Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре, що се подхванахте пак сега. Има различни операционни системи, които вършат различна работа за различен тип потребители. Цял живот съм на Windows, в началото малко и на DOS, щото 386-цата едвам опъваше 3.11 и не оставаше рам за игри :D

 

Но въпроса е, че целия, ама целия спор за Линукс и Win е съвършено безсмислен. Не претендирам, че някоя от двете системи е по-добра от другата. Защото всяка е добра за целевата си аудитория от потребители. Аз използвам компютъра си за неща, които Win прави добре, които Линукс може и да прави по-добре, но няма да е някакво епохално, жизнеопределящо преживяване, ако видя колко по-добре ги прави. Разбирате ли, никой не оспорва това, че Линукс може да прави много неща по-добре. Въпроса, според мен е, че Win си върши нещата, нужни на нормалния потребител, съвсем нормално и тъй като (да си кажем истината в очите) е по-лесно достъпен и (естествено) на него вървят повече игри. И обратното - ако вършиш сериозна работа, сървъри, мървъри или с каквито магии се занимават Линукс хората, тогава естествено ще ползваш Линукс.

 

Просто спрете да си обяснявате едни на други как вашето е по-добро, защото такова животно като универсално "по-добро" нема.

Link to comment
Share on other sites

@sandman: Специално си взех една луксозна книжка за коктейли, откъм теория съм 100%. Остава само практиката. И огромни количества ром! :laughing:
Аааа, хубаво! Поне теб да не те мисля! :)
Link to comment
Share on other sites

На мен ми дай един шевролет или кадилак ... иначе ако искам нещо по-спортно , един тунингован мустанг от 69 година кърти всичко .

:laughing:

ITEM_6-E-6_1969_MUSTANG_MACH-1_meadowlark_yellow_small.jpg

Абе какво стана с българската количка ?

Три завода в битка за първия ни автомобил

Три завода са готови да поемат производството на първия български автомобил "Юнивърс". Те са собственост на финансово-индустриален концерн "АКБ Форес ХАД", който предлага да финансира производството на колата. Това съобщи новият директор на "Връзки с обществеността" на концерна Атанас Караиванов. Според него "АКБ Форес" ще иска в близките дни среща с патрона на проекта "Юниверс" и кмет на Сливен Йордан Лечков. Производството на елементи на колата може да се прави в три завода на холдинга - "Машпроект инженеринг" - Стара Загора, "Панайот Волов" - Шумен, и в "Елма" - Троян. Николай Банев ще участва в "Кръгла маса на бизнеса с правителството на Италия" на 8 май в Рим, съобщиха още от холдинга.
Пламен Вълков

Източник - Вестник Страндарт !

п.п. Просто новината е ужасно стара и нищо ново не се казва по този въпрос .

Link to comment
Share on other sites

ти би ли дал ~ 16к лева за автомобил с двигател на Smart? :)

Всичко хубаво, но румънците произвеждат по-евтини автомобили... друг е въпроса колко са дървени... за тези пари се очаква "наШта" да не е такъв кютук - ама т'ва доста трудно се доказва и утвърждава :)

Link to comment
Share on other sites

Абе кой от вас във форума гушкаше дървета? Ще ми трябва малко помощ. Днес и аз опитах. Не знам, не се бях засилил достатъчно ли, от неправилен ъгъл ли му се хвърлих, но като го гушнах дървото, ръката, с която поех инерцията ме заболя. И още ме боли. Айде някой с повече опит да ме светне как става?

 

Иначе за Линукс и Уиндоус - не бих казал, че спора е безсмислен. Напротив. Всяка от страните стараейки се да докаже предпочитаната ОС по-добра - изтъква плюсовете и, както и минусите на другата. По този начин, един наблюдател като мен, спокойно може да прецени за него ли е, или не. Разбира се - сравнението между двете е като сравнение между велосипед и камион. И двете уж са предвидени за придвижване от точка А до точка В, но всеки с различни плюсове и минуси. Аз лично не мога да заема страна, понеже не познавам Линукс, пълен аматьор съм, още не съм си качил аудио плейър, не мога да се добера до дяловете с музиката(и ще полудея), но поне искам да опитам и това...

