Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сигурно .

Дано да не си ти .

Не го казвам в добрият за теб смисъл .

п.п. Аз съм самоук човек .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Пак почнахте да си ги мерите май..

 

А така кажи им го :lol:

 

малеее как се наядох , сега се чудя да цъкна някоя игра или да гледам някой филм

 

Ако някой не е вечерял да сяда веднага, превъзходно е :punk

Link to comment
Share on other sites

Пак почнахте да си ги мерите май..

 

Не си ги мерим, отправяме си ЗАПЛАХИ! :D

 

И да, махнал съм ти игнора, щото съм баси добродушния тип! :D

Link to comment
Share on other sites

Ся се замислих има ли смисъл да ти отговарям на контра или просто да продължа да си слушам музика и да хапвам руло.. спрях се на второто , то ми става кеф само като видя как се самоизтъкваш от какво разбираш и какво не :)

Link to comment
Share on other sites

Ся се замислих има ли смисъл да ти отговарям на контра или просто да продължа да си слушам музика и да хапвам руло.. спрях се на второто , то ми става кеф само като видя как се самоизтъкваш от какво разбираш и какво не :)

 

:cry Може би съм те надценил ...

Link to comment
Share on other sites

Стига с тоя Ънреал. Ше взема в петък да пробвам да пусна един сървър на делта форс1 и ако има желаещи да ходим да пукаме :)))

Link to comment
Share on other sites

Като чуя делта форс 1 и усеащам прилив на спомени от 7 годишна възраст, преплетени с голямо количество адреналин и сърбене на пръстите. @mIRCata ако направиш сървър пиши, от къде я намери тая игра, щото я търся от бая време.

Link to comment
Share on other sites

Кво имаш за хапване? Казвай и ида :)

Зимай 2 бири и идвай , имам кебапчета :D

 

Куре , и аз та обичам

Link to comment
Share on other sites

Кво имаш за хапване? Казвай и ида :)

 

Пържени яйца със саламче и кашкавалче и салатка :P ,но нещо за пиене пропуснах :(

 

На обяд беше много добре, пилешки крилца (много добри ) с ориз :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пържени яйца със саламче и кашкавалче и салатка :P ,но нещо за пиене пропуснах :(

 

На обяд беше много добре, пилешки крилца (много добри ) с ориз :rolleyes:

 

Мммм ще се разберем с теб явно :) Значи аз да нося пиенето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мммм ще се разберем с теб явно :) Значи аз да нося пиенето :lol:

Така като се замисля теб имам да те черпя пиенето за няколкото съвета които си ми давал :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Като чуя делта форс 1 и усеащам прилив на спомени от 7 годишна възраст, преплетени с голямо количество адреналин и сърбене на пръстите. @mIRCata ако направиш сървър пиши, от къде я намери тая игра, щото я търся от бая време.

Имам я на компютъра. Мисля я свалих от zamunda. Ама защо моята е към 360 мб, а тази в замунда е 90 не не знам. Може и от другаде да съм я дръпнал.

Link to comment
Share on other sites

Имам я на компютъра. Мисля я свалих от zamunda. Ама защо моята е към 360 мб, а тази в замунда е 90 не не знам. Може и от другаде да съм я дръпнал.

Мерси и аз я дръпнах от там. Ако има фенове на OldSchool класиките, може да направим едно сърварче по ИП и да пробваме кой е най-добрия снайперист във форума :devil

Link to comment
Share on other sites

Боже Мой Аз, колко истина има в очите на правителствените курви....

 

Добър ден...Кой ден сме?Снощи в такава алкохолна дупка попаднах, че дори почнах да се уча на китарка...Хора/и жени/ не мешайте загорка с пиринско, след това не се усеща рома с кола...За водката да не говорим...Уф, да става обед, че да ида да прасна едно люто шкембе с много чесън и оцет...

Link to comment
Share on other sites

Тих бял Дунав се вълнува,

весело шуми

и “Радецки” гордо плува

над златни вълни.

 

краят на игото настъпва!!! първата жертва ще бъде цецка :tongue

Link to comment
Share on other sites

краят на игото настъпва!!! първата жертва ще бъде цецка :tongue

 

 

Щото и миришат краката, не си е бръснала мустака от две седмици и вече конкурира войводата, по пазвата и има засъхнали съмнителни бели петна/я кърма, я сперма, я мляко с ориз/ и като пръдне сутрин, диха вихрушки по земята...

Link to comment
Share on other sites

Щото и миришат краката, не си е бръснала мустака от две седмици и вече конкурира войводата, по пазвата и има засъхнали съмнителни бели петна/я кърма, я сперма, я мляко с ориз/ и като пръдне сутрин, диха вихрушки по земята...

Какво означаваше последното ти изречение от подписа? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми по разному може да се преведе, аз предпочитам:"Пич, майната му!Господ нас ни уважава."

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...