Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Само гледай как някой ще се изкаже след моето мнение, че би отказъл да си легне с нея ;). Даже ще са много упорити в твърденията си.

 

и аз ще упорствам....само и само да си легнем :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз ще съм много упорит в твърдението си, че почти при никакви обстоятелства няма да откажа да си легна с нея! :D Стига да си нямах приятелка(нали съм джентълмен :) )...Още тук споделих намеренията си по този въпрос!

Link to comment
Share on other sites

аре не в множествено число, че така излиза, че те мен псуват и аз тях псувам, което изобщо не отговаря на истината... никого никога не съм псувал, нито на живо, нито онлайн...

 

Аз всъщност за X-овете говорех... досега май само 1 ме е псувал и то слага работа... иначе как може да не напсуваш никой особено на живо не знам. Особено като карам почти половината време го прекарвам благославяйки някой. То верно че все около 5 следобед карам но почвам да си мисля дали пък не трябва да ида на лекар може би...

 

 

Само гледай как някой ще се изкаже след моето мнение, че би отказъл да си легне с нея ;). Даже ще са много упорити в твърденията си.

 

Аааа жена ми е дала позволение за подобни знаменитости. Вика че тъй и тъй шанса е 1 на милион :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа, за мойта няма такъв филм! Само да си помисля, че искам да съм с някоя друга, пък било то и известна(т.е. шанса да стане работата е 1 наа 20 милиона) и край!

Link to comment
Share on other sites

Аааа, за мойта няма такъв филм! Само да си помисля, че искам да съм с някоя друга, пък било то и известна(т.е. шанса да стане работата е 1 наа 20 милиона) и край!

 

Aaa, мойта го обяви за научна фантастика... не че после не ме гледаше лошо известно време :)

Link to comment
Share on other sites

Само гледай как някой ще се изкаже след моето мнение, че би отказъл да си легне с нея ;). Даже ще са много упорити в твърденията си.

 

Ne che neshto ama ako e za kurvi, ima dosta po-qki ot goreupomenatata selqnka.

Link to comment
Share on other sites

Ne che neshto ama ako e za kurvi, ima dosta po-qki ot goreupomenatata selqnka.

Не го отричам. Има страшно много по - добри, но зададох въпроса по друг начин. Дали ако имаш възможност ще и откажеш?

Link to comment
Share on other sites

Ноу тенкс, моногамен съм, ако и приема офертата ще трябва цял живот да карам с тая мисъл.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Моногамен = дясна ръка до живот?

Иска ти се да е само дясната.

:D

Ако трябва сериозно да ти отговоря, не съм по кратките връзки и не хойкам с други... за мен това означава.

Link to comment
Share on other sites

Ноу тенкс, моногамен съм, ако и приема офертата ще трябва цял живот да карам с тая мисъл.

:lol:

 

Е че за вечерта пак ще си моногамен.....Ама само за вечерта де :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не го отричам. Има страшно много по - добри, но зададох въпроса по друг начин. Дали ако имаш възможност ще и откажеш?

 

Мии... ?!? Не! Чуждото си е чуждо. 'Пък и няма да обсъждаме с нея синьото отместване или времевите парадокси....

Link to comment
Share on other sites

Тея как страйфват на дуум като стрелките са ти в долния ляв ъгъл, стрелбата в долния десен, а страйф бутоните са ти на най-удобното възможно място ?

Link to comment
Share on other sites

Друго си е чистия инстал на Vista x64...друго си е да си напълня с музиката която само аз си харесвам...Джина Стоева - Остани...поздрав за всички.

Link to comment
Share on other sites

Оооооооой мари Пенооо, не ооди по брегооо!!! Добро утро.
Брего се рони - ке паднеш от негооо!

 

През главата ми минава една мисъл, която не е просто мисъл, а полет на тоалетното творчество:

И устните са пак солени.

Ти пак си правила ми*ет.

Но аз не ти се сърдя, Рени.

Не съм еснаф, а съм поет.

Автор: Неизвестен

Link to comment
Share on other sites

Друго си е чистия инстал на Vista x64...друго си е да си напълня с музиката която само аз си харесвам...Джина Стоева - Остани...поздрав за всички.

 

Брехххх. ИмАло и фенове значи тук. Не са всики метЛяги :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тея как страйфват на дуум като стрелките са ти в долния ляв ъгъл, стрелбата в долния десен, а страйф бутоните са ти на най-удобното възможно място ?

 

Може би просто защото не играят с WASD а със стрелките, стрейфят с Alt, стрелят с Ctrl и отварят врати със Space, както са и стандартните настройки на бутоните :D

Link to comment
Share on other sites

Брехххх. ИмАло и фенове значи тук. Не са всики метЛяги :rolleyes:

е къ да няма фенове?!?!?!

чалга невър дай!!!!

кондьо ис нот гилти!

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Брехххх. ИмАло и фенове значи тук. Не са всики метЛяги :rolleyes:

Мчи как...аз тука нали "спорех" с антарес...че даже някаф пич май е получил уарн заради мен ама аз тоя пост не съм го чел :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...