Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък отивам да ям месце , ти си чакай дюнерите ... може да отидат при теб в скоро време .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък отивам да си прая нещо да ям :lol:

 

злобиле-прави си... :D но тфа е кофти орисията да си едър мъж,носещ на пиене.....винаги отиват много пари докато се напиеш :D (ма аз пък заради това и не се напивам често де :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Ще го унищожа , направо ще го убия тоя формат ... как от асс към сса субтитри не може да ми го конвъртне в кирилица , цяла нощ се мотам с тези букви , ще го УБИЯ направо , после пак ще го убия и тогава ще се успокоя вече .

subtitribp9.jpg

YATTA

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Някви от моя вход или от другите се женят , ма не е там работата в 8:00 само правеха тест как ще звучат мазните им селски кючеци.. легнах си в 4:30 , събидуха ме в 8 , след малко отивам да бачкам , не съм на кеф , искам цигара и да не ме боли главата... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз пък културно си станах в 9:45 и... не знам, чувствам се сякаш снощи съм пил...

Сигурно там ми е грешката... че не съм...

 

Ред: Да благодаря официално на netrootbg... с неговата подкрепа установих, че лайнукса ми е лагвал нечовешки не за друго, ами защото swap дяла не е бил mount-нат...и съм си карал на 256 MB SDPC133 RAM...

Link to comment
Share on other sites

Досиетата Х (2008), Мълдър преследва лошия и си вади джиесема, за да набере... Всъщност, я да видим кой е в Contact List-а на Мълдър?..

muldercontactsuz6.png

:lol:

 

P.S. John Shiban (както и Vince Gilligan и Rob Bowman) са продуценти на епизоди от сериала, каза IMdB. Завалията.

Link to comment
Share on other sites

Бахти якия стоп ударих от Пз до Сф. За втори път през живота ми ме качва патрулка на стоп...Още веднъж и ще започна да уважавам ченгетата...

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur много ти се чудя как се качваш на стоп при непознати ? Как доверяваш живота си на човек , който незнаеш даже дали има и книжка ?

Link to comment
Share on other sites

Ще ти отговоря така - аз не пътувам на стоп, защото нямам пари, а защото е яко. Хората, които обикновено качват на стоп, сами някога са били стопаджии и имат определена етика на поведение.

Link to comment
Share on other sites

А недей сега ще ги уважаваш ,а после ще искаш да станеш като тях и няма връщане назад :lol: :lol:

п.с

има и юнаци сред тях ,все пак и те са хора нали :P

Link to comment
Share on other sites

че аз неска гледах някъф стопаджия на разклона на асеновградско и първенец то напоследък често ги има

Link to comment
Share on other sites

Ще ти отговоря така - аз не пътувам на стоп, защото нямам пари, а защото е яко. Хората, които обикновено качват на стоп, сами някога са били стопаджии и имат определена етика на поведение.

 

И чат-пат някой психопат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И чат-пат някой психопат :bgrin:

 

 

Нема по-голям психопатЪ от мен.

 

по темата: Га ми се ебе, по ми се пие! :lol:

 

Облаци имааааааааааааааааааааа!!Никъв секс днеска!!

Link to comment
Share on other sites

Нема по-голям психопатЪ от мен.

 

Хахаха това като 3те вещици които си говорят в гората че човек може да срещне всевъзможни ужасии по тъмно там... и едната добавя: "Ъхъ... нас!" :) (автор Тери Пратчет)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха това като 3те вещици които си говорят в гората че човек може да срещне всевъзможни ужасии по тъмно там... и едната добавя: "Ъхъ... нас!" :) (автор Тери Пратчет)

Май ще си купя някоя книга на Тери Пратчет аз най-накрая :P

Link to comment
Share on other sites

Хахаха това като 3те вещици които си говорят в гората че човек може да срещне всевъзможни ужасии по тъмно там... и едната добавя: "Ъхъ... нас!" :) (автор Тери Пратчет)

 

 

"Посестрими в занаята" :)

Link to comment
Share on other sites

Боре, до психическа нагласа е. Ако от преди да си се качил в колата си наясно, че ще има задръствания, че не можеш да гониш време, ами просто си караш внимателно, без да правиш глупости - при мен поне това води до приятно и спокойно шофиране...

А съм ежедневно зад волана...

 

Ред: 3888, бати якото ;]

Link to comment
Share on other sites

Както и да го погледнеш, при реално 6-7 минути път да киснеш 20-25 + минути в задръствания си е леко деморализиращо :) Но няма да позволя това да ми прецака кефа от карането :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...