Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Слънцето?! Супернова?!

БУАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА /me се търкаля на пода в гърчове БУХГАХАХАХ

 

Пич, знаеш ли, че за да избухне в свръхнова, слънцето трябва да е няколко хиляди пъти по-голямо?! Не, че като свърши горивото си няма да е фатално за нас, но няма да е заради експлозия. Просто след края на "живота си", ще премине през стадия червен гигант, при което ще погълне всички планети до Марс/Юпитер, след което ще се свие до бяло джудже... и така ще си тлее почти вечно...

каза човека, разбиращ повече в област астро физика от стив хокинс, заемащ по настоящем мястото, което са заемали хора като нютон

:laughing: :laughing: :laughing: /me си прегризвам сам гръкляна, за да се пренеса в твоя жертва - в знак на почит

 

едит - от гърчовете от смях съм забравил да напиша, че заема почетно място в университета харвард, а не във форума на пловдив - bulforum

 

 

едит 2 - curunir прочети си нотариалния акт за апартамента и виж колко изречения са ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Едно изречение! Чукни, майна!

Колега, колега, това е малък оазис в пустинята - срещал съм "изречения" с по 5000+ word count, в които всяка пета дума е от рода на herein, hereat, hereunder, herefuckmeintheass и т.н. В articles of association и други подобни документи това си е нормално нещо. Преди години с GeorgiK се борихме с Florida Statutes - налагало ми се е да си правя разходки из стаята, за да ми се проясни главата :)

Link to comment
Share on other sites

Ейй, Психозис, Психозис, все по-голям ще го извадиш майка му стара! :P

 

Нищо нормално няма в изречение с такива размери, да ме прощаваш.

Link to comment
Share on other sites

@deflax Не знам, дали си забелязал, но ти си единствения, с когото се заяждам. И не знам, дали си забелязал, но нито 1 път не съм целял да те обидя. Това, което ти написа означава, че не оценяваш тънкия хумор. То си е за теб... Но влизаш във война, от която не можеш да излезеш победител...

@Скорпион - МЕРСИ ПЕШЕ! Получаваш свирка... :) :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Друго си е да размишляваш над английските еквиваленти на изрази като "сбабичкосвам се" или "мързи ме" (досегашните интерпретации са съответно "grannyfication" и "It's lazing me")...

 

Ванка, с топче или без?! Че не обичам свирките с топче - като малък редовно гълтах топчетата при опита за инверсно свирене - тоест засмуквайки въздух от обратната страна...

П.П. До ден днешен свиря с уста по-добре при вдишване.

 

П.П. I like you, therefore I'll call you (кефиш ма, ш'ти звънна)

Link to comment
Share on other sites

Ейй, Психозис, Психозис, все по-голям ще го извадиш майка му стара! :P

 

Нищо нормално няма в изречение с такива размери, да ме прощаваш.

 

Разбира се, че няма нищо нормално. Затова се учиш около 9-10 години за адвокат в Америка...за да можеш да си цар на такива идиотщини и всеки да има нужда от теб и така нататък. А пък иначе нее е ли точно това идеята на меренето на пишки? Да го вадиш по-голям? Сигурен съм, че и Борис, както и аз, ти съчувства, точно защото разбира с какво се занимаваш. Ама като има вариант да се премерим, всеки ще извади по-голям...и ти би...и аз...

Link to comment
Share on other sites

Геоид е! :) Не е идеална сфера, а е сплесната от към полюсите - геоид!

Добре дее... , щом си рекъл нека е настъпана свера, ама пак си е такава !!!

по темата - като ги прочетох тия простотии ми дойде на ум, че май някой има нужда от секс по начестичко devil.gif

Frodo@ Чест и почитания !

Edit. Минава ми през главата, че адски си харесвам работата

Edit.' Това май беше за хвалбите... но все пак е странно !

Link to comment
Share on other sites

Ейй, Психозис, Психозис, все по-голям ще го извадиш майка му стара! :P

 

Нищо нормално няма в изречение с такива размери, да ме прощаваш.

Ииии, не стига, че си единственият, с който мога да си споделям за работа (GK вече отдавна е извън бизнеса), ами и смяташ, че гледам да се пъча :) Дръжки.

 

Колкото до нормално/ненормално - за мен е ненормално да ми дадат епикриза с 85% съкращения. Още по-ненормално е да се дават такива неща на пациентите. Толкова ли е трудно, мамка му, да си напишат всичко, както му е редът?

 

"Г-жо, съжалявам, но страдате от ГМД на лявото РФК в горния канал на ББО - налага се да приложим СУВ, за да елиминираме ИИР".

