Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това ми изяде нервите преди малко, така вече работи.

.........

 

Ахахаха това как правиш пауза от няколко секунди ме накефи - не бях виждал да се ползва ping-a по този начин :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ахахаха това как правиш пауза от няколко секунди ме накефи - не бях виждал да се ползва ping-a по този начин :)

Трябва да се създава илюзията че зарежда нещо много важно, не за друго.

:D

Link to comment
Share on other sites

Аз бе! Веднага след като се сдобия с 1 бутилка Remy Martin Black Pearl ще ти подаря не една ами 3 такива :lol:
Оооооо! Има го документирано вече!
Link to comment
Share on other sites

Абе Мразе, имаш ли си на идея... за това скриптче ще те питам.

Ако музиката ми е в Ц, а батч файла е в Д не се получава нищо.

Става ако и двете са на един драйв, няма значение къде точно се намират и в коя папка.

Така става просто защото аз съм го нагласил за директория, а за да преминеш от един хард на друг се пише още.

Дай "жокер" как да стане най-лесно за да не си мъча нервите сега.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, да ва изплющи Бай Брадър, мушмороци такива. Българският "Страх" е пълна пародия, някои от нещата се правят на "Ариана".Утре имам свободен и ще ида да им покажа кое и как. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Особено ако е свързано с паяци, прилепи, пещери, височини и подобни работи... нямат никакъв шанс срещу теб.

Ще те кръстят човека-страх направо, толкова са зле тези телевизии нашите.

Както и да е... добро утро от мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

При положение, че Морския с още двама познати правят препятствията.... :bgrin: Бива ли народа/мъжката му част/ да е толкова пъзлив?Колко е трудно да изпълзищ по една тръба между две сгради на 60м над земята/примерно говоря/?Страаааааааааашно!Направо ще ида да си сменя памперса, че са насрах...Пародия, пародияяяяяяяя.....Добре, че не го гледам тва.

Link to comment
Share on other sites

Е, твоят пример не е толкова страшен, от това е по-страшна дори външната тоалетна, където има всякакви видове паяци, плъхове и пълзящи... излиза че всеки ден ходя в "страх" мааму стара начи.

:D

Link to comment
Share on other sites

Мен тва предаване много ме кефи ама само да си го гледам. Физическите изпитания не плашат толкова ама като видя тея църкащи, скърцащи пръскащи телесни сокове хлебарки например ииии :sick Ама ако вкарат някой мангал тама ще го вземе 100 % :lol:

Link to comment
Share on other sites

Със Атанас трябва да организираме един наш си "Страх". Предполагам някои хора помнят фаса, който изядох в Азията (е, не го глътнах, ама добре изсмуках соевия сос), тоест от малко неща ме е гнус, но и с тях мога да се справя. А за височини, опасности... че то там е кефа :D Много отдавна ми се ще с Атанас да си премерим пишките кой е по-откачен :D Предполагам, че неговата е по-голяма, ама самия процес на мерене ще е интересен :D

 

Наско, м?

Link to comment
Share on other sites

Im not racist, I hate everyone!

Какво значи това?

 

 

Чудя се дали да не започна да пускам някакви фрази на китайски...

 

 

 

Не е насочено специално към Crazy_Hamster по - горе написаното.

Link to comment
Share on other sites

Редакция: Иначе, sandman-е, снимат се в банята/тоалетната, защото само там могат да са 100% сигурни, че като се разсъблечат и заемат секси поза с устни тип "кокошо дупе", мама или тати няма да влезнат и да им се смеят, или да ги накажат без интернет, и т.н.

 

.... взе ми го от устата... :lol:

Link to comment
Share on other sites

следващия език който ще седна да науча, живот и здраве да е...

 

така ще покрия говоримите езици в почти 2/3 от кълбото...

Link to comment
Share on other sites

...но може на босненски... гугъл май не говори още такъв...

То е толкова близко, че почти всичко ще разберат :(. Босненски език не съществува освен в главите на босненските мюсюлмани. Езикът реално е Сърбо-Хърватски. Иначе зависи в коя част на страната си. Няма да забравя едно от първите ми преживявания в Сараево. Бях свикнал с сръбската част на страната да му казват сръбски език и никога босненски. Съответно над една година му виках сръбски език. Идвам аз на работа и отивам при двама колеги. Единият е от сръбската част а другият от мюсюлманската. Аз директно си задавам въпроса с леко шеговит характер:

Момчета тук някой дали говори сръбски, че имам нужда от малко помощ.

В следващият момент мюсюлманина ме информира, че това не било сръбски език а било босненски :lol:. Така трябва да внимаваш в коя част на страната си и в кой район за да знаеш как да ги питаш за да не ги обидиш. И това се повтаря във всяка една сфера на живота им. Както казват тука:

Положението е "jebi ga".

Link to comment
Share on other sites

Това на аватара на sandman да не би да е момиче в болнично легло, а до нея приклекнал и позира хирургът, показвайки среден пръст в хоризонтално положение?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...