Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
3. Тая Лилана ли, Лияна ли...к'вато ще да е....ако ви кажа що компютърна обработка на гласа й е паднало, просто не е истина...

Е не е като Гергана от Пайнер която определено си пееше в дует със vocoder :D

 

Освен това Лиланчето си е fuckable така че... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е не е като Гергана от Пайнер която определено си пееше в дует със vocoder :D

 

Освен това Лиланчето си е fuckable така че... :rolleyes:

И Шер има едно такова парче, ама ко й е?
Link to comment
Share on other sites

Кандидат-студентски изпит по химия във ВИХВП, стискайте палци

Link to comment
Share on other sites

Чудя се колко "реално" действащи потребители всъщност има...

Преди известно време нали ги заасякох. Над 60% даже нямат и 1 мнение. Близо 16К от тия 25К

Link to comment
Share on other sites

Преди известно време нали ги заасякох. Над 60% даже нямат и 1 мнение. Близо 16К от тия 25К

И като добавим, че голямата част от "действащите", "действат" само в buy/sell раздела... ;)

 

че кокошката...тя не е ли fuckable? :D мене лично ми е антипатична
I mene mi antipaticha bahti. S edno takova otvrashtenie shte q takovam :D

Кое бе, Весо...кокошката ли...ти наистина нищо не подбираш вече....аз ти казах, че Англията не ти понесе ама... :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

а какво е да си металяга в БГ. Може би да учиш за пехотинец на Еверст?
Само ще вметна, че Manowar (колкото и да не ги харесвам) са записали концертен албум в България. Може би това говори за феновете ^^

 

Така че сравнението беше меко казано глупаво :]

Link to comment
Share on other sites

А може би Чефо има впредвид,че в България няма добри групи ама и тук се е пообъркал.

А метъляческия живот тук стана доста интересен напоследък що тежки метали се изсипаха ,а и не само тежки и още колко ще се изсипят ,трябва да значи че има що годе среда :allien

Link to comment
Share on other sites

сигурен съм, че плюеш и по Митко Бербатов нали? По-успял българин от някой друг българин....значи трябва да го плюем. Ако си ЦеСеКАр...няма да се изненавам ако викаш против Левски в ШЛ(образно казано).....та ясна ми е работата ;)

 

 

 

а какво е да си металяга в БГ. Може би да учиш за пехотинец на Еверст?

Да определено работата ти е изключително ясна.Ако така лесно си правиш такива резки заключения и в реалния живот може би ти е доста трудно...с всички тея грешни преценки.Аз да не съм бай Пешо дет по цял ден си чеше ма***е и чопли семки и се чуди по кой да плюе.Хората,които заслужават уважение(като Берба) го получават...ама тоя ска****к Шамара ако ще и дует с Елвис да направи пак ще си остане леке ;)

Link to comment
Share on other sites

като гледам ТАЗИ тема, си мисля да не би джантите да вървят с колата комплект.... кой би дал по 1000 лв за джанта, ~4000 - комплект - да не би да са от сребро?! не исках да спамя на пича темата за джантите...

Link to comment
Share on other sites

като гледам ТАЗИ тема, си мисля да не би джантите да вървят с колата комплект.... кой би дал по 1000 лв за джанта, ~4000 - комплект - да не би да са от сребро?! не исках да спамя на пича темата за джантите...

Еми те само гумите сигурно са към 800 лева пък джантите са 18''-ки...ама и според мен цената е високичка.Като знам за 4 бона какви джанти можеш да си купиш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

абе тая Лай*яна не ви ли прилича малко на Тара Риййд? :D

 

 

че кокошката... ъъъъ тва де, гера... тя не е ли fuckable? :D мене лично ми е антипатична

 

демба и киселото грозде :):)

 

А може би Чефо има впредвид,че в България няма добри групи ама и тук се е пообъркал.

А метъляческия живот тук стана доста интересен напоследък що тежки метали се изсипаха ,а и не само тежки и още колко ще се изсипят ,трябва да значи че има що годе среда :allien

 

а може би отговорих така както сандман беше писал за друг стил музика, който от постовете му личи, че не харесва

 

Да определено работата ти е изключително ясна.Ако така лесно си правиш такива резки заключения и в реалния живот може би ти е доста трудно...с всички тея грешни преценки.Аз да не съм бай Пешо дет по цял ден си чеше ма***е и чопли семки и се чуди по кой да плюе.Хората,които заслужават уважение(като Берба) го получават...ама тоя ска****к Шамара ако ще и дует с Елвис да направи пак ще си остане леке ;)

 

още не е късно ;)

Link to comment
Share on other sites

демба и киселото грозде :):)

 

 

 

а може би отговорих така както сандман беше писал за друг стил музика, който от постовете му личи, че не харесва

 

 

 

още не е късно ;)

Не е не е...шси прайм компания на пейката.От теб семките ;)

Link to comment
Share on other sites

като гледам ТАЗИ тема, си мисля да не би джантите да вървят с колата комплект.... кой би дал по 1000 лв за джанта, ~4000 - комплект - да не би да са от сребро?! не исках да спамя на пича темата за джантите...

 

...... бе, има джанти и от по 4к бройката, пък като ги погледнеш - нищо особенно....., но това не означава, че не си струват парите.

Link to comment
Share on other sites

Ако е за бира и аз идвам нося картофки да има ,само се издирва човек да носи сирене :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малко хапване, гушинг, мушинг, цунинг, тунинг, все такива неща... :love

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...