Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Никой не спомена Aliens Vs Predator 2 играта , (епик) а е доста добра ... отивам да гледам някакво филмче сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

When I'm on the loose it is you who's shining through and through again :wub:

Link to comment
Share on other sites

Stalker = ok

Half Life 2 = BIG WIN!

Warcraft 3 = blizzard, just blizzard :mellow:

btw, точно Щалкера беше абсолютен fail. Не знам, пробвах една след друга няколко игри и единствената, която успя да ме грабне, макар и за кратко беше Quake4. Не са ми интересни просто. А и що трябва да изкарвам цялото си време в седене пред компютър, като мога да пия бира, мога да контактувам с реални хора, мога да си правя сам "интересното", не да търся синтезираното от чуждо въображение, роденото в чуждо съзнание "интересно", ако щеш - мога да си решавам задачки по анализ, задачки по ВТС, пак би ми било по-интересно от циклене на игри. Може и гейм индустрията да се е изхабила, след сътворяването на игри като StarCraft, Heroes3, Quake2. И единственото подобрение от там нататък да е графиката...

Ама курунир не признава субективизма. Щом нещо е видяно и осъзнато от него - значи е така. Значи не съществуват други вероятности...

Приятно ми беше, радвам се, че се видяхме, аре чао, приятни мазоли на гз и gg

 

Ред: Rimy, хората винаги са били егоисти :) Зад каквито и красиви и добре звучащи идеали да го крият - в основата винаги е стоял егоизма. И стадния инстинкт е базиран просто на по-лесното оцеляване в стадо.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми минава през главата, че хората са скапани егоисти?

Определено не само на теб :)

Link to comment
Share on other sites

Edit: dqdo, smqtam, che na kogoto trqbva otdavna sym pokazal ot kyde izgrqva slynceto v svetovete na StarCraft. Moje i da ima hora, v toq forum, koito da me biqt, no edva li shte sa poveche ot edin-dvama...

 

Мисълта ми не беше в това, колко си добър на това което играеш, а главно в това, че го правиш на работата си, настрана че вероятно си "пипнал" играта и вместо нормалните гадове си турнал снимки на разни колеги и пуцайки ги се кефиш сигурно :P

 

 

P.P. Sori za latinicata, ama oshte ne sym stignal do opravqneto na kirilicata...

 

Именно, вместо това си играеш :P

Link to comment
Share on other sites

На мен ми прави удоволствие да свети през прозореца .

Днес не е толкова студено , сигурно после ще се просна на терасата и така до сутринта .

Много добре ще ми дойде да си почина едно хубаво на чист въздух .

п.п. Само да не настина от толкова седене ... после няма да ми е хубаво .

:)

Link to comment
Share on other sites

Днес не е толкова студено , сигурно после ще се просна на терасата и така до сутринта .

 

Само да не почнеш да виеш срещу нея, че комшиите като нищо ще те отстрелят ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да не почнеш да виеш срещу нея, че комшиите като нищо ще те отстрелят ;)

Мен не ме ловят , иначе е хладно вън и не може да се изтрае без да изнесеш някое друго одеало , обаче днес е много спокойно ... приспа ми се вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

Дубрутру, мизерни пишкодърпачи :)

Е те това...след всичките 324532453 оригинални поздрава тип "добр'утро", май беше най-оригиналното...поне досега - ще чакам с нетърпение да се съмне утре, че да видя следващото. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е те това...след всичките 324532453 оригинални поздрава тип "добр'утро", май беше най-оригиналното...поне досега - ще чакам с нетърпение да се съмне утре, че да видя следващото. :lol:

Съгласен съм с теб , много освежаващо ,особенно за мястото където работя :lol:

 

Още не съм станал да си направя кафе :( ужас , след малко не луната ами Райчо (слънчо) ще ми боядиса цвета на очите от вампирско червени на светло шоколадови :allien

 

Моля който пие кафе или нещо освежаващо да мепочерпи :)

 

Ден на българските военновъздушни сили

:huh: това случайно го открих , нека празнуват :P и ние с тях

Link to comment
Share on other sites

Е те това...след всичките 324532453 оригинални поздрава тип "добр'утро", май беше най-оригиналното...поне досега - ще чакам с нетърпение да се съмне утре, че да видя следващото. :lol:

не го амбицирай :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Именно, вместо това си играеш :P
Драка такава! Тоя пост го писах вкъщи!

Иначе брутално утро на цицки... Аз се боря тука с едно оклесано кафе и трябва да се изнасям... с две цифри зийлоти...

