Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен ли ми се стори ,че имаше и малко градушка или наистина имаше? xD

Link to comment
Share on other sites

Zlobile, аз се преборих с мързела и яхнах Витоша...

 

Тука, на Витоша ръмя съвсем лекичко, колкото да освежи пътеките и да ги разчисти от softcore туристите. Което е меко казано прекрасно!

А като се прибрах в София - тука подгизнало... Се едно облаците са имали проблем с простата ;]

 

Супер, неделята не беше пропиляна ;]

Link to comment
Share on other sites

Имаше, имаше.. Както си стоя в двора, на сушина в гаража и по едно време гледам капките дет ми падат по колата отскачат от нея :blink: Хвърчи я пребирай, добре че беше само за малко и самата градушка беше много ситна. Предполагам пострадали МПС-та и хомоеректуси няма (мокър не значи пострадал :lol: )?

Link to comment
Share on other sites

Какъв късмет-тъкмо отварям вратата на входа (на прибиране) и заваля B)

Утре е време за заплатаааааа.Чудя се дали ще остане некой лев за билет за Whitesnake?

Link to comment
Share on other sites

Толкова гадни ли се готви в тоя хотел?!

Не, естествено! Супер добре си готвят. Просто явно са били от хората, които като посетят хотел не знаят какво им се полага, че закуската си влиза към нощувката.

 

О, велико Чистачо, не сте прости, не съм имала това предвид. Аз, да съм си сигурна, си казах, че е шега. Много взеха да ме обвиняват, че съм с промит мозък и че съм от кофти поколение и т.н. Затова обяснявам, че като не дообясня нещо и става "от мухата слон".

Link to comment
Share on other sites

О, велико Чистачо, не сте прости, не съм имала това предвид. Аз, да съм си сигурна, си казах, че е шега. Много взеха да ме обвиняват, че съм с промит мозък и че съм от кофти поколение и т.н. Затова обяснявам, че като не дообясня нещо и става "от мухата слон".

 

Аз като гледам, не си усетила самоиронията в написаното :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, естествено! Супер добре си готвят. Просто явно са били от хората, които като посетят хотел не знаят какво им се полага, че закуската си влиза към нощувката.
А вие казвате ли им? Или "те са умни - ш'съ сетът" ;]

 

П.П. Стискайте палци - готвя ориз. Изглежда ми е оризано, боб ми е свидетел, да не мога да сготвя един сносен ориз... 90% от оризобазираните ми манджи са толкова зле, че едвам ги изяждам... Така че разчитам на вашата морална подкрепа!

Link to comment
Share on other sites

С теб съм, дано го направиш добре този ориз!

За хотела - пише го и в нета, пише го и на рекламните бланки, колежките рецепционистки също го обясняват, когато някой иска да направи резервация. Полага се закуска, сауна, басейн (за друго не съм сигурна). Не става дума за това дали са умни, а дали си знаят както правата, така и задълженията като гости на хотела. Въпрос на информираност е. И то не зависи само от персонала.

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto,мило от твоя страна да искаш да ме вафлираш...ама аз не харесвам по принцип...такава коса - нищо лично.Поне на мен никога не бих си го направила.На някои хора им отива....на теб ти отива

Аз си ходя с изправена коса или къдрава,ама натурално :D това е за мен,само сменям прически ...иначе ако някой ден реша да стана и аз на фафли,ще ти кажа даммм :D

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

Това Дефлакс ми звучи като някакво лекарство против запек О.о, честно.

Link to comment
Share on other sites

Flax е лен. Сега остава да разберем останалата част за къв *** е :)

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми звучи като една думичка, една такава, срам ме е да я кажа, но все пак - "дефлориран/а"... Не знам защо, кофти асоциации. Както и думата "анализ" или френските "анали". Супер смях !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

tva 4e si s mrasno podsaznanie oba4e si e savsem drug vapros :D

 

a na mene mi minava prez glavata kolko e dobre 4e re6ix da doida bez kolata do krumovo i v momenta si stoq v ofisa 4akam edni priateli da doidat i piq ve4e 4tiq si carlsberg za ve4erta i si hapvam bademi ....... jivotttttt........:D

Link to comment
Share on other sites

Мога да ви кажа, че GRID не е и на половина толкова яка, колкото е Pro Street! Поне по мое мнение!

 

A pyk Pro street ne e i napolovina tolkova qka kolkoto e Gran Turismo 5 :)

 

gal4enceto,мило от твоя страна да искаш да ме вафлираш...ама аз не харесвам по принцип...такава коса - нищо лично.Поне на мен никога не бих си го направила.На някои хора им отива....на теб ти отива

Аз си ходя с изправена коса или къдрава,ама натурално :D това е за мен,само сменям прически ...иначе ако някой ден реша да стана и аз на фафли,ще ти кажа даммм :D

:rolleyes:

 

 

Ako se poqvi6 v London na fafli v glavata 6te zagine6 po misteriozen na4in oshte na letishteto. Garanciq !! :D

Link to comment
Share on other sites

Ako se poqvi6 v London na fafli v glavata 6te zagine6 po misteriozen na4in oshte na letishteto. Garanciq !! :D

ОФФ : Защо ?!

Link to comment
Share on other sites

Знам за кого ставаше дума, но защо да загива заради прическа ?!

Link to comment
Share on other sites

Хахаххахахахах... не мога да се сдържа , честно... :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Моля ви, последвайте примера на Галчето и в бъдеще изрично упоменавайте кога се "шегувате", че ще докараме инфарк на момичето :D.

gal4e, your posts make the world a better place!

Link to comment
Share on other sites

Както и думата "анализ" или френските "анали". Супер смях !!! :lol:

 

Ще разяснил ли какво е "анали" на френски, щото и аз уча, а пък не знам. Ако е анализ, на фрески е "analyse" :confused

Link to comment
Share on other sites

Не съм казала, че идва от френски. Говоря за френската историографска школа "Анали" от средата на 40-те години. Не мога да кажа подробности за школата, просто ми е смешна самата дума "анали".

Link to comment
Share on other sites

Споменавали сме за въпросната школа по Философия на Новото време. Не съм преписвала. Опитвах се да намеря подробности, за да знам и аз нещо повече, но нещо не ми спореше и се отказах.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...