Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Просто при католиците няма обичай да палят свещи в църквата, като при нас. При тях свещ пали само свещенника при разните обичаи. Същото е да питаш, защо в наще църкви няма пейки, както при тях, такава е традията и аз не знам защо, може би за да се различаваме по нещо, все пак.

Грешиш ... Влез в катедрлата католическата на центъра ( зад Брилянтин/Будоар се намира ) и ще видиш , че се палят свещи . Отвън е написано кога е отворена :

Понеделник - Неделя от 17:30

Неделя е отворена от 9:00 просто влез от любопитство никой нищо няма да ти каже .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ами наистина все по-глуапви стават тия деца.Истина е.И е фрапантна разликата между 3-4 години и сега.Поне аз така го виждам.

 

А така. Светна ли ти сега колко по-глупави сте вие от над 30+ годишните? Кат' са замисля пък аз колко по-тъп съм от някой на 60 ми иде да си тегля куршума направо :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Баси...утре пак почваме даскало :( .Днес стигнах до следния изключително гениален извод!

Аз от понеделник до петък-съществувам,а от петък до неделя-живея :lol: :punk

 

П.П.И като стана на въпрос-МАЛЕЕ как чакам петък да взривим отново Планета с мойте хора :punk :punk .Тоя път шси зема 30 лева за пиене :D (пак ша са ми малко ама...)

 

П.П.Много спамя...обаче спамя два пъти по-малко от Grimajur :D

Link to comment
Share on other sites

Връщам се от една random софийска пропаднала кръчма и си мисля (предвид това, че бяха намерили за необходимо да пускат ужасяваща музика)... Колко ли време дневно отнемат на членовете на manowar посещенията във фитнес залата и фризьорския салон, в клиниката за естетична хирургия за присаждането на коса?... Колко ли време им отнема репетирането пред огромни огледала на епичните пози, които държат да заемат?

И откъде намират време да продължават да правят толкова отчайващо еднообразна (и за мен - бездарна) ...музика? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не говоря от гледна точка на ние сме "по-", те са лапета.Напълно съм сериозен.Виждам пред очите си със сестра ми какво е положението.В 6-ти клас да изкараш 4 по История на входно ниво, това никога го е нямало.Освен това те не четат книги...ама въобще.Общата им култура се изчерпва с Култура Ми Янко от "Сблъсък", Линкин Парк и се в този дух.Отвратително е.

Link to comment
Share on other sites

Не говоря от гледна точка на ние сме "по-", те са лапета.Напълно съм сериозен.Виждам пред очите си със сестра ми какво е положението.В 6-ти клас да изкараш 4 по История на входно ниво, това никога го е нямало.Освен това те не четат книги...ама въобще.Общата им култура се изчерпва с Култура Ми Янко от "Сблъсък", Линкин Парк и се в този дух.Отвратително е.

Ми ако сестра ти слуша само Линкин Парк, значи е безнадежден случай ;)

Link to comment
Share on other sites

Не говоря от гледна точка на ние сме "по-", те са лапета.Напълно съм сериозен.Виждам пред очите си със сестра ми какво е положението.В 6-ти клас да изкараш 4 по История на входно ниво, това никога го е нямало.Освен това те не четат книги...ама въобще.Общата им култура се изчерпва с Култура Ми Янко от "Сблъсък", Линкин Парк и се в този дух.Отвратително е.

 

Много зависи къде учи сестра ти. Защото има няколко училища (повечето са гимназии всъщност) където за да изкараш 4 се иска поне малко да се напънеш а за повече поне по 1час на ден да отделиш за учене. Всичко е според зависи. На един мой приятел брат му за да завърши изобщо средното си образование (защото в Антон Иванов едвам изкарваше тройките.. изводите си прави сам), родителите му го пратиха при баба му на село да завърши последните 2 години. Мани ами там е бил отличника на класа направо. Айде кажи ми сега как става тая работа и дали тоя човек знае повече от някой завършил английската но с 4ки...

 

Между другото и аз като хлапе съм се кефил на всякакви простотии, че и Twisted Sister слушах помня. И на великата балада Crown & the Ring на Manowar съм куфеел. Пък сега в колата слушам само класика... и чат пат Rammstein :)

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив има не повече от 4-5 сериозни гимназии.И те са

На първо място-ЕГ"Пловдив",ЕГ"Иван Вазов",МГ"Акад.Кирил Попов"

на второ място и нататък са училищата от типа-Иконома,Френската,Строителния

Всичко друго е ташак и полвина...за да завършиш се изисква само присъствие :)

 

Казва ви го човек,който в момента учи,знае как седят нещата по училищата,защото има познати във всички сфери-от най-големите тъпанари и бандити на Пловдив до хора отличници :)

Link to comment
Share on other sites

Пиши във форумите на MSI. По думите на моя човек действат стабилно, склонен съм да му повярвам. А за X-Ray мога да визирам моментално Аксо(pacient13, Art_Of_Metal), чушката(ZeeRaX), които покрай другото ми бяха съответно съученик и съвипусник, BOSSKILLER-а, Фризера (Mr.Freeze), кретена (CrazyCS) и още легенди, с които снощи се понапих...

Скорпиона предпочете да участва в warez мач, отколкото да гледа такъв на националите :] Тоест да видим де... може нещо да изскочи и да пропусна мача, ама яко съм се надъхал :)

 

Форума на MSI Пише, че е от клиенти за клиент. Никой от MSI не пишел там. Той BOSSKILLER-a е доста активен в тоя форум между другото.

