Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пу, няма как да се вмъкна с някое отроумие в този спор. Аз съм тъп. И ми е скучно. Продължавайте все така!

 

I don't give a shit and shit doesn't give me. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
/me се смее с глас... :lol: :lol: :lol: Идиот... С най-добри чувства го казвам... :lol: :lol: :lol:

А аз го приемам като комплимент с най-добри чувства ;)

mobo то и едно и също да повтаряш пак има ефект... доказателството е онлайн в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Ся видях, че съм седял 3 години с warn. Рекордьор :lol:

Човек много ме радва тфа в подписа ти :lol: :lol: "Сайт за праведна музика" :lol: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Нещо от променливото време май всички в тоя форум изтрещяха.

 

Шшшш споко и свободно на всички бре :lol: . Сипете си по една ракия, направете си по една салата.....

 

Аз днеска си взех и машините и остана само ПТ... Ще трябва още кила да кача, за да го сборя и тоя изпит.

Link to comment
Share on other sites

Боже, помогни пак на Килиренчо да си намери човек с който да се заяжда.Тоест защо му е той все си намира.Май такъв му е спорта.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че с новата си прическа заприличах на Кристофър Робин :P

christopherrobinol2.jpg

 

Мечтая си за концерт на Coldplay - дайте да заформим комитет по поканването, че вече не се трае! :music

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че сесията свършва скоро....

Link to comment
Share on other sites

Kopche, на стара слава лежат, мамицата им!

 

Гледах само премиерата на Вива Ла Вида. Еми какво е това? Попа толкова е изял всичките им остатъци от талант и вдъхновение, че е останало само едно незапомнящо се, теоретично много uplifting, практически съвсем unf... нещо. Как да проявя интерес към албума след толкова скучен пилотен сингъл? :(

Link to comment
Share on other sites

Боже, помогни пак на Килиренчо да си намери човек с който да се заяжда.Тоест защо му е той все си намира.Май такъв му е спорта.

Ако може и на мен да намери :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гледах само премиерата на Вива Ла Вида. Еми какво е това? Попа толкова е изял всичките им остатъци от талант и вдъхновение, че е останало само едно незапомнящо се, теоретично много uplifting, практически съвсем unf... нещо. Как да проявя интерес към албума след толкова скучен пилотен сингъл? :(

Помниш какво ти бях казал за Coldplay преди време? Такива... one-hit-wonders... да си ходят в прашния ъгъл на забравата :evil

Link to comment
Share on other sites

Kopche, на стара слава лежат, мамицата им!

 

Гледах само премиерата на Вива Ла Вида. Еми какво е това? Попа толкова е изял всичките им остатъци от талант и вдъхновение, че е останало само едно незапомнящо се, теоретично много uplifting, практически съвсем unf... нещо. Как да проявя интерес към албума след толкова скучен пилотен сингъл? :(

 

 

Нееее, не, неее! Чуй целия албум, даже няколко пъти, ако се налага! Просто са гениални за пореден път. Но все още заимстват несъзнателно. Примерно - Strawberry Swing според мен си е

на Mungo Jerry :lol:
Link to comment
Share on other sites

Живея, за да те дразня. И Господ не може да ти помогне. Айде стига вече глупости... :sick

 

Ne e vqrno, che ne moje. Moje i to mnogo lesno, ne se zablujdavai.

 

Интересна, защото се връзвам и се обяснявам... Аз съм "за" за създаването на подобна темичка... :devil

 

Razbira se che shte si "za" takava tema. Ti shte si v glavnata rolq tam.

 

Това, че продъжавам да бъда себе си не значи, че не са ми ясни намеренията ви и че не си давам сметка за основанията да пишете "пиперливо"... Играчи...