Link to comment
Share on other sites

Е те това...след всичките 324532453 оригинални поздрава тип "добр'утро", май беше най-оригиналното...поне досега - ще чакам с нетърпение да се съмне утре, че да видя следващото. :lol:

Аз се радвам, че още не е минал на гомн*яди и лайн*вози :)

Link to comment
Share on other sites

Аз се радвам, че още не е минал на гомн*яди и лайн*вози :)

 

 

Има време.Между другото, кафето тая сутрин пак ми докара кръв от носа :lol: Връщам си старата форма, нема кво. А пещерняшките ми съкурсници за нищо не стаат...ШЕ ги видим на дупка намазаните каки :pirate

 

 

 

 

 

Ухажването винаги е трудно, когато в дома на ухажваната има и възрастна роднина от женски пол; тия възрастни роднини имат склонност да мрънкат, да се кикотят, да си просят цигари и в най-тежките случаи да вадят семейния албум със снимки - акт на агресия във войната на половете, който трябва да бъде забранен с Женевска конвенция.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали трябва да има тема, в която който е ядосан нещо да влиза и да псува, кълне, проклина на воля, да освободи напрежението.

Знам, че от правилата е забранено, но да има такова място за пускане на пара, та да не се прави това по другите теми и да ги разваля.

Link to comment
Share on other sites

От вас се иска да ухаете убийствено, да демонстрирате умопомрачаващи гръб и гърди и да се усмихнете чаровно.

 

Нещо пак ми прещрака...Докато четях някаква тъпотия, как да си свалим момиче за една нощ/да, аз чета и такива неща, особено за да се посмея/ ми щукна следното...

 

Добре, по дяволите! Кога се наложи този критерий, мъжете да приличат на ходещ атлас по анатомия, да са обезкосмени като олимпийски плувец, да имат педерастко-сладникаво-чаровно излъчване?Какво значи да ухая убийствено? Аз ухая убийствено след поредния ден прекаран в разбиването на големи парчета дърво, докато станат 40-50см дълги и 10 дебели.Ухая убийствено и с обикновено дезодорантче Викинг, което си ми е любимо, евтино, и не докарва хрема на пор с наситеността си или запушване на синусите на разгонена лисица с тежестта на аромата си...Може би проблемът е, че не е Деним, Босс, Стрейт, Булгари или нещо от тоя род...Където цена=качество,вкус,аромат,социално положение,интелект и т.н. Ами аз не съм особено мускулест..Вярно имам достатъчно сила, за да изкача 40м отвесни скали или да счупя ръката/ръцете/ на всяко модно напомпано педерастче, току-що излязло от фитнеса, стига да ми е в категорията/по-леки от мене не бия, само ги вкарвам в правия път/.Нямам плочки по корема, не са ми и нужни.Имам солидно бирено коремче, което си е обикновена мас, под която обаче истинските ми коремни мускули са твърди като дъска/ и няма как иначе да е, щото скалата никак не е мека или удобна/.И циците ми в никакъв случай не са умопомрачаващи, не са "осечени" или релефни, но имат нужния мускулен обем, за да си спася живота и да драпам нависоко/понякога и по водосточна тръба/Не съм чаровен, ей богу, една бутилка бира има повече чар от мене!Но не ми и трябва, бахти, да не говорим за усмивките.При мене нещо като кисела гримаса се получава, освен ако не е злобно озъбване...Или там някакъв спазъм на лицевите мускули.За окосмяването да не говорим - ако някога си махна космите по ръцете или краката, ще е само за да ми зашият раните там.А и тогава няма да махна цялостното окосмение.Пък за брадата да не говорим! Аре, хуя и топките ги кастря, щото е малко гадно мацката като ти извърти свирка и след това се усмихне, между зъбите и да има косми, но това поне е и хигиенично...И..за какъв х♚й ги пишат тия неща?Аз и така успявам да си намеря жена за една нощ, дори без техните идиотски съвети,а точно наопаки, погазвайки ги напълно.Идеализират нещо?Човекът никога не е бил идеален.Тогава? Вярно, това е гледна точка, ЛИЧНА гледна точка.Но не мога да го проумея...Я ме осветлете, аз малко съм тъп и не разбирам...

Link to comment
Share on other sites

........

Бай дъ уей по-лоша е другата крайност...в която жените харесват мъже,които не приличат много на мъже....някфи анорексички педали с ускубани веждички :sick

Link to comment
Share on other sites

Ама то си е за оплакване. Ме мисълта ми беше по-скоро тема, в която като почнеш и да е от сорта на

************** и****************** ,*** *** ***

 

 

opa

15000-я пост в темата е за мен :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...