Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Еби му майката! От днес Мишо е най-големия българин в шоубизнеса, съжалявам много за всички отрепки и (както Мишо отдавна е заявил - хейтъри), които се пънат да сияят у нас, но това просто слага точка на всички дискусии.

 

И си е много прав. Следва Др. Дре, Еминем :):). И някъв договор :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ААХАХхаХАхаХАхХАХаХАХаХ Снуупа или го е закъсал яко с парите или просто се чуди вече с кой да пее :lol:

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава припева на една песничка, много свежо рокче за такива слънчеви дни.

I remember when

We used to laugh

About nothing at all

...

Remember when we

Stay up late and we'd talk all night

In a dark room lit by the TV light

...

Remember when we

We'd listen to the radio play all night

...

Тези неща обичам да ги правя сам, по-отпускащо преживяване е.

:)

Link to comment
Share on other sites

ААХАХхаХАхаХАхХАХаХАХаХ Снуупа или го е закъсал яко с парите или просто се чуди вече с кой да пее :lol:

 

или просто се чудим как да се присмеем на поредния българин опитал се да влезе в МТВ да речем. ;).

 

Може би Тома с кавърите и дългата си косица трябваше да запише песен със Слип Кнот или както се пишат тия "дивечи" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Може би Тома с кавърите и дългата си косица трябваше да запише песен със Слип Кнот или както се пишат тия "дивечи" :wacko:
You FAIL!

 

В опита за язвителност ^^

 

 

Иначе браво на Люляна.

 

аз имам резистентност към аулина
Koi level ti e ????
EPIC WIN!
Link to comment
Share on other sites

или просто се чудим как да се присмеем на поредния българин опитал се да влезе в МТВ да речем. ;).

 

Може би Тома с кавърите и дългата си косица трябваше да запише песен със Слип Кнот или както се пишат тия "дивечи" :wacko:

Чефо , казвам ти го като човек , който дълги години го е слушал , наистина има песни с повече изпълнители от колкото предполагаш , та вече кат нищо да се чуди с кой да пее ;] И да , присмивам му се :]

Link to comment
Share on other sites

или просто се чудим как да се присмеем на поредния българин опитал се да влезе в МТВ да речем. ;).

 

Може би Тома с кавърите и дългата си косица трябваше да запише песен със Слип Кнот или както се пишат тия "дивечи" :wacko:

В България има много по-стойностни рапъри от тъпия шамар.Явно през времето,което прекара в Щатите е успял да се набута и да се запознае със звездите.Пък и това аз лично не го имам за кой знае какъв дует.Снууп е изпратил неговата част(снимата и записана за не повече от един час според мен...) и Шамарчито и Лилана се правят на рапъри.Отделно че Снууп пее около 20 секунди в песен,която е дълга 3 минути и полвина.

 

П.П.Песента яко съкс :D

 

Edit:Поне на няколко пъти чух да се споменава България макар че не разбрах за какво точно става въпрос-имайки предвид качеството на звука във ве-бокса пък и английския на шамара е уникален :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Викат ме на устен превод. Ми няма да ида на устен превод за кирливите ви 15 лв на час, да се потя и паникьосвам, защото клиента пак не е казал какво точно ще се говори на срещата и не е дал материали, защото е след 1 ден и защото фирмата, която ме вика работи на мизерни цени, от които за мен се падат точно 15 лв на час. Да си вземат един студент дето ще иде там и ще оплеска всичко. Ебати! А жената тука ми се мръщи що не съм бил приел. Много е лесно като не знаеш каква е паниката, само да седиш и да гледаш укорително. Като има паника, поне да има пари. Бившата шефка вече ми го натресе един път с един устен превод през почивни дни, от който не взех нито един допълнителен лев, айде няма нужда да повтаряме упражнението!

 

Сериозно ли 15лв/час за превод в ефир??? Тези хора на сериозно ли се взимат? Говоря за твоята шефка, то е ясно че клиентите ще дадат повечко кинти...

