Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това на аватара на sandman да не би да е момиче в болнично легло, а до нея приклекнал и позира хирургът, показвайки среден пръст в хоризонтално положение?

 

не е хирург :D

иначе и аз тва виждам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За пореден път днес се убедих,че да си мъж има в пъъъъти повече премиства от това да си жена.Най-малкото никога не си от наебаната страна :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

На гости ми е една приятелка от Севлиево :love

Link to comment
Share on other sites

Добро "утро" на всички.

Честит първи март също.

Днес се събудих с мартеници на ръката, не знаех от къде се бяха взели.

:)

Link to comment
Share on other sites

Улиците на София са пусти! Чудесно е :)

Освен това са "оправили" един светофар по пътя към работа. Сега почти през цялото време е зелено за десен завой - преди се чакаше по 2 минути, без да има кой да ти пречи да завиеш.

 

P.S. Май се зарибявам по Children of Bodom.

Link to comment
Share on other sites

Къв тъпак трябва да си, за да употребиш "евалла" или "машалла", за да изразиш одобрението си? :confused

Link to comment
Share on other sites

Къв тъпак трябва да си, за да употребиш "евалла" или "машалла", за да изразиш одобрението си? :confused

Евала, че някой най-накрая обърна внимание! Ай сиктир! Писна ми от турцизми!

 

Ашколсун, Атанасе, че обърна внимание на обществеността!

Link to comment
Share on other sites

Днес най-накрая намерих на кого да подаря барабаните си. Исках да е човек, който има желание да свири и да се развива и... един младеж дойде от Варна за комплекта ;]

 

Младежа ми подари бутилка Jim Beam, бутилка вино No Man's Land (Gold) и DVD на Джими Хендрикс... сигурно като стойност неколкократно надвишават стойността на барабаните ми... Дано момчето има повече ентусиазъм и желание от мен...

Link to comment
Share on other sites

Снощи Fyeld и New Disease взривиха Гепи :punk

Link to comment
Share on other sites

Чуда се , дали да не си направя едни симпатични home made диодни angel eyes :)

 

По-скоро като на ауди-тата както и да се нарича онова в долната част - много ме кефи - многократно повече от angel eyes

Link to comment
Share on other sites

По-скоро като на ауди-тата както и да се нарича онова в долната част - много ме кефи - многократно повече от angel eyes

И мен много ме пълни но за целта трябва да сменя маската и да сложа от джета + фаровете , за да са ми правоъгълни фаровете и да има някакъв ефект xD

Link to comment
Share on other sites

Ех ся ако имах пари си плата на wow акаунта и пари за свястни барабани + кардан щях да пощурея ама уви нема да се получи скоро надявам се да е след ваканцията.

Link to comment
Share on other sites

И мен много ме пълни но за целта трябва да сменя маската и да сложа от джета + фаровете , за да са ми правоъгълни фаровете и да има някакъв ефект xD

Смяташ да развалиш хубавото голфче, нали?

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...