Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Започвам да си мисля че проблема за който говорите е само и единствено в главата на Психаря. :) Е... лошо няма. :P

 

Лек уикенд на всички!

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли си мисля , че няма проблем .

Явно щото не следя сапунката и ми бягат моменти .

Важното е хйепи енд фор евриуан и да продължава така .

п.п. Куре - аз играя интернет ут2к4 ама много малко сървари през мастъра ... ако има ип-та е друго .

:laughing:

Drekorig.jpg

@Midex - Ти пък как ги нареди хехехе ... кой ще е кум ?

Link to comment
Share on other sites

Важното е хйепи енд фор евриуан и да продължава така...

Абе ти недей така, че в тия филми с хепиендите накрая задължително се оженват... :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Направих си Мохито :) Не стана като по заведенията, но пак бива. С времето ще се усъвършенствам. Сега отивам да си го чмокам на терасата!

Link to comment
Share on other sites

Explain, plz. :unsure:

Предпоставките са много...

тъй като не ми отговори на последния ми въпрос - само ще кажа: "ниската летва" не е оправдание за некачествено свършена работа (твоята курсова/дипломна и т.н.).

Link to comment
Share on other sites

Хора... стискайте ми палци! Слагам линукс :]

Дано се видим скоро, под друга ОС :]

Само не ми казвай че и ти си минал на Ubuntu.

Мога да те поздравя за избора. Ако устискаш да поработиш така известно време никога няма да искаш да се върнеш към джамовете.

Link to comment
Share on other sites

Точно към Убунту. Само че забих при инсталацията и се върнах (надявам се) за последно под уин, за да попрочета малко хелп...

Link to comment
Share on other sites

Точно към Убунту. Само че забих при инсталацията и се върнах (надявам се) за последно под уин, за да попрочета малко хелп...

Не мога да я разбера тази мания. Хората прочели, че Ubuntu е добро и се хвърлят директно на него. Наистина е най - популярното, но личното ми мнение е, че не е най - доброто. Като поработиш ще си кажеш мнението и ако имаш желание ще ти покажа и няколко алтернативи. Не казвам че няма да останеш доволен. Ако си упорит съвсем скоро ще изпиташ едно такова готино чувство което не мога да ти го опиша... Моят съвет е да си махнеш джама изцяло. В противен случай може да се изкушаваш да влизаш в него.

Link to comment
Share on other sites

Хора... стискайте ми палци! Слагам линукс :]

Дано се видим скоро, под друга ОС :]

 

Утре най-вероятно ще влезнеш под прозорците и за да ни кажеш колко як е линукса. :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше преди време един такъв като тебе дет се биеше по гърдите колко много разбирал и т.н. и т.н всичките шитове дето са характерни за тоя тип спорове, но дори той успя да разбере, че говори глупости, колкото и да го извърташе. Фактът че си Виста юзър, според подписа ти, говори повече от достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Аз не се бия. Това го правят други, дето претендират да разбират от линукс.

Това с подписа, некаква шега ли трябва да е ?

 

Човек да не се избъзика с някой.

Link to comment
Share on other sites

ако имаш желание ще ти покажа и няколко алтернативи.

Хм.. може би си малко по-запознат от мен... за сървърни машини, коя дистрибуция се ползва най-често... тъй като slackware-a който ревностно обичам... започна да ми става все по-неудобен откъм съвместимост... най вече с разни уеб-базирани системи...

 

Утре най-вероятно ще влезнеш под прозорците и за да ни кажеш колко як е линукса. :)

Може би само в началото... ;)

Link to comment
Share on other sites

Направих си Мохито :) Не стана като по заведенията, но пак бива. С времето ще се усъвършенствам. Сега отивам да си го чмокам на терасата!
лайм, мента на листа, кафява захар, хавана, мохито монин, натрoшен лед и сода?
Link to comment
Share on other sites

Предпоставките са много...

тъй като не ми отговори на последния ми въпрос - само ще кажа: "ниската летва" не е оправдание за некачествено свършена работа (твоята курсова/дипломна и т.н.).

Честно казано, въпросът не е само до ниската летва на края на пистата. Въпреки че преподавателите ми хвалят курсовите работи, никак не съм сигурна, че това е най-доброто, което мога да постигна. В магистратурата вече уж не трябва да се "декламират" познания по еди коя си теория, а да сътвориш нещо свое. Ама как да стане, ако средата не те поощрява - и изобщо, средата я няма, понеже колегите ти (или ти самият) нямат възможност и желание да ходят на лекции, а вече казах, че след скапващ работен ден наистина не е лесно да си ученолюбив.

Иначе - гледната ти точка е разбираема, но, както всичко идеално, не съществува в природата.

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил , защо аватара ти е такъв ... просто питам за конкретна причина .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

icon_thefinger.gificon_asshole.gif

Ubuntuuuuuuu !!!!! :punk :punk

Let it be light!

 

Ааа ше изкърта нещо... тия типове от Royal Mail си правят габърка с мен и моето семейство!

Link to comment
Share on other sites

Bacardi Oro вместо Havana :)
Става. :) Нали знаеш, че лайма, захарта и част от ментата се намачкват преди да сложиш рома и другите хави!? :)

 

След малко пак на работа... Почна се пак! :)

Link to comment
Share on other sites

Виждал съм го, но благодаря :)

 

Наскоро съвсем близо до нас отвориха автосалон за premium коли. Има DB9 Volante! Още не мога да събера смелост да ида да го видя отблизо :D

 

@sandman: Специално си взех една луксозна книжка за коктейли, откъм теория съм 100%. Остава само практиката. И огромни количества ром! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...