Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Обилният снеговалеж и силни ветрове предизвикаха леден шок в Щатите.

Сред най-засегнати от кошмарните метеорологични условия е щатът Ню Хампшър.

В петък вечер в планината Вашингтон бяха отчетени минус 67 градуса по Целзий. Условията там са арктически.

 

Онова болднатото дали е вярно ...напомня ми малко на The Day After Tomorrow...

 

https://www.youtube.com/watch?v=MjMmDsycHC0&list=RDQMyJ8nDhQV_88

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички празнуващи! Бъдете здрави!

И на нашето прекрасно, слънчево момиче Ваня желаем здраве и щастие!

Link to comment
Share on other sites

И на нашето прекрасно, слънчево момиче Ваня желаем здраве и щастие!

 

И на нея, и на 'nеtrootbg', и на Ванчо Психара (задочно)...и на всички останали Ивановци, Йоановци и производните им. :grin:

 

При мен стигаше -25, -30. До колкото успях да разбера - вярно е.

 

А в Австралия се пържат бавно на +47С...

 

В Сидни термометрите отчетоха 47,3 градуса по Целзий.

wold temp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Баси, доживях някой да ми е използвал личната abv поща, която имам от 2004-та за спуфинг (поне се надявам да е това, защото може и друго да е) и в момента са ми блокирали акаунта... Някой има ли идея дали съпорта на абв отговаря бързо...

Link to comment
Share on other sites

Там където можеш да купиш главните валути - може да се регистрираш.

Тия крипто пазари ти трябват ако искаш да купуваш други валути, които не могат да се купят с USD.

Link to comment
Share on other sites

Абе, тия в МВР да наемат един сценарист, поне версиите им да не звучат тотално малоумни. Примерно Иво Сиромахов - да им копи-пейства разказчета от интернет...

Link to comment
Share on other sites

Там където можеш да купиш главните валути - може да се регистрираш.

Тия крипто пазари ти трябват ако искаш да купуваш други валути, които не могат да се купят с USD.

Там е работата, че искам с биткойн да купя нещо много евтино и да чакам. Малка сума, която дори бих забравил - ако стане ок. Ако не - здраве да е. Всичко е заключено. Имам акаунт само на едно място - Coinbase
Link to comment
Share on other sites

За abv знам само, че съпорта чете мейлите на хората... от скука... Дали ще ти отговорят не знам :)

Ден втори и ни дума, ни вопъл от съпорта на абв. Лека полека мигрирам към gmail, но е голям трън в гъза да си сменяш emaila към хиляда акаунта, когато нямаш достъп до оригиналния си email. Супер жалка работа.

Link to comment
Share on other sites

И още по оная тема от фейса :

 

Имаме най-некадърното МВР, затова сме и най-корумпирани!

Кратка история на престъплението: Семейство се изнася да живее в къща в Нови Искър, която плаща кеш (65хил. евро). Събира се да празнува Нова година, но не си приготвя вечеря. Домакинята отива да разхожда кучето в полунощ с джип. Кучето се връща в къщата само, но никой не се притеснява къде е домакинята. В това време влюбен рецидивист, който е издирван от 8 години за тежки престъпления, но свободно си пътува в чужбина, работи и минава по 20 км през гората всеки ден, решава да извърши престъпление от ревност. Убива домакинята и я хвърля в кладенец. След това се връща в къщата и изтребва цялото семейство защото майката на домакинята знаела за тяхната връзка. Убива и кучето за всеки случай. След това убиецът се скрива в гората и ловко избягва цялата барикада от опитни полицаи и кримииналисти. Хващат го угризения и решава да се самоубие. Ползва заглушител за да не притеснява съседите....Между другото, опитните полицаи и криминалисти намират труп в реката, който е трябвало да открият преди месец,но това няма общо със случая...Просто всява хорор...По-лош криминален роман не бях чела. Дори и третокласните драскачи правят опит да навържат фактологично сюжета.

#потрес

И пак там един приятел писа "Родната милиция ни пази"...
Link to comment
Share on other sites

А в Русия някакъв откраднал БТР, тръгнал из улиците като междувременно посмачкал някоя и друга кола и накрая разбил витрината на магазин за алкохол, после слязъл от БТР-а, влязъл през липсващата вече витрина и си взел една бутилка - накъде отива тоя свят...цял БТР за 1 бутилка. :drunk:

 

_99541715_8c36eb8c-5030-44a7-82c0-02d91e  26072232_136952013649865_503284640118944

 

https://www.youtube.com/watch?v=oxE9HZBaVfg

Link to comment
Share on other sites

Само една лека поправка, това не е БТР, а МТЛБ. :)

 

Наложи се да откажа предложение за директорска позиция. Ама като искат с трици маймуни да ловят, няма как да ме впечатлят със заплата, която е почти същата като тази, която взимам в момента. Да барат меча. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм, Гигабайт нещо са си скофтили дъната. Попадам на второ дъно с неадекватно поведение... Asus ги преглътнах с гърмящи от нищото дъна, ама защо и Гигабайт... Асрок ли да си купувам вече... То не остана...

Link to comment
Share on other sites

Хм, Гигабайт нещо са си скофтили дъната. Попадам на второ дъно с неадекватно поведение... Asus ги преглътнах с гърмящи от нищото дъна, ама защо и Гигабайт... Асрок ли да си купувам вече... То не остана...

Първия ми комп беше през 2000та. Сега сме 2018-та, не съм купил нито един компонент за нито един комп....излъгах. Две мишки съм купил.

 

Да не говорим, че за последните 10 години съм взел два лаптопа и това е то. Добре, че поне втория е хубав, та да ми прави 3д моделите.

Link to comment
Share on other sites

Пак аз в тази тема... Вече втора година никой от форума не ми честити рождения ден (който беше вчера)...

Вече е лично :(

 

На мен неделята ми е нулев ден. Всякакви устройства са на Mute, Фейсбук не отварям, а във форума не изписва отдавна.

 

Честит рожден ден на патерица! Пожелавам ти много усмивки, здраве и всичко останало, което би си пожелала. :)

 

Честит рожден ден и на DON_CHEFO! И на него здраве, пари, лесни пари, още пари и жени също така. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...