Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Радио 1 на БиБиСи... Когато нашите направят 1/10 от шоуто, които тези деца правят, тогава може да се говори за радио журналистика в България.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Maiden или Metallica?
Не, това е неправилно построен сентенция. Вместо "или" слагаш символа "<" и се получава логически издържано. Освен хронологическото им сходство... не виждам друга причина да слагаш мейдън и металика в едно изречение. Т'ва да издадеш 50 албума и до един да са еднакви пак си е вид талант, но по-скоро като таланта да си тъп и бездaрен :]

 

Иначе съм щастлив, че се махнах от Пловдив. Тази микровълнова фурна, в която се превръща града ни не мога да я понасям повече... Това лято едва ли ще ходя пак до Плд...

Link to comment
Share on other sites

Малиииии, за тия думи та заплювам като едното нищо! :ph34r:

 

Работата очевидно е общо взето на кантар, ти не знам как сметна, че на Maiden нещата са еднообразни не знам. За година на сформиране и общо влияние върху стиловете на други групи изобщо няма да говоря.

 

Много да ме прощаваш, ама ако от Number of the Beast до Seventh Son имаш оплаквания от Maiden, значи имаш някакъв дефект. И моля без приказки как Metallica се променяли и израствали и не знам какво.

Link to comment
Share on other sites

А така за Maiden или само хубаво или нищо ,били еднообразни,БЕЗДАРНИ ако бях поп щях да те анатемосам :P пък и да сравняваш Metallica и Maiden не е най-умното нещо :P ама карай то вкусове всякакви :wacko:

И двете групи са си колоси и са много големи сами по себе си ,за да бъдат сравнявани коя е по-добра,аз лично не мога да кажа коя харесвам повече !? :punk

Link to comment
Share on other sites

Не, това е неправилно построен сентенция. Вместо "или" слагаш символа "<" и се получава логически издържано. Освен хронологическото им сходство... не виждам друга причина да слагаш мейдън и металика в едно изречение. Т'ва да издадеш 50 албума и до един да са еднакви пак си е вид талант...
:punk :punk :punk Няма какво да добавя отгоре на това!

 

Curunir-е, как може така бе мойто момче? Все едно да сравняваш Дичо с Фреди Меркюри...шегувам се де - всеки си има право на мнение, а и правото на избор не те лишава от перавото на лош вкус! Първата ми касета, която имах лично моя беше Seventh son of the seventh son, но това беше преди има няма 15 години - точно 89-та година, ама веднага след това си закупих ...And justice for all и от там нататък нещата тръгнаха в съвсем друга посока! :)

Link to comment
Share on other sites

Оле, Сандмане, и ти си се промил! :D

 

Не го обръщайте на fanboy-изъм, въпроса беше по-скоро шеговит. И не мисля, че няма база за сравнение, защото и двете групи са огромни и свирят рок и метъл. А да се пренебрегва и принизява Maiden просто защото човек има лични предпочитания към Metallica е глупаво. Просто слушах Maiden и така спонтанно се замислих кой харесвам повече, затова поставих така въпроса. Композиционно Metallica са малко под Maiden, като въздействие обаче никога не бих казал, че изостават, напротив, много по-надъхващи са. Както и да го гледаме, с изключение на Load/Reload Metallica са си джангър, хубав и стегнат и оригинален, но джангър.

 

Пак си прочетох поста и от цялата история само дето не излиза, че защитавам Maiden и плюя по Metcllica, което изобщо не е така, ненужно е да се спори колко големи са Metallica. Просто се гежнах от изстъпленията на Скорпуса

 

[Edit] Леле, аз забравих основнто бе, Maiden са английска група, което само по себе си ги прави по-добри :lol: :lol: :lol: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Не умаловажавам Мейдън, шегувах се :) Но като говорим за сравнение между 2-те групи всякак ще избера Металика, ако и Мейдън да са англичани! :) Важното е да се слуша/свири музика, пък другото...няма значение(Nothing else matters, или както превежда един познат - майката няма значение!)

Link to comment
Share on other sites

Да са въртят китарите и барабаните ,другото няма смисъл :lol: :punk :punk както го е казал народа!И вечен живот на Лили Иванова :love

Link to comment
Share on other sites

Да са въртят китарите и барабаните ,другото няма смисъл :lol: :punk :punk както го е казал народа!И вечен живот на Лили Иванова :love

Toi Merlin i go e dal ve4niq jivot o6te edno vreme :P

Link to comment
Share on other sites

На днешната дата с приятелката ми (т.е. бившата), щяхме да имаме годишнина... :cry

Кога стана бивша бе душицо?! :cry Я ела ми поплачи на рамото в скайп :cry как може,в теб ми беше надеждата!

МРАЗЯ ПУ-ТО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ МРАЗЯ ГОООООООООООООО.... :angry1

Напускам.Куйт!Лийв!Фуцк ю :pirate :angry1

Link to comment
Share on other sites

ПУ-то си е много готино. Работата е шибана. Ако можех да си ходя само на лекции и изпити, без да бачкам, щях да съм най-щастливия човек на света.

Link to comment
Share on other sites

А на бас че като повикаш няколко минути и ще се чувстваш много по добре :)

 

Мдам няма да мога да си изкарам смяната :D

Леле и стоенето на едно място било изморително. Гледам оплакват се от ПУ-прави стееееее не е работа там :P

Link to comment
Share on other sites

Тъпи путки, тъпи путки, Тъпи путки, тъпи путки, Тъпи путки, тъпи путки, Тъпи путки, тъпи путки, Тъпи путки, тъпи путки, тъпи путки everywhere!
Link to comment
Share on other sites

Хайде да видим без гугъл:

FUCK YOUR CONFESSION!

FUCK YOUR CONFIUSON!

DISOLVE MY INSIDES!

Crowling on dignity, that witch you do to me! Hold on forever! ...

Evalata! Qki raboti slu6a6 :) Trqbva pak da si gi svalq, 4e mi se zatriha minaliq septemvri.

Link to comment
Share on other sites

Тъпи путки, тъпи путки, тъпи путки everywhere!
Гроздето е кисело ;)

 

А за горния диспут - разбира се, че изказах собственото си мнение. Няма универсално правило, което да определи кое е по-, по-, най- в нещо толкова относително като музиката. Все едно да определиш кое е по-червено - жълтото или охлюва...

 

За мен Мейдън по еднообразност и коефицент на безполезна дейност се доближават до Лили Иванова, а по бездарност - до Manowar.

Link to comment
Share on other sites

Кога стана бивша бе душицо?! :cry Я ела ми поплачи на рамото в скайп :cry как може,в теб ми беше надеждата!

МРАЗЯ ПУ-ТО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ МРАЗЯ ГОООООООООООООО.... :angry1

Напускам.Куйт!Лийв!Фуцк ю :pirate :angry1

 

Що така. Не сте ли най-големите айляци там :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...