Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бах неговата мама! Сега бях на кожен лекар, че на ръката ми излезе едно мъничко нещичко. Едната ме препрати към физиотерапевт, тя ми назначи тест-биопсия за утре, драха ме да тестват за алергия към лидокаин, драха ми мястото със скалпел за проба за гъбички, и лидокаина, и гъбичките са отрицателни. Утре отивам да ми правят биопсията, каквото и да е това в случая... Едната лекарка заключи, че сигурно било GRANULOMA ANNULARE! Не било заразно и се лекувало, макар и бавно. Освен това не било ясно от какво се получавало, ей така, random! Просто... чукни! :hmmm:
Това е кармичното ти наказание, за това, че си ЧИЙТЪР!

Иначе извън шегата - дано да не е нещо сериозно и по-бързо преминаване ;]

 

Мога да ви кажа, че на СУ единствените плюсове са престиж и маааалко по-добра материална база. Иначе е същата кочина..

Учил съм и в ПУ и в СУ...

 

Редакция: Мислех себе си за позитивна и слънчева натура, но статистиката показва друго - В топ 5 съм и на темата за оплаквания, и на омразната тема...

На темата за фукане съм 5-ти, в тази за мечтите съм... FUSK!! Първи?!... в темата за прочетени книги съм първи!! (така де, чета мноо ясно)... определено имам най-много пирони в главата... Пък за размислите и страстите съм на трето място... До какъв извод може да се стигне?

1. Аз съм постоянно мрънкащ и мразещ всичко мечтател с пирони в главата, фен на книгите, дървен философ и имам за какво да се фукам.

2. Аз съм е*аси и спамъра!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Нета казва, че това заболяване е доброкачествено и не е раково. Просто се струпват лимфни клетки под кожата и често се разсейват сами, и без лечение. А и моето е съвсем леко и локално, с малък размер. Като казах това просто не знаех как точно ще ми взимат пробата, сестрата каза, че "нямали пънчове днес". Представих си как ми перфорират ръката бая дълбоко и... малко... Защо чак с лидокаин ще ме бодат? Абе ще оживея... :D

При биопсията се изрязва малък очастък от мястото , което ще се изследва . Замразява се и се режи на тънки равни парченца за да се наблюдава под микроскоп . Няма да те перфорират не се филмирай толкова :lol: Лидокаина ще е за временно отстраняване или намаляване на чувствителността на рецепторите . И да се оправяш :thumbs-up:

На мен ми минава , че вече се чувствам здрав или не съвсем излиза ми плюскавица посред лято :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това е кармичното ти наказание, за това, че си ЧИЙТЪР!

Иначе извън шегата - дано да не е нещо сериозно и по-бързо преминаване ;]

 

Мога да ви кажа, че на СУ единствените плюсове са престиж и маааалко по-добра материална база. Иначе е същата кочина..

Учил съм и в ПУ и в СУ...

 

Редакция: Мислех себе си за позитивна и слънчева натура, но статистиката показва друго - В топ 5 съм и на темата за оплаквания, и на омразната тема...

На темата за фукане съм 5-ти, в тази за мечтите съм... FUSK!! Първи?!... в темата за прочетени книги съм първи!! (така де, чета мноо ясно)... определено имам най-много пирони в главата... Пък за размислите и страстите съм на трето място... До какъв извод може да се стигне?

1. Аз съм постоянно мрънкащ и мразещ всичко мечтател с пирони в главата, фен на книгите, дървен философ и имам за какво да се фукам.

2. Аз съм е*аси и спамъра!!

Фактът че си написал този пост потвърждава 2-рото :P

Link to comment
Share on other sites

Артилерист, седни по-към Отец Паисий да те наблюдавам отгоре :P

 

 

Повечето пъти сядам от към Отеца. Нз. какъв е този ми навик но. Да там бях седнал от към Отеца. и така се таъпках, че колегата се пощури с мен колко храна погълнах и за капак 2 студени бири.

Абе направо си беше супер.

Link to comment
Share on other sites

Curunir 686

Grimjaur 443

The`ScorpioN 375

Psihara^^ 327

PSYCHOSIS 318

afx 305

farrell 244

Crazy_Hamster 228

Tomahawx 228

PiTT BuLL 224

KILLERINCHO 216

Говорете ми за спамери! Куро има 2но повече от 3тия...

Link to comment
Share on other sites

А мен дори ме няма в цялата класация, нищо чудно, че губя позиции и в общото...

започвай да работиш по въпроса ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма. Харесваш Pumpkins повече от Tool. За такива хора няма гуш...

Kyv si lo6 :P Ina4e noviq na Disturbed me radva mnogo. Stabilen halbum.

