Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе със селските диалекти, които звучат постоянно около мен свикнах, ама когато думите се и изписват селската ми е малко странно :blink: . Чак толкова прости хора ли има? Това ми минава праз главата.

Link to comment
Share on other sites

Послушай
Остановись, пока не поздно
Я падаю вниз за тобой
Туда, где светят твои мёртвые звёзды,
Ослепляя солнце

 

Тоя припев ми се върти из главата горе-долу цял ден..

Link to comment
Share on other sites

темата е затворена ама няма как да не ми минат тези мисли през главата :lol:

 

Затваряйте темата тука само кретени....съжалявам ама тука ат педерас нагоре :) един свестен имаше само...lil_stenly само той успя да схване защо съм пуснал темата

 

иначе не искам да крада нищо просто ми се искаше да се сблъскам с хора с нестандартно мислене и малко фантазия...но и тука сивото ежедневие е сложило ръка

 

благодаря за 20-те процента :)

 

каза човекът с женският ник :lol: ............

 

Добре , не искам да се заяждам сега .

Човека си е с правото , той не знае , че хората го удрят само на базик , а повечето се знаят тук .

Наистина отговорите по темата на някои от потребителите бяха не на място .

За пример ако ти или аз искам да си купя видео карта и не знам коя да избера ... допитвам се до тук или тогава отговоря няма да е "като не знаеш какво видео да вземеш не използвай компютър" за да съм по-точен в момента .

Човека в последствие е купил неща , после въпроса беше как да ги поднесе .

Някои потребители изобщо не обърнаха внимание на темата , а само си отговаряха на лиготиите после .

п.п. Еми изнервил се е човека и не смятам , че трябва да го виня за горният му пост от това .

ЗАБЕЛЕЖКА: Не е коректно да правиш такива реклами в сигнатурата , просто не изглежда добре за имиджа .

:)

 

пич.....чесно къртиш , незнам как успяваш да напишеш толкова дълъг пост в който да няма грам смисъл и след като го прочета все още да се чуда аджеба закво изобщо си се хабил.... няма майтап нещо напоследък постовете ти затъпяват яко :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Защо бе Злобиле , тренирам си пръстите ... превключи на други честоти и ще го разбереш .

Гледам да не изпъквам с простотия , защото не искам , а просто губя интерес да пиша , за това постовете им се губи нещо и са объркани .

Стагайте си яко мозъците , след една година ще пиша на извънземен език сигурно , трябва да ми смогнете вече .

п.п. If you can't understand my mind , don't trying to follow it .

Поправка: Това беше отговор за друг човек в онази тема и явно за това не захапваш смисъла или не знам как го четеш вече .

:dry:

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, може би не трябваше да се пускам на рапел през терасата...Само прекъснах на комшиите отдолу вечерята, че ги и изплаших...Сега ми е гузно

Link to comment
Share on other sites

Викаш им после , че си от спец частите и спиш спокойно ... аз днес от няколко часа помагам на бащата и чудно не съм изморен в момента .

:)

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, може би не трябваше да се пускам на рапел през терасата...Само прекъснах на комшиите отдолу вечерята, че ги и изплаших...Сега ми е гузно

Честно ти казвам ако видя някаф човек да ми се появява на терасата закачен с въже първото нещо,което ще посрещне е бухалката ми :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Честно ти казвам ако видя някаф човек да ми се появява на терасата закачен с въже първото нещо,което ще посрещне е бухалката ми :D :bgrin:

 

 

Не съм казал, че съм им кацал на терасата ;) Нещо ей такова се опитвах да направя --->

 

 

pdvd084cr5.png

 

И даже няма да ме видиш :) Камо ли бата да докопаш....

Link to comment
Share on other sites

а просто губя интерес да пиша
Като те гледам какви постове пишеш, губейки интерес си представям, ако си го възвърнеш :D

 

сАтанасе, ти си дебил! бахахахаха...

Link to comment
Share on other sites

Мен отдавна ми е мечта да се пусна от терасата на тротоара долу :lol: .Като в Мистър и мисис Смит,където Анджелина се метна от някаф апартамент долу между хората-голям айляк :D

Link to comment
Share on other sites

Пешо, и аз та обичам.Га ша са виим да пиим по биричка бря, катил? Таман вече живея в Сф...

Link to comment
Share on other sites

Магистрала Тракия в петък, 20:00 ч., изглеждаше като булеварда пред Панаира по време на Винария. :pirate

Link to comment
Share on other sites

сАтанасе, само да ми мине... финансовата криза :) Тоест да дойде другата седмица и свети Паралей :]

 

Иначе днес залепих в тоалетната си ето това:

instructionstg8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Айде да си жив и здрав , и ти и всичките Сашовци , само успехи и нищо по-малко :)

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички и от мен ... изобщо не знам коя дата сме даже , какво пък толкова .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...