Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И мен много ме пълни но за целта трябва да сменя маската и да сложа от джета + фаровете , за да са ми правоъгълни фаровете и да има някакъв ефект xD

 

Сложи от Голф 3ка или най-добре пригоди нещо от Ауди ТТ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Най-добре от 1500s да сложи :D тия коли бяха култови( още са ).

 

Между другото ако го направи сигурно ще е първия кръстосал Жигули 1500s и Golf Mk2.Това ще неповторима комбинация от народни автомобили :)

Link to comment
Share on other sites

Супер е за градска кола.125 к.с. лекичка е, 196 вдига спокойно...лесно се паркира.Вътре ме кефи.

Ако ти е излишна давай насам.

Link to comment
Share on other sites

Супер е за градска кола.125 к.с. лекичка е, 196 вдига спокойно...лесно се паркира.Вътре ме кефи.

Ако ти е излишна давай насам.

 

Ъхъ... малко на паважа ти падат пломбите чат-пат ама те затова са зъболекарите - да ти ги залепват наново :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Българийо, за тебе те умряха,

една бе ти достойна зарад тях,

и те за теб достойни, майко, бяха

И твойто име само кат мълвяха,

умираха без страх!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и честит празник, съмизерници мои.

Честит да е празника!

Няма да те питам защо ставаш толкова рано. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кметът на Чикаго развя знамето ни :punk

 

Кметът на Чикаго развя българското знаме за 3 март. Ричард Дейли постави трибагреника редом до американското знаме пред общината в навечерието на националния ни празник. Заедно с него над 100 000 нашенци, които живеят в Чикаго, отбелязаха 131-вата годишнина от Освобождението на България. За първи път тази година Дейли написа и специален поздравителен адрес до всички нашенци, които живеят в града на Обама.
Link to comment
Share on other sites

Направихме страхотно трипче в Родопа :punk

 

Въпреки снега успяхме да стигнем и ТУК: СНИМКА

туй най в ляво на втората снимка Dreamer ли е или бъркам... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От ляво надясно:

 

Прави - Dreamer, RaptoR, Любо (мъжът на снежко) и snejko

Долу - DaToNik, Veli, Veno.

 

С нас е и Killerincho, но на тази снимка го няма B)

Link to comment
Share on other sites

Честит национален празник на всики !

И от колко ли ще е зарята тая вечер :unsure: ?

Link to comment
Share on other sites

Ти всичката българска музика ли определяш като чалга?

Link to comment
Share on other sites

Снощи, решавам, че съм мъж и ще стана 50-ти левъл. Станах, телепортирам се в града и, излизам от играта, блажено въздишам и... установявам, че е 4 часа.

7:00 звъни телефона - лоялния ми будилник. Никой не му казал, че днес е почивен ден. 8:45 звъни телефона. Поглеждам го. Нещо не е наред. Продължавам да го гледам. Хм, будилника не звънеше ли по друг начин? Хм. Като звъни будилника май на дисплея не пише "Пешо хамстера". Хм. Абе май някой ми звъни. Какво ще стане, ако вдигна?

- Ало...

 

Сутринта, докато се къпех, в главата ми се зародиха разни пилешкарски хави и резултата беше в темата за пилето... Това, до такива изкривявания води ранното будене при мен...

 

Двама софийски байкъри ми се изсипаха на гости в Пловдив и цял ден сме шартавосвали наляво-надясно... И гадовете не спряха да ми разправят кой къде е бил, кой къде е карал, кой какво си купил, кой на кое състезание участвал...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...