Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ще имигрирам.

 

Ще те пребия :angry1

 

...Между другото ако ти трябва дестилирана вода - взел съм 2 туби, свиркай.

Link to comment
Share on other sites

Еб*л съм ти майката и на работата и на всичкото!

 

Бях да ме заколят за биопсията, заколиха ме, бинтоваха ми ръката, идвам на работа. Дошла ми за превод епикриза за раково болна жена, 4 страници, ситен шрифт, ужасни медицински магии. "Стомахът се мобилизира като резекционните линии преминаха проксималната на около 4 см над гастроезофагелния ъгъл, а дисталната - в началната част на дуоденума." Трябва да го свърша до края на деня. Освен това колежката се врътнала през офиса сутринта и ми завещала бележка с информация за това как трябвало да пиша фактури, но не се знаело за колко пари, трябвало и да се разбият по на няколко фактури и не се знаело още как и как щяло да се смята ДДС и гфдсиклодсипогипо КОЕ ПО-НАПРЕД БЕ? Сам съм в офиса, имам РАБОТА, не съм СЧЕТОВОДИТЕЛКА или КАСИЕРКА, ако имам ясна сума, ще напиша фактура, бележките от колежката ми обаче са с + ??? накрая и с неясни инструкции как да се разбиело на няколко и /..... ЗА КАКВО ИЗОБЩО СТАВА ДУМА, АЗ СЪМ ПРЕВОДАЧ! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Цуре, крива работа...Сед бът тру...

То и аз съм асемблатор/сервизьор, ама и ходя по офисите да им пускам солитайрето на разни гъски, да обяснявам що бръмчало т'ва, нещо системен администратор го раздавам, изграждам и поддържам мрежи, въобще аз (трябва да) съм Батман... ама ми плащат като на Чернокрилия Паток...

Така че - ставай използван към него... (буквален превод). Ако не е единия шит - ще е другия.

 

А milf, според скромните ми познания е Mother I'd like/love to fusk

 

Ред: Чурунире, ако не беше с психологичната нагласа на чийтър - щеше да си свикнал с hardcore предизвикателствата :)

Link to comment
Share on other sites

Ред: Чурунире, ако не беше с психологичната нагласа на чийтър - щеше да си свикнал с hardcore предизвикателствата :)

 

Хахахах! :lol:

 

Аз га съм играл Doom 1 на Ultra Violence още нямаше широк достъп до нетя и тогава... в бляскавата зора на моите много мании, тогава ... се каляваше стоманата :D

 

Това, че вече съм станал casual gamer е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Петък следобед им идва нанагорно на някои хора.

 

 

 

абе къде е лайффийла, бе?!

edit: а, жив си бил. просто явно не вилнее вече в бай/сел секцията.

Link to comment
Share on other sites

Ибах та! Черната ми тайна излиза на бял свят! Няма страшно, винаги ме гледат от нежните, не могат да ме изнасилят. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ибах та! Черната ми тайна излиза на бял свят! Няма страшно, винаги ме гледат от нежните, не могат да ме изнасилят. :laughing:

А , той Психара искаше да те прави локомотивче , пък и не звучи като нежен , така че внимавай! :ph34r: :lol:

Link to comment
Share on other sites

А , той Психара искаше да те прави локомотивче , пък и не звучи като нежен , така че внимавай! :ph34r: :lol:

Разхожда се един хакер из парка през нощта, и вижда как на една пейка някакъв напъва отзад една девойка. Той се оглежда, позамисля се, па си сваля гащите, и напъва отзад. Последния от своя страна, заклещен между двамата, няма как да мръдне, и само пита през зъби - "Кой си ти бре?", на което хакерът отговаря: - Мълчи, мълчи, мое анонимно прокси…

Link to comment
Share on other sites

Ще те пребия :angry1

Това също е приемлив вариант.

Link to comment
Share on other sites

Dneska bati bezsmisleniq den. Bazata se ebava cql den i az seda i si pobarvam makarite. Razgledah si4ko saitove de 6to ima, iz4etoh vsi4ki novini. Typnq. Propilqn den, za koito mi pla6tat. Mn typo. Pone nqkva rabota da bqh svyr6il.

Link to comment
Share on other sites

Dneska bati bezsmisleniq den. Bazata se ebava cql den i az seda i si pobarvam makarite. Razgledah si4ko saitove de 6to ima, iz4etoh vsi4ki novini. Typnq. Propilqn den, za koito mi pla6tat. Mn typo. Pone nqkva rabota da bqh svyr6il.

Това ми звучи като всеки един мой работен ден... За 1 час изчиташ всичко ново и след това цял ден се чудиш какво да правиш. Какво работиш ако не е тайна?

Link to comment
Share on other sites

NE E VQRNO! :P Link Manager i Marketing Researcher v firma za web reklama. Ne6to ot toq sort :D

 

Edit: o6te 4 sedmici 6te ba4kam i sled tva si idvam v Pld da se gotvq za kandidatstvane.... pak

Което като се кирилизира и перефразира пак означава спамер!

 

Цуро, а к'во да кажем за безсмъртната класика Descent?! Кърти и извозва... или за "your face, your ass... what's the difference?!"

Link to comment
Share on other sites

Дошла ми за превод епикриза за раково болна жена, 4 страници, ситен шрифт, ужасни медицински магии. "Стомахът се мобилизира като резекционните линии преминаха проксималната на около 4 см над гастроезофагелния ъгъл, а дисталната - в началната част на дуоденума." Трябва да го свърша до края на деня.

Ех, защо не погледнах по-рано... :cry Можеше да го напиша вместо теб. Обожавам медицински термини... Другият път свиркай... :)

Link to comment
Share on other sites

Ех... Колко лесно и бързо се работи като си ядосан(поне на мене така ми действа де). По лошото е че цял ден бачкам и още съм бесен майна и усещам че утре няма да мога да се отлепа от леглото ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...