 

А така. Светна ли ти сега колко по-глупави сте вие от над 30+ годишните? Кат' са замисля пък аз колко по-тъп съм от някой на 60 ми иде да си тегля куршума направо :P :P :P

Те всички дядки/бабки са все гении :)

Като няма никой около тях си говорят за квантова физика и битово приложение на генератори на торсионни полета.

Обаче ако някой под 50 се приближи до тях, почват веднага да говорят за пенсии и кисело мляко. Доста често успяват и да открият истината за живота/вселената и всичко останало и минават в друга реалност ;)

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив има не повече от 4-5 сериозни гимназии.И те са

На първо място-ЕГ"Пловдив",ЕГ"Иван Вазов",МГ"Акад.Кирил Попов"

на второ място и нататък са училищата от типа-Иконома,Френската,Строителния

Всичко друго е ташак и полвина...за да завършиш се изисква само присъствие :)

 

Казва ви го човек,който в момента учи,знае как седят нещата по училищата,защото има познати във всички сфери-от най-големите тъпанари и бандити на Пловдив до хора отличници :)

 

 

Заблудена душичка... 5-та година съм там и почти нищо хубаво не съм видял... честно. Не говорим за учене и успех, говорим за отношение учител-ученик и обратното.

Link to comment
Share on other sites

Все едно за първи път спорите по тази тема...Нито децата , нито училищата са виновни. Най - виновни са родителите. Не може 1 възпитано дете да прави простотии и да се държи невъзпитано.

Link to comment
Share on other sites

А така. Светна ли ти сега колко по-глупави сте вие от над 30+ годишните? Кат' са замисля пък аз колко по-тъп съм от някой на 60 ми иде да си тегля куршума направо :P :P :P

 

Те всички дядки/бабки са все гении :)

Като няма никой около тях си говорят за квантова физика и битово приложение на генератори на торсионни полета.

Обаче ако някой под 50 се приближи до тях, почват веднага да говорят за пенсии и кисело мляко. Доста често успяват и да открият истината за живота/вселената и всичко останало и минават в друга реалност ;)

djadomraz предполагам е имал предвид, че тези 60 годишни като са били на 30 са знаели много повече неща, както аз изказах теория, че аз на 17-18 съм знаел много повече от сегашните 18 годишни без да съм бил някакъв гений. Или в крайна сметка накратко казано образованието върви в посока надолу, от зле по-зле. Смятах, че когато аз бях в системата на средното образование, същото е кофти, но сега е още по-кофти, ......... 10 клас момче и да не знае да пише, да пише с правописни грешки, да пише Александар и то не на шега, а на официални документи :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Той BOSSKILLER-a е доста активен в тоя форум между другото.
Нормално, той им пише половината fix-ове за биосите :)
Заблудена душичка... 5-та година съм там и почти нищо хубаво не съм видял... честно. Не говорим за учене и успех, говорим за отношение учител-ученик и обратното.
Аз пък за моите пет години в мегето мога само хубави неща да кажа. Е... вярно, че изтекоха преди осем :D
Link to comment
Share on other sites

Те всички дядки/бабки са все гении :)

 

Гледам съвсем буквално го разбра че ме взе при това съвсем насериозно :)

 

djadomraz предполагам е имал предвид, че тези 60 годишни като са били на 30 са знаели много повече неща,

 

Просто се бъзиках. Нямах това предвид. А и ако някой още не е разбрал - нито в училище нито в университета ще успеят да ти "налеят акъл" стига ти да не го искаш. Тва е положението! Даже със знанията от университета пак си до никъде. Те са колкото да разбереш какво още да четеш и да успееш да го разбереш.

 

 

 

10ти клас момче и да не знае да пише, да пише с правописни грешки, да пише Александар и то не на шега, а на официални документи :angry1 :angry1 :angry1

 

Винаги е имало такива и винаги ще има. Няма оправия тва. Е и?

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна - когато си бил на 10-15 години, неграмотността на околните ама хич не ти е правила впечатление. Затова се срещат изказвания от сорта "ама едно време беше другояче"...

 

Редакция: Изпреварих сАтанас за доброто утро ;]

 

"Добро утро!" :Р

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, уроди мамини... :zzz

 

Абе сега, като се замислих/след конската доза кафе-кола/, що всички лаят срещу мене че съм спамър, бе да ви еба в устенцата/пръстенцата/? Като погледна статистиката, винаги има някой дето е по-спамър от мене...Я да ви го набутам на спамерите...Седнал съм с глупости да се занимавам...

Link to comment
Share on other sites

Гледам съвсем буквално го разбра че ме взе при това съвсем насериозно :)

Хич даже не съм го разбирал буквално. И аз се бъзиках. Ама явно е трябвало да сложа повече :) и :P -та.

Link to comment
Share on other sites

Всичко ме боли, и главата също :cry

който пие облак троен, той за утре е спокоен ;)

 

Само на мен ли Касперския днес ми обажда за някакви Троянски хави в plovdiv24.com

да. пандата няма проблем.

 

 

седмицата започва айляшки, приключих задачите преди да ги почна :woot

Link to comment
Share on other sites

Заблудена душичка... 5-та година съм там и почти нищо хубаво не съм видял... честно. Не говорим за учене и успех, говорим за отношение учител-ученик и обратното.

Почти 80% от компанията ми са от там :lol: .Аз говоря точно за учене и успех...ясно ми е че в английската всичките ви учители са изперкали :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...