Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес в главата ми е някакъв разпадащ се пъзел и не мога да измисля нищо по-добро от някоя лиготия , но малко се поуспокоих и сега всичко ми е наред ... странни неща стават .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

влизаш във война, от която не можеш да излезеш победител...

:) Ако го определяш като "война" - I already won. В момента в който разбереш защо, лично ще дойда при теб и ще ти стисна ръката.

Link to comment
Share on other sites

Е хайде разкрийте го тоя подпис че от доста време ме мъчи и написаното и картинката :D

Чакай да се опитам... :)

"Аз съм човек и нищо човешко не ми е чуждо"...а следващото трябва да е свързано със страстта му по байковете (щото не съм го виждал досега да язди кон :bgrin: )..."Карам колело - следователно съществувам"...нещо такова ще да е...

А странната мисъл, която ми идва е, че не мога да му разшифровам картинката... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Яздил съм кон, само за статистиката. А картинката... абе хора стегнете се... в нея май виждате повече, отколкото съм видял аз :) Не виждам к'во толкова за разшифроване има. Няма скрито послание, няма скрит код, не е криптирано нищо...

Подсказка: поста на w00x :]

 

Ред: Абе вие двамата, пишляра и апчих ме забавлявате с глупавия си конфликт още от времето на клуб "Самотно-с-ръце"...

Link to comment
Share on other sites

:) Ако го определяш като "война" - I already won. В момента в който разбереш защо, лично ще дойда при теб и ще ти стисна ръката.

Предполагам, защото си толкова елементарен, че е силно вероятно само да си мислиш за дадено събитие, преди то да се е състояло. Но ако казваш, че си победил и, че аз трябва да се сетя защо - ок. Колко време ми даваш? (Но ми е комфортно да ми стискаш ръката или каквото и да било друго, мисля че ще се разберем само с "БРАВО!")

@Скорпи Meine Liebe! Занимавай се с хубавата ти косичка и остави пишлигарчетата на мира. Ок? Толкова си затъпял в София, че даже вече не си интересен. :(

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, след подобен тип мъдрости само пускането на водата няма да стигне. Трябва да ползваш и четка :)

 

Иначе се чудя... защо долната снимка ми навява мисли за Борето a.k.a. PSYCHOSIS:

29409.jpg

Ред: Ваньо, трябва да се обсъди на по бира :]

Link to comment
Share on other sites

Темата я превърнахте в пълна боза.

 

Иначе, простотиите рано сутрин с кафенцето са добър старт. :)

Link to comment
Share on other sites

защо долната снимка ми навява мисли за Борето a.k.a. PSYCHOSIS

Хахахааха, то доскоро една от снимките от "фотосесията" с брадва ми окрасяваше профила :)

 

Минава ми през главата, че онази вечер в мола имаше един пич, който се влачеше баш като зомби и искаше 60-70 ст. Ако разполагаше с такова сечиво, сигурно щеше да има повече успех в търсенето :D

 

Като става дума за мола - там има буротота, кесадии, енчилади и всякакви други мексикански неща :love

Link to comment
Share on other sites

Офицялно обявявам днес петък 13ти за ден за мързел! Енджой!

+1

 

а ми минава през главата, защо хората ползват лан ?

Link to comment
Share on other sites

Попадам аз на ТОВА и си викам "Боже колко мъка има по тоя свят!". Позачетох се и .... ХОП - какво да видя. И веднага ми мина през главата въпроса дали някой ще попита тоя момък откъде събра, че и потроши толкова пари за такъв автомобил..... последно помня цената беше 700000 лева.... :devil

Link to comment
Share on other sites

Чакай бе, Рапторе. Първите снимки на строшеното не са от България. Знакът на стълба е на английски, а и пътят е толкова добре поддържан и чист в най-първата снимка, че и да не се виждаше знака, пак човек би си помислил, че не е България :D

 

Остава само въпроса как молодецът е събрал пари да си купи това, дето е снимано в София, но мисля, че всички знаем какъв ще е отговора :P

Link to comment
Share on other sites

Чакай бе, Рапторе. Първите снимки на строшеното не са от България. Знакът на стълба е на английски, а и пътят е толкова добре поддържан и чист в най-първата снимка, че и да не се виждаше знака, пак човек би си помислил, че не е България :D

 

Остава само въпроса как молодецът е събрал пари да си купи това, дето е снимано в София, но мисля, че всички знаем какъв ще е отговора :P

ми раптора точно за парите се чуди как са му се откъснали от сърцето да ги потроши по една колица....

 

строшеното поршенце е явно американско.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...