Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Така е до известна степен, но примерно във футбола не е ли пак така? Ако клубът ти се казва Manchester United или Chelsea, не е проблем да разполагаш с най-добрите футболисти, треньори и т.н., а от там нататък, не е и трудно да печелиш. По този повод, отбори като Милоу в никакъв случай не могат да се докопат до титла.

А има и нещо друго. След като се махна Шумахер от Формула 1, защо секна серията победи на ферари и миналата година Луис Хамилтън стана шампион с Макларан Мерцедес?

 

защото Ферари сами се биха по най-тъпия начин..........тоя сезон отново беше дръпната ръчната за пореден път. Писна ми от изкуствени работи

 

Спечелиха, защото им беше ред и им се падаше.

 

Във всеки спорт парите играят важна роля, но не във всеки са абсолютно решаващи и предопределящи. Кога за последен път са променяни правилата в Премиър или в НФЛ?

 

Един въпрос - кой и къде приема залози за Ф1?

 

Will Hill или нещо от сорта беше. В Малайзия има вероятност да трещи дъжд. Не бих залагал аз :)

 

- Name?

- Abu Dalah Sarafi.

- Sex?

- Four times a week.

- No, no, no: male or female?

- Male, female... sometimes camel.

Link to comment
Share on other sites

- Name?

- Abu Dalah Sarafi.

- Sex?

- Four times a week.

- No, no, no: male or female?

- Male, female... sometimes camel.

 

И това продължава така:

 

 

- Holy cow!

- Yes, cows and dogs too!!!!

- Man,........ isn’t it hostile

- Horse style, dog style, any style

- Oh…....... dear!

- Deer? No deer, they run too fast!

Link to comment
Share on other sites

И това продължава така:

- Holy cow!

- Yes, cows and dogs too!!!!

- Man,........ isn’t it hostile

- Horse style, dog style, any style

- Oh…....... dear!

- Deer? No deer, they run too fast!

 

край майна...... мерси много :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, иначе :D

Редакция: Малък стенли - твоят шанс!

Сводник на кученца!

:blink:

Иначе, добър вечер, пак си се сетил за мен баце.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

На база на това , кое ми е най-интересно за гледане :) То ясно , че голфа е много популярен , до колкото знам се води и най-скъпия спорт , но просто не ме влече :) Всеки с интересите си :)

За влечението е ясно, но представата ти за голфа като най-скъпия спорт е изключително погрешна. Наистина има голф клубове, в които годишната такса за членство е шест цифрена сума, но все пак бройката им е незначителна. В моето село има само един такъв клуб, докато в останалите входа за една игра (говорим за стандартен терен от 18 дупки) е средно около $40-$50, което е точно колкото дневния билет за местните ски-курорти (изключение прави само Уистлър, където сумата е $75, но все пак там говорим за истински алпийски тип терени). На мен лично ските ми гълтат доста повече средства от голфа. Изключително маркова и професионална голф екипировка може да се направи дори за около $1200 (говорим за комплект стикове, чанта, обувки, топки и ръкавицa Callaway например), докато ски екип на същото ниво за по-малко от $1800 забрави.

Link to comment
Share on other sites

(изключение прави само Уистлър, където сумата е $75, но все пак там говорим за истински алпийски тип терени).
Само заради парка Уислър бих се преселил в Канада :]
Link to comment
Share on other sites

Само заради парка Уислър бих се преселил в Канада :]

След всичките пари, които се изляха там заради олимпиадата догодина, мястото стана един от най-добрите (ако не най-добрия) северноамерикански ски курорт, предлагащ всички възможни глезотии от луксозни хотели и вили, през всички видове алпийски и свободни дисциплини и терени, та до девствените хели-ски маршрути. Естествено всичките тези глезотии са на доста прилични цени. Например най-евтиния пакет за хели ски е $750, което включва три спускания със средна денивелация от 1500-2000 метра. За теб специално предполагам обаче от изключителен интерес ще е лятната програма на курорта, защото тогава всички тези ски терени се превръщат в масово сборище на стотици байкъри ежедневно. Нещото, което ми направи впечатление е, че на всички ключови места по терените прилагат яко напояване с цел създаване на колкото се може по-огромно количество кал. Явно това байкърите ги кефи максимално. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещото, което ми направи впечатление е, че на всички ключови места по терените прилагат яко напояване с цел създаване на колкото се може по-огромно количество кал. Явно това байкърите ги кефи максимално. :lol:

Истина е, че калта си е основополагаща концепция в планинското колоездене. За пример мога да дам най-голямото списание на тази тема - "DIRT magazine". Но причината е по-скоро друга - сухия терен спомага за образуването на твърда, спечена настилка, покрита с немного тънък слой прах, които НИКАК не спомагат стабилността и сцеплението и автоматично намалят скоростта. Докато по-влажната почва спомага по-добрия захват, по-лесното спиране, което позволява и по-висока скорост.