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към Афекс:

political-pictures-drugs-off1.jpg

EPIC WIN!!! :laughing:

 

Току що се замислих съвсем сериозно... какво точно ми липсва като човек за да разбирам напълно щастието на другите без отровната щипка завист която изкача неочаквано ... доста вероятно заради скорпионската зодия :) В такъв момент влизам в конфликт със себе си заради тежката самооценка която живота кара човек да си прави от време на време.

 

Но в крайна сметка things get pretty easy, once you understand :)

 

Поздрав за целия форум: Luke Vibert - Keep Calm and Carry On

 

Отговора на въпроса ти се крие във факта че в момента съм леко замаян... слушам си позитивна музика на топло вкъщи като ето тази от клипчето и разсъждавам над живота... а не съм на парти облечен с трико :D От друга страна който така или иначе си е решил да изкочи по такъв начин той със или без наркотиците ще го направи :)

Link to comment
Share on other sites

4-5 поста за 1 ден и човек вече е в челната десетка на спамърите... както челната десетка - получава бронзов медал направо за 5 поста...

Link to comment
Share on other sites

Чефо , казвам ти го като човек , който дълги години го е слушал , наистина има песни с повече изпълнители от колкото предполагаш , та вече кат нищо да се чуди с кой да пее ;] И да , присмивам му се :]

 

Чакай малко сега. И аз съм слушал и си слушам Снуупчо :laughing: . А песента му Стилл Дре ще я слушам още 4 пъти по 8 години само живот и здраве да има. Шамаренко и него съм го слушал още от Гумени глави. Там за "Повече пари", "За оше повече пари" "Квартал 2999" ли кви бяха не ги помня вече. И сега чат-пат пускам някоя песновка така за разнообразие. А защо обаче Спенс таланта, Колумбиеца, Устата, или избери си някой не го направи това. Може би не е бил толкова настоятелен, не е познавал правилните хора, а може би са си просто едни тревоманчета дето и в най-добрите си години не са били кой знае кво? Тук в БГ има два начина да си изкарваш пари с музика. Единия е тоя на Шамара сега, а другия е с чалга ;).

 

В България има много по-стойностни рапъри от тъпия шамар.Явно през времето,което прекара в Щатите е успял да се набута и да се запознае със звездите.Пък и това аз лично не го имам за кой знае какъв дует.Снууп е изпратил неговата част(снимата и записана за не повече от един час според мен...) и Шамарчито и Лилана се правят на рапъри.Отделно че Снууп пее около 20 секунди в песен,която е дълга 3 минути и полвина.

 

П.П.Песента яко съкс :D

 

Edit:Поне на няколко пъти чух да се споменава България макар че не разбрах за какво точно става въпрос-имайки предвид качеството на звука във ве-бокса пък и английския на шамара е уникален :laughing:

 

Ей го този. Запиши ти една песен. Нека я пуснат по ТВ-то и аз лични ще ти пусна няклко СМС-а за евровизия :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ей го този. Запиши ти една песен. Нека я пуснат по ТВ-то и аз лични ще ти пусна няклко СМС-а за евровизия :laughing:
Смятам да надмина ето тази хип-хоп звезда.
Link to comment
Share on other sites

Дражето кърти отвсякъде...аз съм му фен, още откак го чух първия път преди доста време. :lol:

 

@Скорпи, Дражето не е "звезда" - той си е направо явление. :D

Link to comment
Share on other sites

Дражето кърти отвсякъде...аз съм му фен, още откак го чух първия път преди доста време. :lol:

 

@Скорпи, Дражето не е "звезда" - той си е направо явление. :D

Направо цяло съзвездие. :punk

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко сега. И аз съм слушал и си слушам Снуупчо :laughing: . А песента му Стилл Дре ще я слушам още 4 пъти по 8 години само живот и здраве да има. Шамаренко и него съм го слушал още от Гумени глави. Там за "Повече пари", "За оше повече пари" "Квартал 2999" ли кви бяха не ги помня вече. И сега чат-пат пускам някоя песновка така за разнообразие. А защо обаче Спенс таланта, Колумбиеца, Устата, или избери си някой не го направи това. Може би не е бил толкова настоятелен, не е познавал правилните хора, а може би са си просто едни тревоманчета дето и в най-добрите си години не са били кой знае кво? Тук в БГ има два начина да си изкарваш пари с музика. Единия е тоя на Шамара сега, а другия е с чалга ;).

