(^.^t)

 

Сега ще използваме копченцето за игнор, защото ти си поредния дразнещ форумен идиот, който смята, че разбира по много от неща, от които не разбира нищо. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Stenli, кви котлони бре, момък... Разочароващо, освен ако не вариш/пържиш яйца...

 

Между другото вчера 7 часа си играх да инсталирам ТОВА... Започнах да разбирам скъпарщината на електротехниците... Днес цял ден пръстите ми са в друго измерение :rolleyes:

Тоя ремонт ти е взел акъла, поне не го ли завършвате. Иначе тва осветление е без коментар, много добре се е получило. Евала за идеята :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Гледам за теб ще е тежка... освен ако не оставиш дамата отгоре да върши тя цялата работа а за теб само кефа :P

 

:blink: :blink: :blink: ....... Ако се бях изразил на български, щяха да ме поставят (поне) на специален режим! Просто се чудех някои хора дали да ги (вариант А) ******** или просто, (вариант Б) да им *** ******* *******. Освен това щяха да ме налазят разни тъмни субекти които не си струва дори да напсуваш....

 

П.с. .... Абе, Мразе, тва твоето да не е - Гладна кокошка, просо сънува.... ? :P

Link to comment
Share on other sites

На пепелник ми прилича.

Осветен с челник ;).

 

Чаша с ледено узо на крАсталчета, снимана в макро режим отдолу, докато в нея отгоре свети челника :laughing:

Link to comment
Share on other sites

GF 9475
[Press any key to try again]
Сега ще използваме копченцето за игнор
С риск отново да мина за заядливец, това няма да направи Oblivion по-добра игра :Р

 

 

 

Иначе снощи един приятел, съученик от мегето ни разглоби с празнуването на рожденния си ден, който приключи (за мен) към 5 часа в рояла, където играхме груба пародия с билярда с едни абитю(у)ренти, които за наша приятна изненада се оказаха мегейци :)

Link to comment
Share on other sites

Разликата при теб е, че не ме ядосваш, защото си точен тип и като поливаш, поливаш с големия черпак, но за спорта и в името на изкуството :D

Link to comment
Share on other sites

Сега ще използваме копченцето за игнор, защото ти си поредния дразнещ форумен идиот, който смята, че разбира по много от неща, от които не разбира нищо. :happy:

Игнорът,както и блокването от скайп,е едно от най - малоумните неща,които могат да се направят,за да се избегне спора и това,че може би евентуалнооо не си прав ;)

Link to comment
Share on other sites

А споровете, свързани с предпочитанията на различни хора (филми, музика, игри и др.), са още по-малоумно нещо :)

Странен народ сме, ей. Все на спорове ни избива. Щом и в темата за домашни любимци се стигна до разправии, пардон - разправий, нещата май вървят към деволюция.

Link to comment
Share on other sites

Игнорът,както и блокването от скайп,е едно от най - малоумните неща,които могат да се направят,за да се избегне спора и това,че може би евентуалнооо не си прав ;)

 

Сашо, как се спори с всезнайковци? А аз ако не съм прав, изобщо не влизам в спор. Ако обичаш прегледай предните постове на Thief и виж доводите му. Как да споря с човек, който не спори с доводи, а с "афекс пак е играл напушен"?

Link to comment
Share on other sites

На мен ли само ми се струва или на Галя доста от постовете имат тази емотиконка... може би мръсното ми подсъзнание си прави шега с мен, но като че ли и е любима

Да, много е сладурска. И ми харесва физиономията на иконките, тип : it wasn't me :) А за МПС-то, явно ти е доста развинтено :)

Link to comment
Share on other sites

А споровете, свързани с предпочитанията на различни хора (филми, музика, игри и др.), са още по-малоумно нещо :)

Странен народ сме, ей. Все на спорове ни избива. Щом и в темата за домашни любимци се стигна до разправии, пардон - разправий, нещата май вървят към деволюция.

 

Shtoto sa ni mnogo chikiite i e malko sexa ;) Demek shtoto nqmame kompleksi. Ama nikakvi :) Izobshto nqmame.. Za drugite raboti nema nujda da spomenavame daje :)

Link to comment
Share on other sites

Леле, курунира е обидчив колкото обливиън е бъгав. Ама в света на обливиън сигурно на различномислещите се дава kick/ban/ignore та така...

Link to comment
Share on other sites

Еййй...като зацепите на някоя тема със споровете - спиране нямате. ;)

 

А цитатът под това изречение, ми навява мисълта, че явно доста нови са се регнали напоследък, защото от 11-те не познавам ни един... :unsure:

11 members are celebrating their birthday today
Link to comment
Share on other sites

Радвам се че преминавате в друг стадии от вашата връзка.

Ние със Злобила още не сме започнали си говорим на галено!

Сигурно проблема е в това че спря да ме дъвчи вече.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааагагаха, край, вече няма да му викам Гадо, ще му викам Галинчо! Толкова по-сладко е! :laughing: :wub:

 

Доколкото те познавам, мисля че може батко Галин да му викаш по-скоро... Иначе той на теб Курунирчо да вика е по-приемливо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Доколкото те познавам, мисля че може батко Галин да му викаш по-скоро... Иначе той на теб Курунирчо да вика е по-приемливо :laughing:

Най-добре само Курчо

Link to comment
Share on other sites

Ние със Злобила още не сме започнали си говорим на галено!

Сигурно проблема е в това че спря да ме дъвчи вече.

 

 

Едва ли ще почнем някога както ти споменах си падам по жени .... е и на Кристиано Роналдо бих му разпорил задника ма той е нещо средно .... абе по жени си падам.

А за заяждането забраниха ми кво да направя..... и на мене ми липсва :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...