Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Куре ти оригинала ли използваш или си слагал някакви бонус пакове с още скинове ?

Аз играя в интернет ама много лаг и на мастъра няма БГ сървари за да си направи кеф човек !

Сега качвам патча и кор фикса ... ето го и линка към нещата .

ЛИНК

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ех, разчувствах се...

 

Осъзнах, че най-добрата 1v1 карта от първия Unreal е пренаправена от оригиналния автор за UT2004, само с леко променено име - August Moon -> August Noon

 

Красота, дами и господа! Красота и финес!

 

augustmoon1vc4.th.jpg --> augustnoon1zn1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако нямах да чета за изпита по Етика, да съм излязла с колелото отдавна... Но вече 4 ден съм като в затвор... А си мислех, че ще е интересно... Да бе... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Гадна сесия.....

п.п. Стана ми интересно , защото точно той ти направи забележка пък дали не ти е неудобно така .

:laughing:

ммм , нещо не разбрах , от кое трябва да ми е станало неудобно...

Link to comment
Share on other sites

Осъзнах, че най-добрата 1v1 карта от първия Unreal е пренаправена от оригиналния автор за UT2004, само с леко променено име - August Moon -> August Noon

Разкажи сега как ядеше парчето като я играехме преди :P

Link to comment
Share on other sites

Боже, защо ни измъчваш така, какво толкова сме направили. Добре си беше спряла да пише Галка, що я пусна пак на компютър.....

Живея, за да те дразня. И Господ не може да ти помогне. Айде стига вече глупости... :sick

Link to comment
Share on other sites

Разкажи сега как ядеше парчето като я играехме преди :P

 

Серсемино! Имам скрийншот, би ме с 30 на 29! За една кирлива бройка! :laughing:

 

[Edit] Имам и скрийншотове от многобройните ти загуби на Deck 16, да не качвам incriminating evidence :P [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Живея, за да те дразня. И Господ не може да ти помогне. Айде стига вече глупости... :sick

не бе, галченценценценце. всички други живеят за да дразнят теб, което пък мен ме дразни много, щото по принцип тяхното основно занимание би трябвало да бъде да кроят конспиративни планове срещу мен, а по-смелите и надарени в областта на зловредието да ги и изълняват тези планове.

ревнувам. :laughing:

човек една параноя не може да си отгледа като хората.

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хора, съюзявайте се. Нека помогнем на бедния mobo , нека се позаяждаме с него... Ревнувал бил... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Серсемино! Имам скрийншот, би ме с 30 на 29! За една кирлива бройка! :laughing:

 

[Edit] Имам и скрийншотове от многобройните ти загуби на Deck 16, да не качвам incriminating evidence :P [/Edit]

Оооо кучко.. :) целия! не се измъквай ся със deck 16 - бях със старата мишка тогава все пак... ;) и въпреки проблемите с human interface device-a .. пак успявах да ти напълня кошничката с яйчица :devil

 

edit: и аз да се оплача - и с мене не се заяждат хората достатъчно качествено. разочарован съм! призовавам целия отбор форумисти без личен живот да се обедният, щото само психаря... то.. все едно мушица на предния капак на Голф :D

 

Сипвайте малко по адекватно... само някви gay jokes... или че еди кой си бил спамер.. или че пък имал не знам си колко акаунта - супер изчерпани сте всички докато аз съм пълен с нови идеи - само ми дайте повод и ще ви сипя да ядете :devil

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хора, съюзявайте се. Нека помогнем на бедния mobo , нека се позаяждаме с него... Ревнувал бил... :lol:

Често , ти си ми по-интересна :р

 

Между другото няма ли да е добре да се отвори една тема , в която всеки може да налива всеки без warn-ове и такива неща? :)

Link to comment
Share on other sites

Интересна, защото се връзвам и се обяснявам... Аз съм "за" за създаването на подобна темичка... :devil

Link to comment
Share on other sites

Интересна, защото се връзвам и се обяснявам...

М виж как знаеш ;]

Link to comment
Share on other sites

Това, че продъжавам да бъда себе си не значи, че не са ми ясни намеренията ви и че не си давам сметка за основанията да пишете "пиперливо"... Играчи...

Link to comment
Share on other sites

Между другото няма ли да е добре да се отвори една тема , в която всеки може да налива всеки без warn-ове и такива неща? :)
Аз съм "за" за създаването на подобна темичка... :devil

Че вий вече обърнахте тая на такава...няма смисъл да отваряме нова...

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах , не моа се сдържа.. xD Продължавай да бъдеш себе си , следвай своя път в галактиката , прати някой друг смс на Йода и така нататък , let the force be with you ;]

(Е ся вече ако не се усети...)

Link to comment
Share on other sites

/me се смее с глас... :lol: :lol: :lol: Идиот... С най-добри чувства го казвам... :lol: :lol: :lol:

 

 

PrettyLittle, благодаря за експертното мнение, но не ме познаваш в реалния живот, за да го твърдиш...

Link to comment
Share on other sites

Има момичета, които са толкова назад в реалния живот, че компенсират в измисления - тук, във форума... Тя се радва да е център на вниманието ви, защото няма как да е център в реалния живот.

Link to comment
Share on other sites

давай галче, още можеш. до запълването на страницата остават само още 2-3 мнения. внимавай обаче да не се намеси отново някой друг и да земе да се обяснява с маловажности като кой кого бил напляскал на някаква си геймка преди някакви си години.....

важно е все пак да се докажеш, че ти си си ти и че си себе си и оставаш вярна на себеси-то, и.....

баси, свърши ми речника да повтарям едно и също.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...