Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз днес една чашка биричка ударих , колкото да не забравя какво е алкохол , иначе хубаво ми дойде , като дойдат празници и винце ще близна ... да спазя традициите .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Незнам...На мене мача не ми хареса...Нито 1 красиво положение нямаше...Нито от наша страна нито от италианска...Няма да коментираме , че наще дори не тичаха.А публиката... Може ли стадиона да е пълен и аз да не чуя "Българи Юнаци" илинещо друго.

 

edit:Поне един да се радва на днескашния ден :)

Сектор А и В мълчаха затова... Аз едвам говоря в момента :)
Link to comment
Share on other sites

chistacha какво те кара да мислиш , че католциите не палят свещи ?

Просто при католиците няма обичай да палят свещи в църквата, като при нас. При тях свещ пали само свещенника при разните обичаи. Същото е да питаш, защо в наще църкви няма пейки, както при тях, такава е традията и аз не знам защо, може би за да се различаваме по нещо, все пак.

Link to comment
Share on other sites

Пред главата ми минават Слипкнот, прахосмукачка, 3 стаи, бърсане, къпане и бръснене. :lol:

Поне си си намерил занимание за цял ден :)

За първи път нищо не ми минава през главата освен че трябва да отида да ям :)

 

edit: Аз ся отивам да сложим на колата ЦД и след тва мое да се присъеденя към Дотата :)

Link to comment
Share on other sites

Чака ме скука , клатене на десният крак в отчаяние какво да правя , хранене на куче , сменяне на вентилаторите на компютъра , стоене на стола и това е цял ден като не забравим и музиката ... общо взето имам свободно време ,обаче нека да не предизвиквам съдбата сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

За много къпини! Весели копелета! Христо го втресе! Честити много сланини! Харабия го втресе! Търся си чушкопек...

 

Въобще - каша. Тоя форум трябва да го откажа. Зле ми действа на нерфната сисдема. Простотий...

Link to comment
Share on other sites

Излезнахме с един приятел уж на кафенце в 9 и полвина...прибрах са чак сега.И тряа да седна да уча че след малко сигурно пак ша ма привикат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За много къпини! Весели копелета! Христо го втресе! Честити много сланини! Харабия го втресе! Търся си чушкопек..

:lol:

Обожавам такъв хумор!

Link to comment
Share on other sites

Защо повечете момичета с които се/ме запознавам/запознавали са толкова ограничени умствено (визирам групата на 18 годишните), било то за база за сравнение да вземам мен или някой независимо кой колега студент. На техните години, не съм бил толкова зле :bgrin: (момент за самореклама), май изглежда идва от образованието което все повече и повече се разхлабва и дава повече свобода на учениците( не мога да кажа кой знае колко по въпроса, защото до преди 3-4-5 месеца все още имах връзки с училище).

 

 

EDIT: Добавям, че някои от тях си мислят че ако се снимат разголени ще станат по-умни :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами наистина все по-глуапви стават тия деца.Истина е.И е фрапантна разликата между 3-4 години и сега.Поне аз така го виждам.

Link to comment
Share on other sites

Доставянето на храна по домовете е сред най-великите идеи на човечеството! :D

И като спомена доставка на храна....яде ми се пицаааа.И ми се яде пица от 4 месеца и винаги нещо става и не отивам :cry

 

 

П.П.И китайско ми се яде от 3 години и няма кой да дойде с мен :(

Link to comment
Share on other sites

Отиваме! Веднага. Пиши ми в скайп, ника ми е същия като тук!

Другия момент е че нямам пари ;) ... обаче като се опарича кат за пица ща имам в предвид

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...