 

Edit: Sq kato se rova tuka gledam, 4e sym si izprosil warn 5 dena sled kato sym se regnal vyv foruma :D Imam nqkakyv smyten spomen, ne6to za nqkakva igra be6e :D

Link to comment
Share on other sites

Edit: Sq kato se rova tuka gledam, 4e sym si izprosil warn 5 dena sled kato sym se regnal vyv foruma :D Imam nqkakyv smyten spomen, ne6to za nqkakva igra be6e :D

Заглавие на темата: Demoto na War of the ring ima li go ka4eno?

Мнение: Ako go ima kyde 4e ne mo da go namerq ako go nqma molq ka4ete go 10x

Дата: Oct 26 2003

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от обяд пия бира и понеже работата ми намаля значително, да отскоча до магазина и да си взема още бира. Поне ако се поомажа малко ще поспя и ще си избутам дежурството по леко, че вече останах и сам а времето така минава доста бавно.

 

Иначе :beerchug на всички.

Link to comment
Share on other sites

spamstats
Забележи, че още не могат да преместят afx и farrell от позициите им, като единия е баннат, а другата се появява по слънчевите затъмнения във форума...

 

Шшш, имам бахти и яката работа. Дано с парите не стане греда :) IT Support rlz - където и да идеш - се те черпят, коткат... мъркащи milf-ки и тук-таме по някоя разгонена секретарка :devil

Link to comment
Share on other sites

УНИКАЛНО, НЕЗАБРАВИМО, ПРЕКРАСНО.С една дума просто ШОУ.Страхотно си прекарахме на Слънчев брят випуска, Мания и Лазур още се тресат от абитурентите :punk :punk :punk

 

Хубавите спомени остават за цял живот..но може би това са най-безгрижните години от живота :cry

Link to comment
Share on other sites

УНИКАЛНО, НЕЗАБРАВИМО, ПРЕКРАСНО.С една дума просто ШОУ.Страхотно си прекерахме на Слънчев брят випуска, Мания и Лазур още се тресат от абитурентите :punk :punk :punk

 

Хубавите спомени остават за цял живот..но може би това са най-безгрижните години от живота :cry

 

колко мелодраматично :lol: ако най-хубавите ти спомени са свързани с някви чупени дискотеки на строителната площадка наречена Слънчев бряг - не си за завиждане.

всяка жаба да си знае гьола...

 

кевин спейси е велик актьор.

Link to comment
Share on other sites

Забележи, че още не могат да преместят afx и farrell от позициите им, като единия е баннат, а другата се появява по слънчевите затъмнения във форума...

 

Шшш, имам бахти и яката работа. Дано с парите не стане греда :) IT Support rlz - където и да идеш - се те черпят, коткат... мъркащи milf-ки и тук-таме по някоя разгонена секретарка :devil

 

Къде да подам документи :lol:

Link to comment
Share on other sites

колко мелодраматично :lol: ако най-хубавите ти спомени са свързани с някви чупени дискотеки на строителната площадка наречена Слънчев бряг - не си за завиждане.

всяка жаба да си знае гьола...

Ти ако не си излееш простотията, няма да те бъде.Къде съм казал, че точно те са най-хубавите в живота ми бе?Пред всички 5 години от средното образование изпитах страхотни мигове с уникални хора.А завършването беше кулминацията на всичко - изпращането, бала и морето.Нещо лошо да има случайно?

 

Идват студентски години - там ще видим как ще потръгнат нещата.На теб емоците обаче явно са ти чужди или се свеждат до гледането на отбора на имигрантите на Пловдив... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Забележи, че още не могат да преместят afx и farrell от позициите им, като единия е баннат, а другата се появява по слънчевите затъмнения във форума...

 

Шшш, имам бахти и яката работа. Дано с парите не стане греда :) IT Support rlz - където и да идеш - се те черпят, коткат... мъркащи milf-ки и тук-таме по някоя разгонена секретарка :devil

 

1. afx си е тука - вика му се deflax в момента ако не си забелязал - голям пропуск на ръководството

 

2. Пешо държа да споделиш с мен - оноди ли поне една milf? :devil Защото ако не си - да ти пикам на работата хихихи

Link to comment
Share on other sites

[00:30:00] alex^_^'s creed says: /point /laught @ destiny

 

мм да много правилно смея се с пълно гърло на съдбата :D

ебати и мисълта, ся се смея още повече ! :D :D :lol: :lol:

и най-якото е че нищо не съм приемал нито в течна нито в газообразна форма :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

1. afx си е тука - вика му се deflax в момента ако не си забелязал - голям пропуск на ръководството

 

2. Пешо държа да споделиш с мен - оноди ли поне една milf? :devil Защото ако не си - да ти пикам на работата хихихи

...мочай!

К'во ся?! Първо - дал съм обет - в знак на протест към държавната политика, отказвам да снабдявам държавата с деца. Отказвам и да рискувам (споменато в предишен мой пост). Освен това - работя тази длъжност само от две седмици...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...