Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако някой има да пътува към Щатите да си провери внимателно допълните документи и формуляри, които трябва да предостави.

Новата администрация е променила условията. :beer:

 

EDIT: Всичката ви необходима информация е на страницата на Homeland Security: https://www.dhs.gov/executive-orders-protecting-homeland

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако някой има да пътува към Щатите да си провери внимателно допълните документи и формуляри, които трябва да предостави.

Новата администрация е променила условията. :beer:

Де късмет да ме спрат. Само заради това бих жертвал пари за пътуване. После да ги съдя. СумА рязани станаха милионери на гърба на Тръмп.
Link to comment
Share on other sites

Те са го написали така, защото масово се пише, че кучето "казва" "бал", а котето "мялка". Презастраховали са се :D

Link to comment
Share on other sites

Те са го написали така, защото масово се пише, че кучето "казва" "бал", а котето "мялка". Презастраховали са се :D

 

Направо са се презастраховали - вероятно защото работят под "Уиндолс", та затова. :P

Обаче междувременно явно са прочели какво сме писали тука, защото в последните новини преди малко, същата новина вече беше с правилния надпис:

 

aabbe6edcd606ca1.jpg

 

 

----------------------

 

А иначе тази вечер Ангел ме кефи. :D

 

 

Ако не е тайна, какъв е тоя семеен празник....С видео конференция ли го празнувате?
Link to comment
Share on other sites

Днес температурата беше особено приятна - на главната не можеше да се разминеш от народ. И като се сетих за температурите през януари, ми мина през главата, че само си мислим, че знаем какво е зима...

 

906c3487f0712055.jpg

Link to comment
Share on other sites

За глух не знам, но за инат съм 101% сигурен...

Виден е единица мярка за мисирски инат в космически мащаби. При простосмъртните ината се измерва в нановидени. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виден е единица мярка за мисирски инат в космически мащаби.

 

Точната мярка е парсековиден. А когато започне да спори с мен за нещо, за което само си мисли, че е много наясно, за да не се получават много нули, използваме килопарсековидени, мегапарсековидени...а в някои редки случаи на магарешко заинатяване - гигапарсековидени. И ако перифразирам последната фраза от уикипедията, тя ще звучи по следния начин - "Дробни единици на практика не се използват, тъй като при него просто няма смисъл". :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Демба, минават през главата, че искам да имам паркинг в даунтаун. Нищо друго. Обещал давам по 10 бона за благотворителност. Ебаси печатницата за пари е това.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко почти щях да чуя най-невъзможната новина от БНТ2. Повтарят сутрешния блок, четат от вестниците сутрешните новини, телевизорът си мърмори нещо, а аз го слушам с 1 ухо. И чувам разсеяно "...В Казанлък са намерени два трупа на мъж и жена...до тях са открити 6 гилзи. Най-вероятно става дума за битово престъпление от ревност - мъжът е застрелял жената, след като се е самоуб..." - и точно тук наострих и другото си ухо, защото нещо в изречението не ми се стори много наред. Добре, че тая дето четеше и тя забеляза грешката си, върна се малко назад и продължи "...след което се е самоубил".

Мамка му и език...сгрешиш някоя и друга буква и тутакси обръщаш наопаки смисъла на изречението. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Много почвам да се замислям за Xiaomi прахосмукачката. 650лв с безплатна доставка с DHL от китай и в магазина в алиекспрес даже са написали, че я декларирали като 20$ :D

 

Прахосмукачката не отстъпва по нищо на румбите от 1000+лв. 

Link to comment
Share on other sites

Ебаси...Един написал преди 18 години книга за емигрирането в Канада със съмнително полезна стойност и сега гледам,че организира семинар на същата тема.Такса- 200 лв за няколко часа говорене.Ей така се правят пари :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Пол Уолкър умира 2013 а Бързи и Яростни 7 излиза 2015. Колко бързи и Яростни са снимани преди да почине?

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че сам си отговаряш - около 6 и 1/4. ;)

А филмът излиза чак 2015-та, защото е трябвало да преработят сюжета след като Пол Уиокър катастрофира 2 месеца след започването на снимките на #7.

Link to comment
Share on other sites

След задачката с триъгълниците, ето още една главобъсканица.

 

За тези, които са по сръчни им препоръчвам също да пробват да намерят решението на:

0 0 0 = 6

1 1 1 = 6

10 10 10 = 6

11 11 11 = 6

12 12 12 = 6

 

Qsjt6tw.jpg

 

Spoiler: 2 + 2 + 2 = 6 :)

Link to comment
Share on other sites

След задачката с триъгълниците, ето още една главобъсканица.

 

...

 

Spoiler: 2 + 2 + 2 = 6  :)

 

А може ли да се ползва коренуването ? :)

Link to comment
Share on other sites

Защо в резултатите от задачката се споменава болестта Алцхаймер? Какво общо имат резултатите от някакъв математически ребус с диагностициране на Алцхаймер?

Това звучи точно като някакъв Chain Mail или тъп Facebook quiz "Открий коя цифра си.".

Link to comment
Share on other sites

1+1+1 != 6

2+2+2

3*3-3

корен 4  + корен 4 + корен 4

5/5+5

6*6/6

7-7/7

куб.корен 8 + куб корен 8 + куб корен 8

корен 9 + корен 9 * 9 на нулева

Link to comment
Share on other sites

...

 

И моите решения са горе долу същите :) Само това с 1 1 1 не го измислих :) Онази задача с триъгълниците беше по - интересна :)

Link to comment
Share on other sites

Мирката - много добра работа, само че твоето решение за 8 и 9 не са напълно правилни тъй като използваш допълнителни цифри.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...