Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Само на теб ти е писнало, на мен също ми е така, обаче тези дни и аз съм в тази категория, защото постоянно ми се спи нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
писна ми от мързели и от мърморковци! ще се глобяваме в понеделник!

Раздавай правосъдие с твърдата си ръка :lol:

Скоро не бях стъпвал в макдоналдс но като гледам май следващото посещение няма да е скоро .

Link to comment
Share on other sites

Май наскоро си гледал Pi

Не, това не съм го гледал. Просто използвам понякога т.нар. Fibonacci retracement levels (0.382, 0.500, 0.618) за откриване на форекс позиция при подходящи условия. :)

Link to comment
Share on other sites

Брокерстваш, а?

 

А какво е Pi?

 

 

PI

Link to comment
Share on other sites

Брокерстваш, а?

Не, на този етап само спекулирам. Брокерства обикновено този, който ми приема и изпълнява поръчките (в случая Deutsche Bank FX). :D

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, ставам в 6.В 7 вече бях пил кайве, изсрах се, окъпах се и писах във форума...Сега се чудя каква прическа да си направя на брадата или да я оставя талибананска.

Link to comment
Share on other sites

Сестрата донесе някъв вирус от даскало и сега всички вкъщи сме болни :( Не ме е боляла глава така никога, а кашлицата е просто зверска. И като гледам ще го влача бая време. Пълна гадост.

Link to comment
Share on other sites

Атанасе, понеже наблюдавам творческа криза - ще ти подшушна нещо. Според мен морския не би имал против да му направиш прическа на ръката - например да я обръснеш на раета.

 

Edit: Оф, нещо съм се омазал пред компа и прая double posts... Супер тъпня...

Link to comment
Share on other sites

Новите албуми на Аматори и Детстарс ми докараха втора сутрешна ерекция :О.

Link to comment
Share on other sites

Никва творческа криза :) Морския е в Дряново по работа, аз пък готвя сега и мисля да хващам едни преводи...Ако не ме домързи де..

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, ставам в 6.В 7 вече бях пил кайве, изсрах се, окъпах се и писах във форума...Сега се чудя каква прическа да си направя на брадата или да я оставя талибананска.

 

Неделя... да станеш в 6 сабахлен... ти сигурно имаш температура... Мога ли да запитам кога си легна? Да не търся но май след 11 съм виждал твои постове...

Link to comment
Share on other sites

Снощи беше рано, някъде към 10 си легнах.Нямам температура, просто вече повече от 6 часа сън са ми много ;)

Link to comment
Share on other sites

Снощи беше рано, някъде към 10 си легнах.Нямам температура, просто вече повече от 6 часа сън са ми много ;)

 

Е да. И аз да си легна в 10 към 4:30-5 ще съм кукуряк :)

Link to comment
Share on other sites

То и аз мога да си легна в 10 вечерта, ама като заспя в 3, каква е файдата :unsure:

 

В тази връзка лягането в определен час не е критерий за часовете сън :D

Link to comment
Share on other sites

Оле, хора, ако знаете каква зверска катастрофа стана сега на Камела... Т.е. кръстовището на бул. "Никола Вапцаров" и "Стефан Стамболов". Мерцедес (не разбирам много от модели, но току-що беше изкаран от автосалона) и Форд Мондео. Няма пострадали. И двамата шофьори бяха на не повече от 18 години. На Форда му се отвориха въздушните възглавници. Момичето, което беше на навигаторското място във въпросния Форд беше изплашено до смърт, милата, не можеше да си стои на краката. На Мерцедеса двигателят му е хармоника, нищо не става от него, брони хвърчаха :cry Не видях кой е виновникът, защото чух само един страшен звук... и тогава погледнах. Фордът се качи на тротоара и спря на 2 метра от мен :cry Дано всичко да се оправи. Щеше да е много сеирджийско и грозно да правя снимки, а и бях достатъчно изплашена. Обадихме се в полицията и на Бърза помощ...

Link to comment
Share on other sites

Сестрата донесе някъв вирус от даскало и сега всички вкъщи сме болни :( Не ме е боляла глава така никога, а кашлицата е просто зверска. И като гледам ще го влача бая време. Пълна гадост.

 

Кажи кога ще ходиш на изпит, да не се случим в един ден, че не искам и аз да съм болен :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...