Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Апфф как искам да не можем да умираме :punk .Баси кефа ще е.Мяташ се от самолет без парашут...падаш,размазваш са,малко са посъбираш и си като нов :lol: .Или па караш по магистралата с 350 и минаваш през дупка,падаш...и ставаш :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И всички се плодят до безкрай и накрая изчерпваме всички ресусрси и почваме да страдаме от постоянен глад. Щот няма кво да ядеш, пък постоянно си жив.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм срам за мъжката част от човечеството :(

Анално посегателство върху теб ли е имало?

Link to comment
Share on other sites

:lol: Не. По-лошо.

Аз и брата вдъхновени от твоят аватар успяхме да го избараме на спор , ето ти подаръка ... дано ти хареса .

crazyhamsterew3.png

:D

Link to comment
Share on other sites

Аз и брата вдъхновени от твоят аватар успяхме да го избараме на спор , ето ти подаръка ... дано ти хареса .

crazyhamsterew3.png

:D

Мерси много :wub:

 

Деба. Драмааааааааааааааааааааааааааааа! Трябва да стана драматург!

 

Edit: По тоя повод мисля да си взема https://www.ozone.bg/games/product/all/razer_krait

Link to comment
Share on other sites

Днес е ден за гроздобер, но аз съм болен и не мога да отида :angry1

И кво като си болен ? Ако си като снощи според мене няма да има никаъв проблем...(не ми се вярва да си се влошил). Иначе дд.... КАк може да изпуснеш гроздобера ?!?!?!!? А да ДОбро утро на всички които стават в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Дубру тру ... Ще го бъде или няма да го бъде ... Дали да излезна и да се отпусна като бял човек и да се доразбия утре на сватбата където ще бъда или да се опитам да се наспя , че от бая време не съм го правил и да бъде репичка утре ...

Link to comment
Share on other sites

Охааа браточки-разцепващо си изкарах аз снощи :punk .Ако може сяка седмица да ми е така както последните три :bgrin: :devil ... просто размазвацийка.

 

Между другото...кофти е да минеш от гаден,вмирисан Савой на Собиески...каам ви Собиескито влиза по-гадно от Савоя :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пфф... точно днес ще кипи здрав социалистически труд! Утре ставане в 7, Формула 1 до 8:30, и в 8:30 се ляга пак ^^.

Link to comment
Share on other sites

Добър ден и от мен. :D

Ставам преди малко, и на всичкото отгоре с главобол. Ще закуся ще пия кафе а след това ще се поразходя по центъра може би.

А иначе днес трябваше да си ходя при баща ми да помагам за гроздобер но...

Link to comment
Share on other sites

uzi спи човек, спи колкото се може повече! няма нищо по-хубаво от съня

От сън спомен няма от хубаво прекара вечер има :lol:

Grimjaur от яйца и от зеле бая се пърди да не говорим комбинация фасул+зеле направо :tongue

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча някоя добра кръчма за тазвечершния запой,който се заформя :P

Ние последно време ходим в Колелото.Намира се на колелото на Панаира...нищо особено не е.Кръчмичка кат кръчмичка.Има пиене,има картофки и кебабчета и има място за големи компании :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...