Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като ти видях подписа пич и се стреснах. Чак и за праведна музика. :rolleyes: . Нищо лично ама няма нужда от такива слова ;). И преди да се подпалят милиардите фенове на тая музика в сайта - не се хабете излишно. Яжте силна храна и повече спокойствие :rolleyes: :P
Ъъъъ... някой може ли да ми преведе тази сентенция? Хумор ли беше, нещо оригинално ли беше? Че не знам, не разбирам. Не се бях сблъсквал с подобна класификация, силна, слаба храна...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Е голям смях. Колкото повече правиш нещо полезно, толкова по-силно те изритват, баси мамка му и шибания. (finger) (mooning)

Наздраве на всички шампиони :beerchug , те си знаят. Аз пък за кво съм си губел времето с идиоти. Отивам там дето зачитат когато правиш нещо! :hump: :blowup:

Ай ша му са и...

 

Ти пък що се връзваш !? Soulles ти го каза много хубаво. Винаги така става когато нещо се прави на доброволни начала. Свиркай си и да не ти пука. Нали знаеш, че колкото хора, толкова и мнения ?! Останалото е въпрос на добра воля.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък що се връзваш !? Soulles ти го каза много хубаво. Винаги така става когато нещо се прави на доброволни начала. Свиркай си и да не ти пука. Нали знаеш, че колкото хора, толкова и мнения ?! Останалото е въпрос на добра воля.

Абе да, ама след толкова явно загубено време, те изхвърлят като мръсно коте без даже едно лс с обяснение. Не че съм седнал да рева, ама ма е яд за найстина загубеното ми време. То там дето трябваше си пролича, 'разбирачите' от километри се виждат че издишат, разбирали от торенти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ... някой може ли да ми преведе тази сентенция? Хумор ли беше, нещо оригинално ли беше? Че не знам, не разбирам. Не се бях сблъсквал с подобна класификация, силна, слаба храна...

;)

Наистина започна да ставаш жалък в опитите си да осмиваш другите ;) Не си оригинален, стегни се малко.

Link to comment
Share on other sites

;)

Наистина започна да ставаш жалък в опитите си да осмиваш другите ;) Не си оригинален, стегни се малко.

 

А бе не че нещо искам да се заяждам или взимам страна, но ми направи впечетление че всички само повтаряте, че не е оригинален.

Link to comment
Share on other sites

А бе не че нещо искам да се заяждам или взимам страна, но ми направи впечетление че всички само повтаряте, че не е оригинален.

 

Ако повече от 10 различни човека ти кажат, че не си оригинален, то явно не си, това е извода.

Link to comment
Share on other sites

Абе да, ама след толкова явно загубено време, те изхвърлят като мръсно коте без даже едно лс с обяснение. Не че съм седнал да рева, ама ма е яд за найстина загубеното ми време. То там дето трябваше си пролича, 'разбирачите' от километри се виждат че издишат, разбирали от торенти :lol:

От къде са те изхвърлили бре ? Гледам, че в тракера май всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

извода е само един-Пази боже сляпо да прогледа , нали вече е СТОЛИЧАНИН ..............
С повечето други неща бих се съгласил, но не и с последното. Добре, съгласен съм, прекалявам, ОК. Но столичанин не съм. И не се имам за такъв. И никога не съм се старал да се доказвам като такъв. Или да се доказвам като нещо повече от останалите. Така че тази класификация също беше прекалена.
Link to comment
Share on other sites

Пф... закво им се обясняваш :D Иначе разказчето си заслужава прочита ... ако някой досега случайно не го е чел...

Link to comment
Share on other sites

С повечето други неща бих се съгласил, но не и с последното. Добре, съгласен съм, прекалявам, ОК. Но столичанин не съм. И не се имам за такъв. И никога не съм се старал да се доказвам като такъв. Или да се доказвам като нещо повече от останалите. Така че тази класификация също беше прекалена.

 

има разлика СОФИЯНЕЦ < > СТОЛИЧАНИН

не съм искал да те обидя за това употребих именно думата - столичанин ( 100 лица ) т.е метаморфозите ти са очевидни и многобройни :)

Link to comment
Share on other sites

Обяснявам се, защото по начина, по който видях нещата - излиза, че, разбираш ли, изкарал съм няколко години в София и вече гледам от високо. Не мисля, че гледам от по-високо, или по-ниско, отколкото, когато живеех в Пловдив. И продължавам да считам себе си за пловдивчанин.

Разлика има. За мен софиянец е човек, който е наистина от София. А столичанин - от тези, които най-много се бият в гърдите за местожителството си, докато уикендите отиват по родните села, градове и паланки... За това се издразних. А и целия уикенд ме цепи кратуната...

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че нещо си се подразнил на мой изказвания в друга тема. Като си голям разбирач, можеше да кажеш нещо там, а не тук и да изложиш собствени виждания. Нищо лично ама поста ти е чисто позиране.