 

Примерно :)

 

 

 

Стига толкова работа, време е за ром с мач :D

Link to comment
Share on other sites

Майтапя се бе :D

 

Колкото до епикризата, ето ти малък бонус, с който се сдобих след последната епикриза, която ми натресоха за превод без да ме питат и след като се консултирах със снахата на една колежка на мойта жена :blink: :

 

СУЕ - / скорост на утаяване на еритроцитите/

КАС –/ кръвно газов анализ/

УК - /урокултура/

НС – носен секрет

ГС – гърлен секрет

ЦРП – “С” реактивен протеин

КАП – кожно алергични проби

ТФЕ – транс фонтанелна ехография

ССС /сърдечно-съдова система/

Link to comment
Share on other sites

Добре дее... , щом си рекъл нека е настъпана свера, ама пак си е такава !!!

 

Frodo@ Чест и почитания !

Edit. Минава ми през главата, че адски си харесвам работата

Edit.' Това май беше за хвалбите... но все пак е странно !

 

Чувал съм, че работа ли е - не ми я хвали. Освен ако не бачкам работата на Тиф Нийдъл или Стиг :rolleyes: :lol: Тогава в 6 сутринта ще съм на пистата и в 8 вечерта няма да могат да ме изгонят :lol: :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. Откакто съм в София съм работел като ресторантски работник (тоест миене, чистене, обслужване) в китайски ресторант, склададжия и общ работник в хипермаркет, кабелен техник, робот и... определено харесвам работата, с която се занимавам сега.

Иначе отново злорадствам. Густу! Хърватите биха швабите :]

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че от Евроком ми изпращат с трафика криптирани съобщения под формата на пиктограми... :unsure:

Това ми звучи сякаш света е в опасност и Евроком тайно ти пращат съобщения в които те молят за помощ :D

Link to comment
Share on other sites

Това ми звучи сякаш света е в опасност и Евроком тайно ти пращат съобщения в които те молят за помощ :D

 

или е от тревата или от сесията :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз в тоя раздел от сумати време не съм идвал (Подписа на Psihara ме подтикна) и какво да видя? То се превърнало в чат канал. 11 дена - 35 страници мнения

 

@Antares: чак сега видях какво представлява това в подписа ти...

Link to comment
Share on other sites

Чувал съм, че работа ли е - не ми я хвали. Освен ако не бачкам работата на Тиф Нийдъл или Стиг :rolleyes: :lol: Тогава в 6 сутринта ще съм на пистата и в 8 вечерта няма да могат да ме изгонят :lol: :bgrin: :D

 

Така си е ! Приятна работа и кофти "софра" няма ! Но все пак това си е моята работа а не на някой друг.

Ще взема да стана гаден, невротизиран работохолик.

Link to comment
Share on other sites

Аз в тоя раздел от сумати време не съм идвал (Подписа на Psihara ме подтикна) и какво да видя? То се превърнало в чат канал. 11 дена - 35 страници мнения

 

@Antares: чак сега видях какво представлява това в подписа ти...

Е хайде разкрийте го тоя подпис че от доста време ме мъчи и написаното и картинката :D

Link to comment
Share on other sites

Баси хората...Тая картинка я сложих временно, на две на три, колкото да имам някакво изображение в подписа (иначе чувствам theme-та на профила си непълен) тука някакви скрити смисли ми вложихте, чудеса...

Link to comment
Share on other sites

clipboard01iy0.png

 

:ph34r:

 

Прекалено правилни са, това не е случайно колебание в сигнала! Това е ЧУЖДА ФОРМА НА ЖИВОТ, която говори с нас чрез upstream-a на модема ми! Може би ни носи безплатна бира и много леки жени, може би иска да изяде вътрешностите ни! Само времето ще покаже!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля сега , че евроком ти пращат поздрави , прати им и ти , да се почувстват значими .

Този форум не се възприема добре от нормалната психика на човек .

Всеки изчатква рано или късно ... няма нови последователи вече .

п.п. Търсят се изгубени мозъци под дърво и над камък за усъществяване и поддръжка на доброто настроение тук .

:laughing:

clipboard01iy0.png

 

:ph34r:

 

Прекалено правилни са, това не е случайно колебание в сигнала! Това е ЧУЖДА ФОРМА НА ЖИВОТ, която говори с нас чрез upstream-a на модема ми! Може би ни носи безплатна бира и много леки жени, може би иска да изяде вътрешностите ни! Само времето ще покаже!

Сигурен ли си , че идват с мир , защото не знам как да нарека тази среща , от кой вид ... явно всеки ден се откриват нови начини за контактуване с хората .

Link to comment
Share on other sites

Bring the violence

It's significant

To the life

If you've ever known anyone

Bring the violence

It's significant

To the life

Can you feel it?

Oh ow, ow!

:punk

Link to comment
Share on other sites

Как грее слънцето ... от другата страна на планетата .

Птичките се реят , но не сега .

Сняг вали и пак вали или се бъркам нещо .

п.п. Сетих се за това (Ай кен фил ит колин ин дъ еър тонайт йеееее) и много ми се мъти главата днес .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е хайде разкийте го тоя подпис че от доста време ме мъчи и написаното и картинката :D

 

Това е нощна снимка снимана в гора. В средата се вижда рекичка и над нея надвесени клони на дървета. Написаното не го знам какво е.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...