Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Слухове, че Аладжов бил на хероин ли?!

За малкия или за големия иде реч?

За големия не ми се вярва, за малкия - нищо чудно...

 

Иначе на всички олигофрени от X-ray - поздрави!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами то английската сега не знам колко общо има с понятието по принцип, защото преди година напуснаха доста учители и сега не ми е ясно каква каша е там( Люба била директор по едно време :lol: ).И няма такова нещо като виновни са учителите, виновни са родителите, виновна е държавата.Това е комплексен проблем.Колкото до това, че преди не ми е правило впечатление идея нямам как се стига до този извод.Простията винаги ми е била неприятна, но сега придобива прекалено големи размери и не само...тя се насърчава от обществото като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Е както във всички възрастови групи и при тийнейджърите има малоумници има и свестни хора :P .Аз незнам всъщност как сте си изградили мнението,че сегашното поколение всички сме едва ли не малоумници.Еми не е така бе хора!Има достатъчно кадърни и умни млади хора,които когато порастнат да крадат българските пари още по-успешно дори и от сегашните политици-СПОКОЙНО :bgrin:

 

П.П.Някой да не ми вземе последното изречение на сериозно :P

Link to comment
Share on other sites

.Аз незнам всъщност как сте си изградили мнението,че сегашното поколение всички сме едва ли не малоумници

 

 

От близки срещи.Като учител и като инструктор. Има и свястни.Но мършата е много повече.

Link to comment
Share on other sites

От близки срещи.Като учител и като инструктор. Има и свястни.Но мършата е много повече.

Да съгласен съм...да го погледнем от добрата страна!По-малко свястни,по-добър шанс да влезнеш в хубав университет,по-добър шанс да си намериш хубава работа :D

Link to comment
Share on other sites

прост и с връзки по-добре от умен и без връзки. тва за работата го остави, малък е шанса в БГ да се развиваш професионално само с труд и упоритост. Малък, но го има ;)

Link to comment
Share on other sites

Слухове, че Аладжов бил на хероин ли?!

За малкия или за големия иде реч?

За големия не ми се вярва, за малкия - нищо чудно...

 

Иначе на всички олигофрени от X-ray - поздрави!

Жоре, да съм се сетил - да съм предал... Иначе слуховете бяха, че и двамата са на твърдо. Идея си нямаш каква канара ми падна от сърцето, като го видях жив и здрав, жизнен и свеж, като отрече всичко това и най-вече, като видях, че е излезнал от дупката, в която беше пропаднал от доста време насам. Склонен съм да му вярвам... Та така...
Link to comment
Share on other sites

xXx, ти към коя група се причисляваш? И защо делите хората на малоумни и свестни? Не е ли по-удачно на малоумни - умни и свестни - несветни? Освен, разбира се, ако не влагате някакъв друг смисъл в думичката малоумен, който на мен ми убягва.

Link to comment
Share on other sites

xXx, ти към коя група се причисляваш? И защо делите хората на малоумни и свестни? Не е ли по-удачно на малоумни - умни и свестни - несветни? Освен, разбира се, ако не влагате някакъв друг смисъл в думичката малоумен, който на мен ми убягва.

Аз се причислявам към групата на хора,които искат да се реализират и да започна да се издържам сам колкото се може по-рано...към тази група.И хората ги деля точно така както каза ти,но явно просто не съм се изказал достатъчно ясно.

 

__smirnoff__ дори и с връзки ако не си кадърен никой няма да те остави на работа щом си в ущърб за бизнеса му (така поне ми е казвал баща ми за неговия бизнес де...доста синове на разни негови приятели е гонил щото са мърди ;) )

Link to comment
Share on other sites

Връщам се от една random софийска пропаднала кръчма и си мисля (предвид това, че бяха намерили за необходимо да пускат ужасяваща музика)... Колко ли време дневно отнемат на членовете на manowar посещенията във фитнес залата и фризьорския салон, в клиниката за естетична хирургия за присаждането на коса?... Колко ли време им отнема репетирането пред огромни огледала на епичните пози, които държат да заемат?

И откъде намират време да продължават да правят толкова отчайващо еднообразна (и за мен - бездарна) ...музика? :unsure:

 

 

В 6 клас бяха забавни, още пазя разни неща с носталгична стойност.

 

И не знаех, че имаме инвизибъл таг, или си взела hex на цвета?

Шш6шшш....... алоуууу ! Ша са шамариме май !!! :ph34r: Да не съм чул повече кофти работи за банди от преди 90-те !! Най-малкото заради носталгията по младостта........ !

 

Между другото и аз като хлапе съм се кефил на всякакви простотии, че и Twisted Sister слушах помня. И на великата балада Crown & the Ring на Manowar съм куфеел. Пък сега в колата слушам само класика... и чат пат Rammstein :)

 

Ееехххх , старост-нерадост !!!

 

 

Ред.// Ма, много паплач тука от X-ray бре ! Май ще се окаже, че на бая хора съм наливал акъл в главите.... :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

От близки срещи.Като учител и като инструктор. Има и свястни.Но мършата е много повече.

 

Интелекта на земята е константен... населението се увеличава...

