Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Честито на сашковците и от мен :)

 

Фък маа фака...неска излезнах от пътя и минах през някфи тръни и толкова щедро си изпонадрах левия крак,че чак тряаше да си сложа превръзка... :D .Ма карай-юнак без рани не може :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еми щом вече е празник в такъв случай честито на именницити и от мен да са живи и здрави големи да порастат :P

Link to comment
Share on other sites

И аз да не остана по назад. Честити и от мен на всички.

 

Иначе в момента се чудя каде да отида на нощен риболов утре. Да си прекарам добре и да си начеша крастата.

Link to comment
Share on other sites

Не си отвикнал , просто ментетата стават повече ... пии си спокойно сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

Нещо пак почвам да се зарибявам по WoW май..

Link to comment
Share on other sites

Просто един самолет ми изби тъпанчетата , хубаво , че си запуших ушите , а иначе щях да гледам като треснат после ... самолети по това време е много досадно нещо в момента .

:)

Link to comment
Share on other sites

Иначе днес залепих в тоалетната си ето това:

:laughing:

Точно това ми трябваше!

Цяла седмица се борим на работа, за да съберем подписите на всички колеги, че са преминали инструктаж за безопасност на работното място. То такъв нямахме доста дълго време, но понеже сме новички - правим всичко на бързи обороти. Хубаво, но една девойка направи муцуна и каза, че няма да се подпише, докато не изчете целия инструктаж. Аз - за да не й кажа какво ми е мнението за нейните принципни позиции в момент, в който като мармот обикалям два етажа - й дадох едно копие от правилника за вътрешния ред, инструкция за работа с електрически уреди, инструкция за работа с неелектрически уреди, инструкция за работа в офис, интрукция !!! за работа с кафе машина !!! и пр. След пет дни, каката дойде и ми каза, че докато не го види това подписано и подпечатано, няма да се подпише в книгата на инструктираните. Още повече, ако било със задна дата (който е попълвал такива шитни, знае).

Та от понеделник ще приложа и инструкцията за Изделието! :P

 

П.С. Жалко, че девойката напусна... B)

Link to comment
Share on other sites

ur uelkom

 

Честито и от мен на знайни и незнайни сашовци. За хубави неща да си чувате имената :]

 

П.П. Човек, който се казва Сашо, а не Александър, дали празнува също днес? Че да знам да звъня ли на баща ми :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Човек, който се казва Сашо, а не Александър, дали празнува също днес? Че да знам да звъня ли на баща ми :)

 

Празнува.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ли съм отвикнал да пия бира или са взели да ги правят по алкохолни?
Лятото ги правят по-алкохолни, за да издържат в жегите. Интересно ми е само защо не го пишат това!?
Link to comment
Share on other sites

Лятото ги правят по-алкохолни, за да издържат в жегите. Интересно ми е само защо не го пишат това!?
Ами уж пише че са същите проценти пък 6 бири ме удариха повече от 6 уискита... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Ами уж пише че са същите проценти пък 6 бири ме удариха повече от 6 уискита... :wacko:

Няма как 6 бири да те ударят повече от 6 уискита :lol: ... абе маафака много ме е яд,че събирам само по 2 литра бира в моя тумбак :D ... така лятото като седна...пия 3-4 бири и не мога да ходя после щото ми е тежко... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами не е ясно. 6 уискита зависи какви точно и откъде и дали бармана не е разредил уискито с някакъв чай... А бирата си е бира.

 

хХх, относно събирането на повече бири в тумбака - отдавна хората са измислили тоалетните, именно за да не ти се налага задълго да ги задържаш, а и не е нужно да се състезаваш по скоростно пиене - като мине малко време и всичко си идва на мястото си :)

Link to comment
Share on other sites

Аз сега ставам , отивам да си сипя кафе сигурно ... ще седна да видя съфорумците после .

:)

Link to comment
Share on other sites

Няма как 6 бири да те ударят повече от 6 уискита :lol: ... абе маафака много ме е яд,че събирам само по 2 литра бира в моя тумбак :D ... така лятото като седна...пия 3-4 бири и не мога да ходя после щото ми е тежко... :bgrin:

 

като пия 6 загорки работата е по зле отколкото ако съм пил 6 джонита :punk

Link to comment
Share on other sites

Кво е хубаво да се съдубиш на обяд , да си пуснеш метъл , да няма никой вкъщи и да си бичиш айляк... , да ама някой трябва да ми направи да ям , щото толкова много ме мързи , че едвам натискам копчетата на клавиатурата..

Link to comment
Share on other sites

като пия 6 загорки работата е по зле отколкото ако съм пил 6 джонита :punk

Незнам...то като се замисля и аз ако успея да събера 6 бири ще съм по-зле отколкото като съм пил 6 джонита :lol:

 

П.П.Дядо мразе-еми дори и след като посетя двете нулички пак ми е тежко...просто не мога да пия много бира :S ... ма за сметка на тфа пия много водка :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

vsi4ko e do navik , edno vreme kato po4nax da piq uiskita piex po 2-3 i sa praex salata , djonito mi pare6e nqma da ti govora kolko daje i JB-to mi idva6e silno ama sled usileni trenirovki i dobra praktika djonito mi vliza kat voda , 4e daje i 4ernoto :D

Link to comment
Share on other sites

vsi4ko e do navik , edno vreme kato po4nax da piq uiskita piex po 2-3 i sa praex salata , djonito mi pare6e nqma da ti govora kolko daje i JB-to mi idva6e silno ama sled usileni trenirovki i dobra praktika djonito mi vliza kat voda , 4e daje i 4ernoto :D

Така е да...мойта колежка на работата редовно си жули по 5-6 бирички,но като удари 4 водки и после немойш я събереш :D ..... ама кфото и да си говорим-важното е да има кфо да се пие и да има компанийка-пък по колко пиеш...не е от значение :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...