 

Колкото до "твърденията ми" виждам, че изобщо не си запознат със самата дискусия. Та оттам безпочвения ти пост.

 

Уиндоуса ми е OEM версия и едва ли най-разумното нещо е да мина на XP.

 

Иначе си прав донякъде за Гейтс. Но едва ли му пука и за хората с доказателства за познанията си по Линукс.

 

За разлика от тебе аз никъде не съм казал, че съм голям разбирач. Пак за разлика от тебе, когато говорят хора много над моята компетентност не се намесвам, за да не ставам за смях. И не, не съм се подразнил, но не беше тука мястото да намекваш за въпросната тема от другия подфорум с идеята да подразниш още някой, поради което и получи предишния отговор. Какво да ти кажа, аз съм само един позьор...

 

П.С. Ще обясниш ли на позьора, каква е тая версия на Уиндоус "ОЕМ" ??? Или е прекалено сложно за малкия ми мозък. Ако не те затруднявам, изясни ми че да прогледна малко по-напред в далечината, както преди време ми помогнаха двама други изтъкнати форумни дейци. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

И понеже ти ме попита - Това как ти постъпваш можеше да си го спестиш поради простата причина, че не давам 5 пари - нали не мислиш, че си пример за подражание ? Пък и като чета, все повече започвам да се съмнявам във въпросната компетентност.

 

Съвсем спокойно можеше да прескочиш поста ми, който междудругото беше правилно разтълкуван от човека за който беше предназначен. Това си беше един малък майтап, който ти прецени, че е опит да пренеса темата тук след което реши да се заядеш и да се доказваш.

 

Ако найстина не знаеш какво е OEM (Original equipment manufacturer) ти препоръчвам да преразгледаш доказателствата си за компютърна грамотност. Разбира се, че трява да последвам съвета ти и да махна OS, за който съм платил и да си сложа нелегален такъв (или пък да заплатя за нов XP защото килера смята Vista за много по-назад от линукс). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако найстина не знаеш какво е OEM (Original equipment manufacturer) ти препоръчвам да преразгледаш доказателствата си за компютърна грамотност. Разбира се, че трява да последвам съвета ти и да махна OS, за който съм платил и да си сложа нелегален такъв (или пък да заплатя за нов XP защото килера смята Vista за много по-назад от линукс). :lol:

Едва ли познанията на даден човек за различните видове линцензиране на windows могат да бъдат използвани за сравнение на компютърната грамотност като цяло.

 

Не мога да разбера защо продължаваш да защитаваш ревностно дадена операционна система при положение че всяка ОС има различни плюсове и минуси и най-вече различни цели. Дадени неща стават по-удобно с едната и vice-versa.

 

Ако примерно обичам да тествам различни компютърни игри бързо и удобно... естествено че няма да ползвам linux за това тъй като тези операции там са досадни дори и с Point2Play + Cedega (winex) който представялява максималното улеснение примерно...

Ако искам да настроя компютър за mail server + spam/virus filter + web mail ... естествно че няма да избера windows защото съм видял че с linux мога да изпълня задачата много по-елегантно... и да постигна много по-високо ниво на стабилност.

 

Спора е повече от излишен и е невъзможно да се стигне до консенсус никога поради безброй многото насоки и задачи които могат да бъдат поставени и съответно изпълнени в една или друга степен с една или друга операционна сисетма.

 

Това което можем да сравним е доколко даден човек разсъждава трезво по темата по това доколко се излага с post-овете си ;)

Link to comment
Share on other sites

... като чета, все повече започвам да се съмнявам във въпросната компетентност....

Минава ми през главата...

... как некомпетентен човек, се съмнява в компетентността на други в област, в която е гол охлюв... :lol:

 

Хора много... свят голям.... B)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ... някой може ли да ми преведе тази сентенция? Хумор ли беше, нещо оригинално ли беше? Че не знам, не разбирам. Не се бях сблъсквал с подобна класификация, силна, слаба храна...

 

Няма обЕснение пич. Приеми го като виц на Къци. Позволено ли ми е да си го преместя в другия крачол сега :lol:

 

;)

Наистина започна да ставаш жалък в опитите си да осмиваш другите ;) Не си оригинален, стегни се малко.

 

Пука ли ти. Щото на мен не ;). Свиркай си и толко. Поне тва мисля, че съм научил от форумите(2) :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Няма обЕснение пич. Приеми го като виц на Къци. Позволено ли ми е да си го преместя в другия крачол сега :lol:
Бухаха, добре казано. В който крачол искаш :)

 

П.П. *_underground, има какво още да учиш.

Link to comment
Share on other sites

Antares, човека е прав, тапите ти стават все по-евтини. Ето, пак. "има какво още да научиш..." Ама то как да сложиш хубава тапа на вярно изказване. Не се заяждам, просто можеш повече.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...