Link to comment
Share on other sites

ще цъкна само 2 точици на str в най-новото ми произведение на изкуството :love

KaDargo се казва и до края на седмицата ще късам уши в батълнета :D

beware :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Прибрах налакътниците и наколенките в раницата, закрепих шлема върху нея и се приготвих за излизане. Като за късен следобед в края на есенен ден, реших да се възползвам от малкото останала ми слънчева светлина и да поскачам малко в Южен Парк. Пристигнах там, огледах един от скоковете, този в края на някогашното DH трасе и продължих към "хълмчето" с двете скокченца. И там видях тълпа, две легнали колелета и проснато хлапе. Пристигнах, оставих колелото и се приближих. На земята лежеше един малчуган на видима възраст около петнайсетина години, гърчеше се в конвулзии и хриптеше, при опитите си да диша. От устата му изтичаше пяна, която се смесваше в яркочервена каша с кръвта, която изтичаше от смъкнатата кожа от челото му. Краката и ръцете му потръпваха в конвулсии. Лицето му беше цялото в кръв. Очевидно беше, че при падането е бил без каска. До него, пребледнял и тотално блокирал се суетеше друг малчуган. По ръкавиците познах, че е бил другия колоездач. Също без каска.

Около тях се беше събрала тълпа, викаха линейка. Да, карането ми този ден беше до входа на Южен парк, за да водя линейката към мястото на инцидента... Пристигна неочаквано бързо - само за петнайсетина минути. Като се върнах, младежа лежеше на една пейка, в съзнание, но определено с размътена глава. Погледа му блуждаеше, не беше съвсем наясно къде се намира. Скарах се и на двамата. Обясних им, че ще ги нашамаря, ако ги видя пак по тези места без каски. И наистина ще го направя. Малко преди да го качат в линейката, младежа се обади на майка си и каза, че от тук нататък ще работи за екипировка...

Това е хубаво, но трябва ли всеки един да си размаже главата в асвалта, в скала, в дърво, или да събере цялата настилка, за да се сети, че каската освен, че го загрозява, може да му спаси живота, може да му спести доста страдания? Баси, половината супергерои от комиксите и филмите са с каски... Защо трябва супергероите на две колела да научат нуждата от протекция едва след като са паднали?

Това изписах във вело-форума. Наистина не беше от най-приятните гледки окървавената физиономия, обърнатите очи и потрепванията на крайниците. Дано да се оправи детето...

Link to comment
Share on other sites

There is no pain, you are receding :music

 

Ония ден бях на рожден ден на Бую, другия Боян докара едни стари парчета. И сме подпийнали така, добре, седим, слушаме Innuendo на Queen, смазваме се, и си викаме, кой сега ще напише такава музика? Сега или след 20 години? Никой! Сега има 50 стинки и Джъстин Тимбърлейк.

Link to comment
Share on other sites

Никъде не мога да намеря няколко гадни плугини за 3дсмакс , отказвам се да ги търся ... като спечеля шестица от тотото и тогава ще си купя всичко .

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро Утро на всички :) Дано днеска бъде един хубав ден като вчера. ( ихаааа една сутрин и аз първи да кажа добро утро)

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще си имам Fallout 3! :P
I h8 U !

 

Куру, за фифти сент, нали знаеш, че не е нищо повече от 38 евро цента?

 

Иначе много станахте дубртутраджиите!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички които са станали и на тези които се излежават още по леглата

Чета поста на Пешо и се сещам за едно познато дете, където си счупи ключица.

Яд ме е за тези деца , които на такава ранна възраст се контузват за цял живот . И аз съм падал , но не толкова брутално :(

 

А сега приятно кафенце, сокче , бира или там който каквото пие за събуждане

Link to comment
Share on other sites

Добър ден, гниди. По въпроса за екипировката - ако практикуваш екстремни спортове, тя е повече от задължителна.Съвсем наскоро видях как въже, падащо от около 100-120м, смъкна кожата от лицето на един пич, защото беше направил глупостта да си свали каската.След като му спряхме кръвта и го превързахме, пича се усмихна и каза:"Ами ако беше камък?".Не съм параноик на тема сигурност, но не съм и самоубиец.Ако беше ненужно, хората нямаше да го ползват, бахти!

Link to comment
Share on other sites

Добър ден, гниди. По въпроса за екипировката - ако практикуваш екстремни спортове, тя е повече от задължителна.Съвсем наскоро видях как въже, падащо от около 100-120м, смъкна кожата от лицето на един пич, защото беше направил глупостта да си свали каската.След като му спряхме кръвта и го превързахме, пича се усмихна и каза:"Ами ако беше камък?".

В такъв случай се казва: "Бог обича смелите", ето защо не му е пратил камък :)

Link to comment
Share on other sites

Четейки темата за закъсалите алкохолици, се чудя - има ли напреднали такива? :)

 

p.s. Много се кефя, когато попадна в "зоната" - започвам да пиша с 68 000 символа в минута, без да гледам в клавиатурата и без да правя грешки :P

Link to comment
Share on other sites

Четейки темата за закъсалите алкохолици, се чудя - има ли напреднали такива? :)

 

 

Естествено - тия, които пият/или си мислят, че пият/ марков алкохол.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...