Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

0000066831-article.jpg

 

Произодителят на тази помия трябва да бъде екзекутиран незабавно за назидание на други такива отрепки :angry1 :angry1 :angry1

 

 

Хе...нас ни управляват турци...не се и учудвам, че виждам такива...ъъъ...цензура, цензура, цензура, свърши ми цензурата, лайняни гаври с българщината, породени в нечии скапан пишколапачески, рубиненочервеногъз, гноемъдест, безсрамен, манафски педерастко-спермосмукачески мозък.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хах , аз миналата година на 3ти март видях човек , който се разхожда най-спокойно с тениска , на която пише Истанбул плюс мюсюлманските символи , там полумесеци и ей такива лайна , сега мартеници , кой знае догодина кво ще е ;]

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам на горния ляв ъгъл на българското знаме да лепнем една звезда и полумесец... Какво ще кажете?

Така е хора... едно време са умирали, за да не слагат чалми, а сега някои си ги слагат доброволно, без никой да ги кара!

Добре, че не са живи Левски и Ботев, та да видят в какво са се превърнали сънародниците им и за чия свобода са загивали!

Link to comment
Share on other sites

Хах , аз миналата година на 3ти март видях човек , който се разхожда най-спокойно с тениска , на която пише Истанбул плюс мюсюлманските символи , там полумесеци и ей такива лайна , сега мартеници , кой знае догодина кво ще е ;]

За тениската - няма лошо. Може човека да е бил там на екскурзия и да му е за спомен. Тениската не е български символ, нали?

 

Аз предлагам на горния ляв ъгъл на българското знаме да лепнем една звезда и полумесец... Какво ще кажете?

Така е хора... едно време са умирали, за да не слагат чалми, а сега някои си ги слагат доброволно, без никой да ги кара!

Добре, че не са живи Левски и Ботев, та да видят в какво са се превърнали сънародниците им и за чия свобода са загивали!

 

Живото робство ражда еничари. Мъртвото - беси апостоли. Замислете се.

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

За първи път от както съм потребител на форума добавих човек в списъка с блокираните. Много отдавна трябваше да го направя. Единствено се спирах заради модераторските ми задължения.

Link to comment
Share on other sites

аз имам бая дълъг списък с блокирани на ЛС и игнор за постовете... дори когато бях модератор. някои хора са големи таланти в изкуството да ти тровят живота.

Link to comment
Share on other sites

Учудващо за мен не съм забелязал някой да ме е игнорирал :)

Има функция на форума с която да се забрани определени групи да се игнорират. Няма отърване от мен :lol:.

Link to comment
Share on other sites

аз имам бая дълъг списък с блокирани на ЛС и игнор за постовете... дори когато бях модератор. някои хора са големи таланти в изкуството да ти тровят живота.

 

Ама ти верно ли? Мен никой не може да ме изнерви и ядоса толкова много освен ако не заговри нещо за майка ми. Иначе всичко друго - боли ме к*ра ;). Щото ако ми запука кой какво мисли и пише за мен по форумите.....по-добре да се хвърля от някое доста високо място и докато падам да си тегля куршума :lol:

 

ЕДИТ: Мерси за линка ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама ти верно ли? Мен никой не може да ме изнерви и ядоса толкова много освен ако не заговри нещо за майка ми. Иначе всичко друго - боли ме к*ра ;). Щото ако ми запука кой какво мисли и пише за мен по форумите.....по-добре да се хвърля от някое доста високо място и докато падам да си тегля куршума :lol:

 

ЕДИТ: Мерси за линка ;)

 

 

боли ме фара и мен, но защо да се моря да трия лични съобщения от идиоти? само ми пълнят кутията и после трябва да ги трия... блок е по-културното решение. щото те умора нямат, нали знаеш... само се потят...

Link to comment
Share on other sites

Ама ти верно ли? Мен никой не може да ме изнерви и ядоса толкова много освен ако не заговри нещо за майка ми. Иначе всичко друго - боли ме к*ра ;). Щото ако ми запука кой какво мисли и пише за мен по форумите.....по-добре да се хвърля от някое доста високо място и докато падам да си тегля куршума :lol:

 

ЕДИТ: Мерси за линка ;)

Отдавна спрях да ги чета тея лични съобщения ;) .Просто излишни нерви си хабя заради някаф си там от другата страна на монитора,дето си няма работа...просто няма смисъл :)

Link to comment
Share on other sites

Отдавна спрях да ги чета тея лични съобщения ;) .Просто излишни нерви си хабя заради някаф си там от другата страна на монитора,дето си няма работа...просто няма смисъл :)

 

Не мога да го разбера това как успявате да се псувате само на лични? При мен повечето съобщения са от хора с които трябва да се видя даже по някаква причина. Само 1-2 пъти някой ми е теглил майните :) Трябва явно да обърна "другия край"...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да го разбера това как успявате да се псувате само на лични? При мен повечето съобщения са от хора с които трябва да се видя даже по някаква причина. Само 1-2 пъти някой ми е теглил майните :) Трябва явно да обърна "другия край"...

Еми нали за псувни из форума лошите чичовци с развалени зъби и гърбици a.k.a. Дядо Яговци и a.k.a. Moderators таа те слагат WARN и затфа ктао имам нещо си псувам на лично,макар че за да го направя трябва много да ме е ядосал :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да го разбера това как успявате да се псувате само на лични? При мен повечето съобщения са от хора с които трябва да се видя даже по някаква причина. Само 1-2 пъти някой ми е теглил майните :) Трябва явно да обърна "другия край"...

 

 

аре не в множествено число, че така излиза, че те мен псуват и аз тях псувам, което изобщо не отговаря на истината... никого никога не съм псувал, нито на живо, нито онлайн...

Link to comment
Share on other sites

аре не в множествено число, че така излиза, че те мен псуват и аз тях псувам, което изобщо не отговаря на истината... никого никога не съм псувал, нито на живо, нито онлайн...
Никога ????
Link to comment
Share on other sites

Как няма да са ти противни като има по половин кило кайма във всяка :)

Link to comment
Share on other sites

Устните на Мара Отварачката са ми много противни. Все едно някой я е цапнал с тухла. :(

Пък и виж к'ви са засукани.Все едно е въртяла свирки.То май не е все едно. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Устните на Мара Отварачката са ми много противни. Все едно някой я е цапнал с тухла. :(

 

няма да говориш така при едни по-други обстоятелства :lol:

Link to comment
Share on other sites

няма да говориш така при едни по-други обстоятелства :lol:

Само гледай как някой ще се изкаже след моето мнение, че би отказъл да си легне с нея ;). Даже ще са много упорити в твърденията си.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...