Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чудничка вечер, прекарана в уютна обстановка с една малка финландка, после едно дъъълго прибиране пеша из пустите софийски улици.

Харесвам нощна София... :music

 

Edit: В някакви такива моменти, когато съумявам някак да организирам петима души, всичките от различни националности, се чувствам като някакъв свръхчовек. Като се има предвид английския ми като на пакистанец... Yeah! :woot

 

God is busy, may I help you?

Link to comment
Share on other sites

С привършването на месец Август нащо село почна да мяза на град... По центъра е пълно с народ, отново има задръствания, клиентите със странни изисквания нарастнаха...

Забелязвам, че и кафенетата почнаха да се пълнят, ученичките с поличките са обратно в града...

Не съм сигурен кой Пловдив повече ми харесва - празния или пълния... Този, в който няма с кого и 1 мохабет да си кажеш, или този, в който не можеш да се отървеш от мохабети...

Link to comment
Share on other sites

С привършването на месец Август нащо село почна да мяза на град... По центъра е пълно с народ, отново има задръствания, клиентите със странни изисквания нарастнаха...

Забелязвам, че и кафенетата почнаха да се пълнят, ученичките с поличките са обратно в града...

Не съм сигурен кой Пловдив повече ми харесва - празния или пълния... Този, в който няма с кого и 1 мохабет да си кажеш, или този, в който не можеш да се отървеш от мохабети...

 

 

И двата са в гъза, ама карай... Давай да бегаме във Виена...

Link to comment
Share on other sites

Ти недей толкова настоятелно , защото днес бащата като се прибра от работа и седна до мен да ме пита за някои неща ... да не ти разправям как ме удряше в носа по това време .

Издържах около една минута така и след това му казах да си измие краката в банята преди да се довлича до мен .

Той не е виновен човека , че работи толкова много и целият е вир вода после .

п.п. Изживяването няма равно обаче .

:)

Link to comment
Share on other sites

Изтървал съм срока за кандидатстване в Big Bother..

Ще се наложи да се задоволя с BulF Brother...

 

Привидната правописна грешка е допусната умишлено.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за сладолед с много плодове..

Мисля си за утре-днес-утре.. квото ще да е :D .. чуда се какво да правя..

Мисля си за едно момиче..

опа 2 грешка :D

Мисля да си пусна Моранди - Сейф ми (поздрав)

Мисля да отида да си измия зъбите.

Мисля за секс..

Понякога се чуда какво да кажа на даден човек .. и примерно като го измисля започвам да си вода сам диалога.. отговарям вместо него и са чуда след това каква фраза или дума да кажа и т.н. (сякви гомна и простотии)

Понякога мисля за това колко съм прост.. и как така хората искат да съм до тях или нещо подобно

Понякога се чуда защо ме мислят за точен, като според мен съм тъп .. и някви такива др. мисли..

Или пък защо се аз трябва да пиша на някой/я ..а те не ми пишат а трябва се аз да ги заговоря..

Понякога си мисля за кола, живот без училище (за мен де хахаха) за жена, деца, апартамент, куче и т.н.

Мисля си защо по дяволите е наречена така темата.. (колко съм тъп)

Мисля да отида да пусна една вода и да си сложа да ям нещо

Чуда ви се защо ми четете простотиите ..ма вие си решавате пълна загуба на време :D

И за още много глупости -,-

Link to comment
Share on other sites

много :pirate

...много лошо :D .Винаги съм бил супер ревнив и всячески се мъча да потискам тази си "тъмна страна" обаче просто полудявам за най-дребни неща :pirate .... пак добре е,че го потискам в себе си защото знам,че нямам повод да ревнувам ама пак ревнувам....бе кофти е да си ревнивец :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преводачите са по - малумни от шофьорите, футболистите и програмистите ВЗЕТИ ЗАЕДНО! Тия са като секта, като проклятие!!!

Аз му обясняам, че има нова система за плащане и по тая система ша вземи поече пара за това, което е свършил, ТОЙ НЕ! ИСКАЛ СИ ПО СТАРАТА! Аз му обясняам, че вече ша работим по тая система и ако не го устройва, няма да го търся поече. ТОЙ ПАК! Старата, та старата.

Друг идол - А (аз) П (преводач)

П - Тоя превод е мн. труден, няма да го правя.

А - Добре. Ша го дам на друг.

П - Как така ша го дадеш на друг? Аз е работа тая фирма!

А - ?!?! Нали не искаш да превеждаш?!

П - Тоя текст да си остане непреведен!

А - ВТФ?!

 

Имаме толкова култуви личности тука... Просто тия не са хора...

Link to comment
Share on other sites

Преводачите са по - малумни от шофьорите, футболистите и програмистите ВЗЕТИ ЗАЕДНО! Тия са като секта, като проклятие!!!

Аз му обясняам, че има нова система за плащане и по тая система ша вземи поече пара за това, което е свършил, ТОЙ НЕ! ИСКАЛ СИ ПО СТАРАТА! Аз му обясняам, че вече ша работим по тая система и ако не го устройва, няма да го търся поече. ТОЙ ПАК! Старата, та старата.

Друг идол - А (аз) П (преводач)

П - Тоя превод е мн. труден, няма да го правя.

А - Добре. Ша го дам на друг.

П - Как така ша го дадеш на друг? Аз е работа тая фирма!

А - ?!?! Нали не искаш да превеждаш?!

П - Тоя текст да си остане непреведен!

А - ВТФ?!

 

Имаме толкова култуви личности тука... Просто тия не са хора...

 

 

Давъм ороци по балгарски езиг.

 

Долу имаме един музикален магазин, ся един изнасилва една китара, смятам да отида да го смачкам ,деба... ами ако още спях?

Link to comment
Share on other sites

В момента си мисля "защо по дяволите никой не ми пише ?! А все аз трябва или да им пиша за да ми пишат, или да ги заговоря за да говорат ?" - кофти работа а ? :D ..

В момента също така ми минават мисли през главата за изпитите ми.. дали да хода до даскало да взема конспекта по физика и да седна да уча, ама аз не съм в състояние да излизам, защото съм малко на синени о_O

Отново си мисля за сладолед..

Чуда се дали, като напиша всичко това, някой ще прочете всичко и ще ми отговори поне на едно от всичките или няма ..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...