Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ха, добро утро и от мен :) с малко

за събуждане !

 

 

Шантавите никога не свършват въпреки че някои доста активно се опитват да се очистят сами: http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=177...mp;fullscreen=1

 

Човече, невероятни са тези пичове.... :woot ! Иска ми се и аз да имах гащи и възможност да правя такива...., магии. Бахти, тва е жестоко...

Link to comment
Share on other sites

Дали ще ме глобят като отида да си изкарвам нова лична карта 2 дена след като и е изтекъл срока? :unsure:

Оо.., братко,братко - не отивай, ще те опандизят !

Link to comment
Share on other sites

Последния изпит мина . А сега накъде ? До 9 февруари добре , че е работата иначе незнам . Трябва да си намеря занимание . Май май сега е момента да поспортувам .

Link to comment
Share on other sites

Оо.., братко,братко - не отивай, ще те опандизят !

 

Аз отидох и ми казаха че тряя платя няква малоумна такса в Централна Кооперативна Банк (няква идея къде има такова чудо)?

Link to comment
Share on other sites

Още ли има хора, които се връзват на това. Скоро беше, когато надълго и нашироко го обяснихме как са я направили тази "магия"

Link to comment
Share on other sites

Дали ще ме глобят като отида да си изкарвам нова лична карта 2 дена след като и е изтекъл срока? :unsure:
Мойта беше изтекла от 2 години :lol: Няма глоба! А таксата си е за подаване на документи за лична карта. 10лв май беше обикновената!
Link to comment
Share on other sites

Мойта беше изтекла от 2 години :lol: Няма глоба! А таксата си е за подаване на документи за лична карта. 10лв май беше обикновената!

Аз отидох три месеца след като ми изтекъл срока на картата и нищо не ми казаха, даже се уредих да мина по бързата процедура за да не чакам ама си забравих решението от телк та пак ми взеха 15 лева (или там колкото взимаха) за изкарването.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Мойта беше изтекла от 2 години :lol: Няма глоба! А таксата си е за подаване на документи за лична карта. 10лв май беше обикновената!

 

Да, но все пак закво са го направили толкова малоумно вместо да си платиш на място трябва да се разкарваш да търсиш централна кооперативна банка и след тва пак до мвр-то...

Но все пак да не забравяме че сме в България където на всеки му е през к*ра за теб...

Link to comment
Share on other sites

Да, но все пак закво са го направили толкова малоумно вместо да си платиш на място трябва да се разкарваш да търсиш централна кооперативна банка и след тва пак до мвр-то...

Но все пак да не забравяме че сме в България където на всеки му е през к*ра за теб...

Мда, гадно е, пък и в банката искат такса, на всички места пари... аз пък бързах и с такси, друсалката беше пълна.

Link to comment
Share on other sites

Да, но все пак закво са го направили толкова малоумно вместо да си платиш на място трябва да се разкарваш да търсиш централна кооперативна банка и след тва пак до мвр-то...

Но все пак да не забравяме че сме в България където на всеки му е през к*ра за теб...

Ако отидеш на "Волга", банката(клона) е вътре в самата сграда. Таксата е 3лв.
Link to comment
Share on other sites

"не зяпай - лапай" мисля че с теб се разбрахме, че тая реклама води по точки сред педофилите.

 

Да тази също само че преди този момент е що-годе поносима само накрая това педофилско изпълнение...

 

 

а пък клипчето ти малко обезсилва твърденията за липса на достатъчно бърза човешка реакция при движение с много големи скорости от темата за афтомобилите.

 

Нищо подобно. Какви бързи реакции виждаш тука - засилили са се и си търсят белята буквално - с тези "гащи" нямаш кой знае колко контрол и т.н. че да реагираш а и във въздуха малко препятствия може да има. Имам един мой приятел който с паракрило което е доста по-сигурно от това се претрепа лека му пръст - падна от 15 метра след като нещо вятъра успя да му го събере. А с ей тея гащи каква реакция какви 5 лева - просто си летиш и се кефиш с мисълта че обърка ли се нещо поне ще се размажеш бързо и качествено и няма да страдаш дълго.

Link to comment
Share on other sites

Ако отидеш на "Волга", банката(клона) е вътре в самата сграда. Таксата е 3лв.

 

Аха.. значи не стига че давам такса 10 лв за личната карта давам и 3 на банката за да дадат тези 10 на мвр-то... ебати кефа... после за кво хората само протестирали :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ако живееш и далечко, дай пари за транспорт, после може да изпушиш няколко цигари в чакането да преведат парите, а да питам тогава... защо няма начин да се плаща на ръка?

:)

Link to comment
Share on other sites

Не чакаш за превод. Те веднага ти изкарват квитанция, че си платил и с тази квитанция и попълнено заявление и 2 снимки отиваш да си подадеш документите. Там вече се чака. Аз преди нова година бях - нямаше никой, но се оказа, че картата ми е онищожена(леко се беше разлепило фолиото от едната страна, понеже имаше един период, в който си носих картата директно в джоба на дънките и...) и ще ми пишат акт. Съответно постановлението излизаше на 29-ти декември - имаше 43-ма човека преди мен само за гишето с глобите и актовете. Като си взех постановлението, отидох да си платя глобата и трябваше пак да чакам 100 човека за да мина и през гишето за подаване на документи, но полицая(явно се смили над мен) ми даде едно номерче, с което влязох 2 мин. по-късно.

Link to comment
Share on other sites

Тц тц тц... Хубаво че ни пуснаха от английския да видя, че някой от наще ми е спрял нагревателя на аквариума и водата е 15 градуса...(хубавото е че рибите още плуват)

 

 

edit: Ся видях че 1 сом и 2 розови даниото са away ... :(

Link to comment
Share on other sites

По подобен начин баща ми ми свари костенурчицата - беше забравил нагревателя включен, а той не беше с термореле. За съжаление аз не се прибрах навреме! ;(

Link to comment
Share on other sites

А, и аз бях сварила последната си оцеляла риба преди няколко години. Сега животно в аквариум не бих гледала.

Link to comment
Share on other sites

Така, да обобщим какво разбрахме от Btv. Миро е правил "сечено" на Петьо, Мирко страда от стокхолмски синдром и има 10-годишно бебе. Въх :)

За неразбралите - става въпрос за йекшъна, който вилня днес на пътя Варна - София, няма как да сте пропуснали новината, при положение, че всичко живо само за това говореше днес...

Link to comment
Share on other sites

След като изгледах новините смятам, че човека си е нормален, просто има по-слаби нерви и му е прикипяло от всякъде.

Като му чух гласа не ми заприлича на побъркан човек, който иска да избие хората.

Явно просто е искал медиите да му обърнат внимание и по този начин да потръгне случея с разследването.

Хубаво е че няма пострадали.

Мисля си как ли ще го осъдят, присъда като за терорист или нещо от сорта, иначе мафиотите ги пускат под домашен арест, обаче те имат връзки.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...