Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Колкото повече наближава пълнолунието, толкова по-странни теми се появяват... :D

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495158390

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=67531

(+ култовата тема "golqm vapros" относно мазните банички)

Link to comment
Share on other sites

Що пишеш като не знаеш(2-рата тема )?Иди си сипи премиум дизел на 2.74 от ОМВ и се смей като ти е смешно.Да е жив и здрав автора на темата, крайно време е да им се покаже на тия мошеници, че не всичко им е в ръчичките.

Link to comment
Share on other sites

И понеже ти ме попита - Това как ти постъпваш можеше да си го спестиш поради простата причина, че не давам 5 пари - нали не мислиш, че си пример за подражание ? Пък и като чета, все повече започвам да се съмнявам във въпросната компетентност.

 

Съвсем спокойно можеше да прескочиш поста ми, който междудругото беше правилно разтълкуван от човека за който беше предназначен. Това си беше един малък майтап, който ти прецени, че е опит да пренеса темата тук след което реши да се заядеш и да се доказваш.

 

Ако найстина не знаеш какво е OEM (Original equipment manufacturer) ти препоръчвам да преразгледаш доказателствата си за компютърна грамотност. Разбира се, че трява да последвам съвета ти и да махна OS, за който съм платил и да си сложа нелегален такъв (или пък да заплатя за нов XP защото килера смята Vista за много по-назад от линукс). :lol:

 

Горкия, ти даже не можеш да осмислиш какво точно съм написал, камо ли да ми отговориш смислено. Да, ще ти подминавам мненията за напред. Мерси все пак че ми отвори очите що е то ОЕМ. All bow before Thief...

Link to comment
Share on other sites

За добро или (по-скоро) за лошо, gal4enceto is BACK !!!

Link to comment
Share on other sites

Абе я си гледайте работата. Толкова мога :]

Килъре, едно не мога да разбера. Защо ТИ му отговаряш :) Не помня чий подпис беше, ама "не се заяждай с идиот - ще те смъкне до неговото ниво и ще те победи с опит" доста добре пасва за конкретната ситуация.

 

П.П. Липсва ми нещо хубаво за четене.

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече наближава пълнолунието, толкова по-странни теми се появяват... :D

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495158390

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=67531

(+ култовата тема "golqm vapros" относно мазните банички)

 

Само аз ли не намирам нищо ненормално в двата линка които си дала ?! Е третата тема е малко изпилена ама другите две според мен са ок.

За добро или (по-скоро) за лошо, gal4enceto is BACK !!!

 

Рекламираш ли се нещо не го разбирам ? Чак си и болднала.. Не се заяждам ама чак пък и в трето лице да говориш за себе си..

Link to comment
Share on other sites

Рекламираш ли се нещо не го разбирам ? Чак си и болднала.. Не се заяждам ама чак пък и в трето лице да говориш за себе си..

 

Аз не го разбирам ти заяждаш ли се или какво?

Link to comment
Share on other sites

Рекламираш ли се нещо не го разбирам ? Чак си и болднала.. Не се заяждам ама чак пък и в трето лице да говориш за себе си..

Това е 1 на милион и точно на него реши да обърнеш внимание. Просто ефектът трябваше да е драматичен, както е за мен, така и за другите. Силно мразена или обичана. Знам си го, особено първото. Голям праз, че съм се писала в 3 лице, пиши се и ти... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз не го разбирам ти заяждаш ли се или какво?

 

Не пиша за теб. А и поясних че не се заяждам :) Просто си коментирам както всеки друг. Боли ме г*за какво мислиш ти...

 

едит: Не ме кефи да се пиша в 3то лице :) Учудих се просто! Ти се почувства длъжна и ми обясни дори на ПМ ;)

 

И за да не е съвсем оффтопик: Минава ми през главата че имам изпитче утре при Методиев. Беше министър на образованието при управлението на Костов. Свестен човек ми се вижда..

 

едит2: Ще се обаждам колкото си искам! Ти не си човека който да ми казва! Ти какво включваш не мога да разбера ?

Галченцето ми е интересна от известно време с постовете си и реших да коментирам. Нямам намерение да навлизам в някакви спорове. Айде лека... Не ми се занимава с глупости ;)

Link to comment
Share on other sites

Не пиша за теб. А и поясних че не се заяждам :) Просто си коментирам както всеки друг. Боли ме г*за какво мислиш ти...

