Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Beautiful girl, lovely dress,

High school smiles, oh yes,

Beautiful girl, lovely dress,

Where she is now I can only guess.

 

'Cause it's gone daddy gone,

:music

 

'Що се оплаквате, бе? :)

Новото аватар размазва. :) Аз тука се опитвам да се удавя с водка и фанта, но нещо не успявам. А утре трябва да карам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хах... Такъв хубав ден и в 9:25 вече да бъда толкова бесен на себе си и на някои хора около мене. Не ми се коментира... Ся си пускам радио Енерджи и.......

Link to comment
Share on other sites

Офф... още малко мързел и паля баничарката да бърша дупетата на едни автомобилопродавци...

 

Ред: Ха, мнение 60^2 :]

Link to comment
Share on other sites

Приключих учебната година и ся ми е айляк , музиката си звучи и се чудя дали да не дръпна UT и да се присъединя към форумното меле :)

Link to comment
Share on other sites

Получаваме email-и от ПУ, в които ни казват, че трябва да си насрочим два изпита при Сапарев, който сме виждали три пъти за 2 семестъра, че трябва да се уговорим с някакъв човек, който не само, че не сме виждали, а и не фигурира в програмата... Аз се смея вече само. Трети семестър ще ви го платя га ма няма! От цял курс магистратура не завършил нито един! Gimme five, ПУ! :D

Link to comment
Share on other sites

Чай, чай, чай, чай, чай, чай, чай, чай, чай, чаааааааай! :D

 

p1040023fv1.jpg

ооо :blink: Искам от 1-вия,3-тия,4-тия,6-тия.Може ли доставка по домовете :wub: Много сладко мммм искаааам и ааааз,само дето ми е горещо...ама искам и ааааз :D :wub:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че БМВ отново се движат с години напред пред останалите....

 

ТУК

 

И най вече -

...

 

No comment...

 

Ти би ли карал такава кола? Вярно иновацията не я отричам, ама кола с кожа е като човек покрит с тенекия, винаги ще има някъв кусур.

Link to comment
Share on other sites

Ти би ли карал такава кола? Вярно иновацията не я отричам, ама кола с кожа е като човек покрит с тенекия, винаги ще има някъв кусур.

 

Изгледахте ли внимателно клипа? Кой е казал че това е телешки бокс примерно? Има невероятни материи вече за тия неща

Link to comment
Share on other sites

Ти би ли карал такава кола? Вярно иновацията не я отричам, ама кола с кожа е като човек покрит с тенекия, винаги ще има някъв кусур.

представи си просто кво може да сътвори едно хлапе с джобно ножче от кола с кожа за милион евра.......

или пък да ти се наложи да минеш по улица с храсти отстрани и някоя по-свирепа акацийка да погали кожата.....

 

 

някои идеи са просто непрактични.

Link to comment
Share on other sites

Това просто е поредната кола пригодена за показване, а не за каране !!!

Link to comment
Share on other sites

Тая кола градушка ще я съсипе, какво остава за катастрофа. Не би ми се искало да съм в нея.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че някои хора не само говорят преди да помислят, а само говорят.

Link to comment
Share on other sites

От тая жега на хората не им се спами даже...

 

грешиш. неска имам около 600 поста във форума на клубф1.....и не бях на първо място :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Само , бан , бан , бан , бан , хахаха ... еми така се кара .

Вентилатора , който исках да бъде премахнат от кутията , не беше и сега пак почна да се прецаква , а то не се трае този звук .

Те го пичистили и го смазали (както и другите) , сложили още един , но пак не му стига охлаждане много , а звука наистина дразни .

п.п. Много се изнервям днес .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

грешиш. неска имам около 600 поста във форума на клубф1.....и не бях на първо място :rolleyes:

 

ти въобще вдигна ли си пръстите от клавиатурата поне за 3 секунди :) или постовете са макс по 3-4 символа :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес ще бъде ,много ама много напрегнат ден :blink:

 

Кафе, кафе , кафе и накрая в Пирогов ............

 

ЕДИТ: иначе много хора биха ми завидели какво гледам сега , но все пак на мен ми е омръзнало :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да задам важния въпрос... Карамане, ти ли беше това в 9 без 15 днес на сточна гара, с една червена фанелка, със слушалки в ушите и с една торбичка в ръка, едно такова неглиже, усмихнат, джит-джит? :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес ще бъде ,много ама много напрегнат ден :blink:

 

Кафе, кафе , кафе и накрая в Пирогов ............

 

ЕДИТ: иначе много хора биха ми завидели какво гледам сега , но все пак на мен ми е омръзнало :lol:

Мозък в торбичка? :) Добрутро...

Link to comment
Share on other sites

:allien кИбапче в питка, айде на обяяяд :P

 

Кой сега е номер едно с бира и кайма :laughing:

Днес май изтрещях още преди обяд :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...