 

I kakvi tochno sa ni osnovaniqta ? Iskash li da znaesh moite osnovaniq ? Nqma da ti haresat i ti bqh napisal na PM obshto vzeto neshtata ama per4em4eto ti e popre4ilo da ti stignat do mozyka. No da se vyrnem na osnovaniqta. Moeto edinstveno osnovanie e da te nakaram, bez da te ban-vam, da se mahnesh ot toq forum. Omryznalo mi e ot dechica s golemi pretencii, che na vsichkoto otgore i bez nikakvo pokritie. Prez edno mnenie obqsnqvash kak si sebe si. Sqkash nqkoi te pita dali si sebe si ili ne si. Kak ne moja da poglednesh forumnoto dyrjane na drugite jeni i momicheta vyv foruma i da razberesh, che ne si interesna na nikoi i edinstvenata prichina da ne sym te izhvyrlil ot tuka e malkiq mi eksperiment. Ne pomnq koi go kaza, no e mnogo prav - Reagirash tochno kato IRC bot. I to ot pyrvite, ne osobeno smart versii.

 

Боже, помогни пак на Килиренчо да си намери човек с който да се заяжда.Тоест защо му е той все си намира.Май такъв му е спорта.

 

Gospod vinagi mi pomaga v taq nasoka, jozo. Vinagi ima s koi da se zaqm, ne se pritesnqvai za taq rabota.

Link to comment
Share on other sites

Килеринчо толкова като ти пречи моята жена що се обесняваш като на селска вечеринка, че искаш по-друг начин да е изгониш и дрън дрън...Ако си искал си щял да сложиш бан и готово.Кой какво обеснявал и ти за това не изпускаш да сложиш контра пък после другите били с големи притенции а пък ние сме много хубави.Сега сигурно целта ще е и мен да изгониш щото и аз не те кефя.....

Link to comment
Share on other sites

Килеринчо толкова като ти пречи моята жена що се обесняваш като на селска вечеринка, че искаш по-друг начин да е изгониш и дрън дрън...Ако си искал си щял да сложиш бан и готово.Кой какво обеснявал и ти за това не изпускаш да сложиш контра пък после другите били с големи притенции а пък ние сме много хубави.Сега сигурно целта ще е и мен да изгониш щото и аз не те кефя.....

Абе ,jozo , защитаваш си жената , хубаво , ама... ще отречеш ли , че в почти всеки пост пише , че следва себе си , щото и харесва нейното себе си , пък себе си-то на другитe било по-различно от нейното и етц.. Няма да коментирам в началото как във всеки пост обясняваше колко е дива , палава и още куп простотии , които няма да докаже с 2 изречения в някъв форум , сещаш ли се? ;) Плюс тва , Килеринчо ако искаше да я банне щеше да го направи , ама е къде къде по-весело да накараш някой да напусне форума с думи , от колкото просто да го баннеш ;) Лично нямам нищо против твойта жена , просто обичам да се заяждам , а мога да го правя със почти всеки неин пост ;)

 

 

Редакция - Граматическия генерал , видяхме картинката и първия път , сещай се през къде ни е.. поне на мен ;]

Link to comment
Share on other sites

arguing.jpg

 

Повторението е майка на знанието.

Link to comment
Share on other sites

Ми защитавам е да ама ти ще отричеш ли че както се нарочи някой и се почват целенасочени нападки с повод и без повод било то и без да се познава даденият човек.Сумати хора са давали оценки за мен по това което пиша, но с тези които съм се запознал мисля са останали с други впечатления.За това мисля че е тъпо някой да дава оценки кой какъв бил при положение че не го познава лично!!!Едно е да се правим на гъзари пред компа и власт имащи (ела да видиш как ща бана) друго е да седнем на една маса.

 

То всеки умее да се заяжда.Мисля че толкова години и аз съм го показал.Ама това ли е целта сега някой като не ни кефи и дай да се заяждаме с него че така по хубаво?Много хора се оплакваха че форума станал еди какъв си.Ми става щото такъв си го направиха модераторите.Смея да твърдя че преди беше доста по посещаван и по подреден но времената се променят и всичко се промени.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...