 

Ми като та боли гъза кво са обаждаш?Подминаваш си и готово!

 

Едит:Обаждам се щото уж не ти пука пък даваш коментари.Ако не ти пука значи нямаш мнение.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ТРЯБВА ДА СПРЕМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМЕ В ТОЗИ ФОРУМ !!! Хайде, малко по-човешки да си говорим... Всеки си има достойнство в крайна сметка...

Link to comment
Share on other sites

Бухаха, добре казано. В който крачол искаш :)

 

П.П. *_underground, има какво още да учиш.

 

Много си прав ;) А и ми се иска цял живот да научавам нови неща.

 

П.П. Поговори с някой за комплексите си. Всеки ги има, но някои хора ги приемат за нещо нормално, а при теб май не се получава и чат-пат бълваш само глупости. Сериозно го казвам това, не си мисли, че се заяждам :)

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще навестя един съфорумец , да видя и аз някой писач от тук ... много съм разсеян вече в последно време .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Неска беше бахти айляшката работа. Наядох се, пийнах си починах си, само пари не зех щото шефа се скъта. Че го намерим... :devil

Link to comment
Share on other sites

xaxax Минава ми през главата .... че последните три страници са размазващи - голям смях... особено че ако са те попитали дали да си го преместят в др крачол, трябва да се чувстваш супер нареден и да учиш ли,учиш ,при тва много

Link to comment
Share on other sites

А , Язовец извинявай за въпроса , хубав аватар имаш , но не е ли малко "по-еротичен" , защото мен ме наредиха в едно кефене заради един от мойте и гледам да не си лепя такива ?

:laughing:

@Midex Винаги се размазвам от смях като прочето този пост , просто е написан перфектно и радва много .

Link to comment
Share on other sites

хахаха

@lil-stenli ми де да знам. казва ли са ми че е тъпичък и така , ама "по-еротичен". Човек ти ме хвърли в тъча . Нз ,бе всъщност може и да е , зависи от коя точка гледаш на живота .

(мазохисти ,некрофили, герантофили, андроманиаци и тук таме се мякаме по някой извратен зоофил :D :D :D )

Сичкото в кръга на шегата де.

 

 

а бтв. защо не ги поканиш тея дето обиждат аватари наляво и надясно да постнат тука малко , белким се скараме че колорита на темата започва леко да намалява.:D

Link to comment
Share on other sites

Той беше един познат ама така ме изложи в едно кафене , че повече няма да стъпя там .

А , аз за това съм го писал еротичен в кавички .

После си изливах притесненията на Curunir от форума тук , така ме беше блъснала депресия и срам ... нямам думи просто .

п.п. Стана ми интересно , защото точно той ти направи забележка пък дали не ти е неудобно така .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много си прав ;) А и ми се иска цял живот да научавам нови неща.
Дай боже всекиму!
П.П. Поговори с някой за комплексите си. Всеки ги има, но някои хора ги приемат за нещо нормално, а при теб май не се получава и чат-пат бълваш само глупости. Сериозно го казвам това, не си мисли, че се заяждам :)
В интерес на истината точно това помислих първоначално и ми костваше известни усилия да не блъвна нещо. За комплексите си - истинско щастие е, че имам няколко човека, с които мога да си кажа всичко. А форума си за мен е вид автотерапия.

 

Преглеждайки уикенда назад, спокойно мога да кажа, че беше глупав, тъп, безсмислен и се чувствам празен, неотпочинал и изнервен. Шибаната ми гордост и лоша преценка на собствените ми възможности доведе до изключително глупава контузия, която ме върза вкъщи... И цял уикенд главоболие. Още ме боли. Кисел съм, и ми е крив света.

Link to comment
Share on other sites

Днес си погледнах папката с картите за UT2004, 400+ файла са, 5+ gb. :wacko:

 

[Edit] Community Bonus Pack 1 + CBP 2 Part 1 + Part 2, Flag Pack 2004, Flag Pack 2, Domination Map Pack, UT Classics 1 + 2, Jailbreak Map Pack + още един куп нови единични карти от Mapraider.com и Nalicity... [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...