 

 

 

Ей го този. Запиши ти една песен. Нека я пуснат по ТВ-то и аз лични ще ти пусна няклко СМС-а за евровизия :laughing:

Щом твоята величава личност ще ми пусне смс-чета съм готов да се впусна стремглаво в музикалния бизнес !

 

Не...браво че са успяли да запишат песен със Снууп-тфа си е постижение.Ама песента просто не струва.На теб ако тая песен ти харесва си ебати почитателя на Хип-Хоп заклеам са :laughing:

 

Edit:И какъв е начина на шамара?Той беше известен преди около 8 години когато го слушаха второкласниците.Ако някой преведе на Снууп дог песен на шамаренко едва ли ще остане впечатлен...особено от пилотния му сингъл-Хляб и Амфети (мада фака Ъ Ъ генгста шит ЪЪЪЪЪЪ :D ) .Ноо понеже казах че няма да споря в интернет ще кажа,че всеки си има вкус и предпочитания ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако искате ме заклеймете, ама да си фен на хип-хоп, рап или нещо подобно в България е все едно да учиш в школа за морски тюлени в Ягодово!

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да си изкажа и моето мнение по въпроса (не че някой го интересува де):

1. Браво, че са записали съвместно парче.

2. Песента си е тъпичка в интерес на истината.

3. Тая Лилана ли, Лияна ли...к'вато ще да е....ако ви кажа що компютърна обработка на гласа й е паднало, просто не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Щом твоята величава личност ще ми пусне смс-чета съм готов да се впусна стремглаво в музикалния бизнес !

 

Не...браво че са успяли да запишат песен със Снууп-тфа си е постижение.Ама песента просто не струва.На теб ако тая песен ти харесва си ебати почитателя на Хип-Хоп заклеам са :laughing:

 

Edit:И какъв е начина на шамара?Той беше известен преди около 8 години когато го слушаха второкласниците.Ако някой преведе на Снууп дог песен на шамаренко едва ли ще остане впечатлен...особено от пилотния му сингъл-Хляб и Амфети (мада фака Ъ Ъ генгста шит ЪЪЪЪЪЪ :D ) .Ноо понеже казах че няма да споря в интернет ще кажа,че всеки си има вкус и предпочитания ;)

 

сигурен съм, че плюеш и по Митко Бербатов нали? По-успял българин от някой друг българин....значи трябва да го плюем. Ако си ЦеСеКАр...няма да се изненавам ако викаш против Левски в ШЛ(образно казано).....та ясна ми е работата ;)

 

Абе, ако искате ме заклеймете, ама да си фен на хип-хоп, рап или нещо подобно в България е все едно да учиш в школа за морски тюлени в Ягодово!

 

а какво е да си металяга в БГ. Може би да учиш за пехотинец на Еверст?

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако искате ме заклеймете, ама да си фен на хип-хоп, рап или нещо подобно в България е все едно да учиш в школа за морски тюлени в Ягодово!

 

АХхаахахахахахаххааха :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

сигурен съм, че плюеш и по Митко Бербатов нали? По-успял българин от някой друг българин....значи трябва да го плюем. Ако си ЦеСеКАр...няма да се изненавам ако викаш против Левски в ШЛ(образно казано).....та ясна ми е работата ;)

 

 

 

а какво е да си металяга в БГ. Може би да учиш за пехотинец на Еверст?

Че, Шамара е лайно и бездарник - две мнения няма (той самият го е доказвал не еднократно в доста дълъг период от време). А сръвнението ти за "металягите" не е много уместно...., сети се сам защо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...