Link to comment
Share on other sites

...Не знам, не се бях засилил достатъчно ли, от неправилен ъгъл ли му се хвърлих, но като го гушнах дървото, ръката, с която поех инерцията ме заболя. И още ме боли. Айде някой с повече опит да ме светне как става?

Ами на първо време слез от колелото или поне не се засилвай към дървото толкова много...а може просто дървото да е било мъжко... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе, маа му стара, заради пилотите ли, заради инженерите ли, ама Астин Мартин - СЪКС! Отпаднаха всички без една. И то на всичкото отгоре е на LOLA! Баси... Тоя Льоман пак ша ги зимат Ауди, при малките автомобили...

Link to comment
Share on other sites

E do sq si preinstalirah windowsa , basi shita.. >.>

Link to comment
Share on other sites

Аз си имам кирилица и не е флекс тайп , просто бях нервен и писах на латиница ;)

Eдит - Къде по дяволите са ми саунд драйвърите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, като се прибера утре сутрин след дежурството да си взема гореща вана.

Понеже от толкоз стоене пред компа тук се схващам сериозно.

Та това ще е първото нещо което ще направя като се прибера.

Link to comment
Share on other sites

Внимавай, че проблема с дисковата херния (сплескването и срастването на гръбначните прешлени) е доста сериозен.... това не се отнася само за теб, ами за почти всички дето седим по цял ден/ нощ на един стол :)

Link to comment
Share on other sites

Абе някой да е забелязал, че във вестник "Труд" има колонка на "македонски"? O_o.

Link to comment
Share on other sites

Аз не се бия. Това го правят други, дето претендират да разбират от линукс.

Това с подписа, некаква шега ли трябва да е ?

 

Човек да не се избъзика с някой.

 

Те тия хора не претендират че разбират от Линукс. Те разбират от Линукс и имат и доста солидни доказателства за тая работа. Докато ти вадиш линкове от задника си и егото не ти позволява да погледнеш по-далеч от носа си и да признаеш че си сгрешил в някои твои твърдения. Това с подписа не е шега. Имайки предвид, колко усилено биеш чело пред гения на Бил Гейтс, който пък е доста богат човек и го боли пилето какво казал еди-кой си еди-къде си в някаква си тема, някак си не мога да сънувам даже, че си с нещо различно от Уиндоус. Окей, може и да не е Виста. Изненадай ме и ми кажи че си с ХР.

 

 

П.С. Кое по дяволите е различното между колонката на македонски и на български в който и да е вестник ???

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че нещо си се подразнил на мой изказвания в друга тема. Като си голям разбирач, можеше да кажеш нещо там, а не тук и да изложиш собствени виждания. Нищо лично ама поста ти е чисто позиране.

 

Колкото до "твърденията ми" виждам, че изобщо не си запознат със самата дискусия. Та оттам безпочвения ти пост.

 

Уиндоуса ми е OEM версия и едва ли най-разумното нещо е да мина на XP.

 

Иначе си прав донякъде за Гейтс. Но едва ли му пука и за хората с доказателства за познанията си по Линукс.

Link to comment
Share on other sites

Е голям смях. Колкото повече правиш нещо полезно, толкова по-силно те изритват, баси мамка му и шибания. (finger) (mooning)

Наздраве на всички шампиони :beerchug , те си знаят. Аз пък за кво съм си губел времето с идиоти. Отивам там дето зачитат когато правиш нещо! :hump: :blowup:

Ай ша му са и...

Link to comment
Share on other sites

Love , love is a verb

Love is a doing thing...

 

Ей вчера случайно попаднах на sound track-а на Др. Хаус и ся само той ми се върти из главата, даже и за ринг тоун си го резнах :lol:

Link to comment
Share on other sites

Metallica - Death Magnetic. Абе можеше и малко по-яко да е името, ама квото е. Дано песните са яки, че инак ша ги лупкам.

 

Като ти видях подписа пич и се стреснах. Чак и за праведна музика. :rolleyes: . Нищо лично ама няма нужда от такива слова ;). И преди да се подпалят милиардите фенове на тая музика в сайта - не се хабете излишно. Яжте силна храна и повече спокойствие :rolleyes: :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...