Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Обади се неподготвен, Ваньо ! И друго има - разврат може да има и с двама, на не кажа дори с един !!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

A blonde went to buy a Pizza and after ordering, the assistant asked the blonde if she would like her pizza cut into six pieces or twelve.

 

"Six please" she said, "I could never eat twelve!" :lol:

 

anyways през главата почват да ми минава езикова култура, автори, произведения, теми, абе тея матури мамамта си е***и :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сега пак се замислих... кефи ме как на английски полът не е особено фиксиран, дори за хората.

Цялата идея тръгва от фразите "of the feminine persuasion" и "of the masculine persuasion".

 

В нормален превод звучат просто "жена" и "мъж", но не са наречени пряко така. Буквално преведени ще бъдат нещо подобно на "с женски/мъжки убеждения". Което дава на цялата идея за пол едно много плаващо определение, където в крайна сметка нищо не е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм сърдит на държавата и в знак на протест правя всичко по силите си да не я снабдявам с българчета!

 

Пффф... тоя Пловдив е егати и божественото наказание лятно време... Ужас. Главата ми ще се пръсне в сиво-червеникава мъглица и... вместо да ме погребват - просто ще сменят тапетите :] Така ме цепи тая хелоуинска тиква, че ми иде да си извадя и двете очи и да бъркам с палци вътре... Кръвното ми е под нулата... ужас...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за! Защо да не си дундуркам топарлака малко още като е бебешон? Като проходи вече и айде, отиде :)

Да... и аз съм за. Лошо няма... може пък да се окаже зарибително да се грижиш за дребосъка :P

 

@Antares.. бил сърдит на държавата.. може ли такива работи ся.. бързо сменяй лозунга на "Repopulate the Earth!" примерно :) Давам ти задача .. официално да опрашиш поне 3 българки.. трябва да се раждат българчета!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Доста време не бях поглеждал колко файла имам в Партишъна с Инсталираните програми и Операционната система - днес ги проверих - 295 005 файла в 9ГБ.....

Нещо множко ми се струват....

Link to comment
Share on other sites

Съгласни ли сте с мнението : Не се комплексирай сам(а), това е ролята на родителите и гаджетата ти...

Link to comment
Share on other sites

Съгласни ли сте с мнението : Не се комплексирай сам(а), това е ролята на родителите и гаджетата ти...

Не.

On topic : няколко човека ми врътнаха номера днеска , за които ще съжаляват , ама кво да се прави , не съм аз човека , който дава шансовете :) Иии една разходка след малко ще се отрази отлично ^^'

Link to comment
Share on other sites

Съгласни ли сте с мнението : Не се комплексирай сам(а), това е ролята на родителите и гаджетата ти...

 

Zvuchi kato udobno izvinenie. A ti syglasna li si s tvyrdenieto 4e 103 pixela visochina ne sa ravni na 100 pixela visochina ?? Shtoto ako si syglasna, korigirai. Ako ne si az shte korigiram.

Link to comment
Share on other sites

Всеки около мен цяла зима се разправяше как иска да е 30 градуса вече, сега топло им било...

Ае ве, нали искахте топло, на ви ся топло! Льольовци...

Ако можеше поне в 4-5 месеца да е -5 и да вали повечко сняг, щеше да е ПЕРФЕКТНО!!!

Link to comment
Share on other sites

A ti syglasna li si s tvyrdenieto 4e 103 pixela visochina ne sa ravni na 100 pixela visochina ?? Shtoto ako si syglasna, korigirai. Ako ne si az shte korigiram.

 

Signature Nazi е изпреварен от Килерина! Signature Nazi е съкрушен! :cry

Link to comment
Share on other sites

Всеки около мен цяла зима се разправяше как иска да е 30 градуса вече, сега топло им било...

Ае ве, нали искахте топло, на ви ся топло! Льольовци...

Ако можеше поне в 4-5 месеца да е -5 и да вали повечко сняг, щеше да е ПЕРФЕКТНО!!!

НЕ СЪМ САМ В МРАЗОФИЛИЯТА!

/me се просълзи...

Мислех, че съм последният :]

Link to comment
Share on other sites

Ем то по-добре като е студено наистина да е студено , едно -10 - -15 градуса няма да е зле :lol: Така де.. жегата да е адска , студа да е кучешки ;]

Link to comment
Share on other sites

Хора, не знам какви фили сте, ама мен ми е много по-рахат на 30+ градуса отколкото на -5. Жегата дори ако е в рамките на 30 градуса ми е приятна. Като вземе да става над 30 на сянка вече става малко жежко, но е много по-добре от -10 навън и с 3 печки 18 в стаите.

Link to comment
Share on other sites

Оф, допреди малко превеждах едни неща за Михаил Бахтин от руски, писах доклад, т.е. преписах :cry И съм скапана... Може ли да има нещо толкова безинтересно, колкото средновековна литература и текстове по философия на езика... Стискайте палци за утре, имам нужда...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...