Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От сън спомен няма от хубаво прекара вечер има :lol:

Grimjaur от яйца и от зеле бая се пърди да не говорим комбинация фасул+зеле направо :tongue

 

абе така си е, прав си, ама като ти е да речем пета поредна хубава вечер и не си се наспал както трябва къде ще ги търсиш тея спомени после? :D аз от опит казвам, бая бели петна имам такива :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Към софиянските пребиваващи - някой пие ли му се тая вечер? Аз съм сам вкъщи и се чудя вече да какво да правя...

Link to comment
Share on other sites

Мда, представям си ги италианците как се молят нощем и палят свещички :D

Италианците са католици и те нямат обичай да палят свещи :lol:

 

Някой може ли да ми препоръча някоя добра кръчма за тазвечершния запой,който се заформя :P

В кой квартал предпочиташ?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :)

Седмицата на рожденните дни продължава с пълна сила :) За миналата седмица съм изпил повече алкохол сумарно, отколкото за цялата година до момента. Както четвъртък срещу петък поправях компютри под акомпанимента на кайсиева ракия, така снощи изкарах в компанията на системни администратори, support на MSI, инженери, крупиета, комарджии, кретени и алкохолици... Припомних си славните геймърски години в X-Ray и изпитах огромна радост, че видях един приятел, за когото се носеха слухове, че е на хероин и ми падна воденичен камък от сърцето, като разбрах, че са били само слихове...

((Атанасе, за Аладжов става въпрос - пича си е шес' :)))

 

Сега съм веселяк и си мисля, че е време да потеглям към Кършяка на фризьор :)

Link to comment
Share on other sites

един приятел, за когото се носеха слухове, че е на хероин и ми падна воденичен камък от сърцето, като разбрах, че са били само слихове...

((Атанасе, за Аладжов става въпрос - пича си е шес' :)))

 

Сега съм веселяк и си мисля, че е време да потеглям към Кършяка на фризьор :)

 

 

Бе то и аз чух нещо подобно, ама хич не ми се вярваше.За понеделник, ако много се забавя за срещата ми звънни.

Link to comment
Share on other sites

така снощи изкарах в компанията на системни администратори, support на MSI

Тия от съпорта на MSI добри ли са, че имам едно DIAMOND дъно от тях и ми прави чупки с USB-тата при буут?

Припомних си славните геймърски години в X-Ray

Имайки предвид, че често ходех там, ще излезе, че сме се виждали и там отпреди срещата на форума.

Сега остава да намерим общите познати.

Link to comment
Share on other sites

chistacha какво те кара да мислиш , че католциите не палят свещи ?

Не им спират тока никога и не са романтични...

Link to comment
Share on other sites

От сън спомен няма от хубаво прекара вечер има :lol:

 

Ще цитирам един мой приятел "е*ал съм ги и спомените.. от тях не мога да се наспя дей*а!" :)

Link to comment
Share on other sites

Добрее наще направиха Х с Италия.Аз също бях предвидил хикса макар,че си се надявах да им надъним един мощен,български гол :P

Link to comment
Share on other sites

Тия от съпорта на MSI добри ли са, че имам едно DIAMOND дъно от тях и ми прави чупки с USB-тата при буут?Имайки предвид, че често ходех там, ще излезе, че сме се виждали и там отпреди срещата на форума.

Сега остава да намерим общите познати.

Пиши във форумите на MSI. По думите на моя човек действат стабилно, склонен съм да му повярвам. А за X-Ray мога да визирам моментално Аксо(pacient13, Art_Of_Metal), чушката(ZeeRaX), които покрай другото ми бяха съответно съученик и съвипусник, BOSSKILLER-а, Фризера (Mr.Freeze), кретена (CrazyCS) и още легенди, с които снощи се понапих...
Взимай Скорпиона под ръка и си вземете билети на черно :laughing:
Скорпиона предпочете да участва в warez мач, отколкото да гледа такъв на националите :] Тоест да видим де... може нещо да изскочи и да пропусна мача, ама яко съм се надъхал :)
Link to comment
Share on other sites

Незнам...На мене мача не ми хареса...Нито 1 красиво положение нямаше...Нито от наша страна нито от италианска...Няма да коментираме , че наще дори не тичаха.А публиката... Може ли стадиона да е пълен и аз да не чуя "Българи Юнаци" илинещо друго.

 

edit:Поне един да се радва на днескашния ден :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...