Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ц, те са пичове с изтънчен вкус, като Дени Крейн :D

 

Не, те просто са алкохолици, щот имат достатъчно пари, останалите сме обикновени пияндета...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че както битува мнението че който кара Голф е нахален шофьор така аз почвам да си изграждам мнение че който кара Фиат е некадърен шофьор. До тука 1 комшийка караща Фиат държи класацията по некадърност, още един друг тип наблизо и той не само че кара все едно още не е взел книжка ами и паркира все едно улицата е лично негова ами днес и един тип с бус пак Фиат прецени че ще спре по средата на улицата като видя че пречи се премести малко по-надолу и паркира така че да трябва да направя 2-3 маневри за да влеза в тунелчето под кооперацията. Не мога да се сетя за други конкретни случки но имам спомени че повечето некадърно спрели коли заемащи място като за 2 или даже 3 автомобила главно са били Фиат Брава. А на комшийката ми бях налепил по всяко от стъклата да ми се обади моментално като го види и да си изтегли колата защото 2 дена беше спряла пред гаража и не мога да я издиря, и 2 дена по-късно някакъв ми звъни и ми вика ако мога да си преместя колата при което аз изпаднах в тих ужас първо откъде ми има телефона и второ последно колата си я бях прибрал в гаража. Оказва се че въпросната дама за пореден път е паркирала така че да пречи поне на 2ма човека и я издирват за да си разкара возилото. На човека просто му дадох телефона на паяка - те поне до към 15тата минута са цъфнали :)

Link to comment
Share on other sites

"Бог обича смелите"
Tочно защото ги обича ежедневно прибира при себе си бая супермени... Лошото е, че моторизираните такива нерядко взимат и някой-друг с тях за да им прави компания горе. Или ги пращат горе, че било по-хубаво...
Link to comment
Share on other sites

Лакатник,Лакатник,Лакатник,Лакатник,Лакатник,Лакатник,Лакатник,Лакатник,Лакатник

,Лакатник......

Link to comment
Share on other sites

Ох, политиците са толкова прости, че направо не е честно спрямо тях... :wir

Link to comment
Share on other sites

Tочно защото ги обича ежедневно прибира при себе си бая супермени... Лошото е, че моторизираните такива нерядко взимат и някой-друг с тях за да им прави компания горе. Или ги пращат горе, че било по-хубаво...

Има и допълнение към това: Бог обича смелите, но не и безрасъдните :)

Link to comment
Share on other sites

Ох, политиците са толкова прости, че направо не е честно спрямо тях... :wir

@kopche Искам да те питам нещо, вие като каните политици във ваща телевизия, давате ли им предварително въпросите, щото съм забелязал, като гледам интервюта по телевизията въобще, че изглежда сякаш са си подготвили речта?

Link to comment
Share on other sites

@kopche Искам да те питам нещо, вие като каните политици във ваща телевизия, давате ли им предварително въпросите, щото съм забелязал, като гледам интервюта по телевизията въобще, че изглежда сякаш са си подготвили речта?

Там е разликата между добрите и посредствените журналисти. Вторите усещат кога започва "речта" и вадят ятагана и разкостват госта си така, че го карат да си каже всичко, че и да го е срам после. Съответно - не си пишат предварително въпросите, а още по-малко - ги раздават на политиците да се подготвят.

 

На съседното бюро има съвсем истинска бутилка Старопрамен от Прага. Полусбъдната мечта... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

In my eyes you are a ut2004 lame , and when the time comes I will rock you out ... I'll just staying quiet in the corner and waiting for you .

Като си свършиш работата започва мелето и тогава ще изравня с текстурите на мапа за няколко секунди .

Няма спасение за вас .

:)

Link to comment
Share on other sites

Behold you unbelievers , you have NOT word and the power to stop me , you must run and hide when I come , because I will not stop until I see your dead bodies on pieces laying on the ground ... LAST MAN STANDING here I come .

Днес нямам време за игра , обаче ако се освободи утре ще е хубаво .

Дано да не изникне нещо .

Много ми се е преиграло от последният път .

Лирики от една песен:

Everybody, with your fists raised high

Let me hear your battle cry tonight

Stand beside, or step aside

We're on the frontline

п.п. Трябва да се съберат хора .

п.п.п. Извинявам се лошият Английски , не съм преговарял от четвърти клас май , а това беше преди , вече не си спомням .

:)

Link to comment
Share on other sites

Сладурчета! :P Знаете кой е батко ви, да не викам и Бую да играе с нас, че той и мен ме бие честичко.

 

А двама споменати по - горе нали знаете кой ги е учил? :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...