Мечтая си някой ден да мога да ти дойда на гости в Канада, да направя някое-друго кръгче :lol:

 

Оф, размечтах се :)

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си някой ден да мога да ти дойда на гости в Канада, да направя някое-друго кръгче :lol:

 

Оф, размечтах се :)

Трябва да ти кажа, че това е мястото. Истинските планински маршрути започват още в рамките на града и са неизброимо количество. Аз не съм толкова запален, обаче цяло лято си карам по маршрути почти без да се повтарям. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, да... ДАААА... дразни ме! Няма к'во да ми говориш за тоя парк, то няма филм, независимо дали Disorder, Earthed, Seasons, Fundamentals, в който да няма поне петнайсет минути с кадри от парка, или състезание/мероприятие, проведено там. То не е световна купа, лиги, Red Bull Rampage...

 

П.П. След този ми пост #4888, започвам да събирам пари за 888 И разбира се на какво да я сложа :D

Link to comment
Share on other sites

На това не му виждам цената, но съседния hot deal е преоценен от 700 на 500 долара. Нали няма да дадеш 500-600 долара за това?

Солипсизъм, Курунире..., солипсизъм! А по-добре ли е да се прекланяш пред великият зелен Арклесезур и да се боиш от светото пришествие на голямата ностна кърпа...!? (цитирано по памет)

Link to comment
Share on other sites

На това не му виждам цената, но съседния hot deal е преоценен от 700 на 500 долара. Нали няма да дадеш 500-600 долара за това?
Първо - разбира се, че ще ги дам, стига да ги имам. Но това е спускателна вилка, а от тези дисциплини тази година със сигурност ще се въздържа.

Второ - в момента нямам и колелото(рамката), на която да сложа такъв звяр. Такова колело ще ми излезне поне 2-3 хиляди лева (без вилката) и то с компоненти втора употреба. Но пак казвам - това ще е по-нататък, да се оправя и да се науча да карам надолу...

И трето - цената си е направо смешна, като за такава вилка...

Link to comment
Share on other sites

Това Дъглас Адамс ли е? :unsure:

 

Отдавна съм го чел и вече не помня, но мяза да е той...

Ам'чи, кой друг да е...?

Link to comment
Share on other sites

Първо - разбира се, че ще ги дам, стига да ги имам. Но това е спускателна вилка, а от тези дисциплини тази година със сигурност ще се въздържа.

Второ - в момента нямам и колелото(рамката), на която да сложа такъв звяр. Такова колело ще ми излезне поне 2-3 хиляди лева (без вилката) и то с компоненти втора употреба. Но пак казвам - това ще е по-нататък, да се оправя и да се науча да карам надолу...

И трето - цената си е направо смешна, като за такава вилка...

Секи луд с номера си мада фака...за 3 бона къф кросак ще си взема...ще мина през места,където с колело само ще ги сънуваш :D

Link to comment
Share on other sites

...
...

 

Правилния лаф по повод последните коментарите ви е : нищо не разбирате от духова музика!

 

Всеки да си харчи парите за каквото му е кеф. Мен пък ме радва когато някой има някаква такава мания и се радва на подобни неща. Колко пъти някой ми е говорил че като съм дал Х пари за еди какво си това било ненормално много - примерно как за 1 стол над 200лв не трябва да се дават, да обаче аз като захвана да бачкам на сегашния ми стол след 10тина часа почва да ми изтръпва задника и да ми се схваща гърба хем стола ми е с анатомична извивка, има лумбална опора, пружинира облегалката и т.н. обаче 10 часа са си 10 часа нали?

 

Аз познавам един американец който се беше състезавал на Tour De France и каза че колелото му за тренировки е било $15,000...

Link to comment
Share on other sites

Секи луд с номера си мада фака...за 3 бона къф кросак ще си взема...ще мина през места,където с колело само ще ги сънуваш :D
ROFLCOPTER

Добре, че не каза ATV. Тогава вЕрно щях да пометна...

Само за протокола - едно хубаво колело за преходи (cross country) тежи между 12 и 15 килограма (моя твърдак е тежък и е 16). Такова за спускане - между 17 и 20. Ти кажи колко тежи една кросарка. Междуосието също е доста по-малко. Средното движение на всеки тип колело (за ХС, спускане) е по-ниско, съответно и центъра на тежестта.

Кросака има две предимства пред планинския велосипед.

1. Не ти се налага да въртиш педали.

2. Има стабилна тяга нагоре.

Но като маневреност и проходимост - байка е с класи напред. Особено надолу - с какъвто и мотор да си - ще бъдеш "издухан" от всеки малко по-"грамотен" планински колоездач.

Не, Скорп, това не е звяр, това е малко П-образно парченце метал :D
Също толкова, колкото Might and Magic e една излишна съвкупност от битове...

Ама той шопа е казал "те такова животно нЕма"...

Link to comment
Share on other sites

Първо - разбира се, че ще ги дам, стига да ги имам. Но това е спускателна вилка, а от тези дисциплини тази година със сигурност ще се въздържа.

Второ - в момента нямам и колелото(рамката), на която да сложа такъв звяр. Такова колело ще ми излезне поне 2-3 хиляди лева (без вилката) и то с компоненти втора употреба. Но пак казвам - това ще е по-нататък, да се оправя и да се науча да карам надолу...

И трето - цената си е направо смешна, като за такава вилка...

 

Наистина за всеки влак си било имало пътници. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...