Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кефи ме как се обяснява след всеки закачлив пост.. xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Закачлив не е еквивалентно на заядлив (пост). И отвърнах (отново), защото не плагиатствам, за да бъда обвинявана. Баси, уча философия, ако съм сдухана, не е повредата само в моя телевизор, защото източникът на повредата е извън него.

Link to comment
Share on other sites

Закачлив не е еквивалентно на заядлив (пост). И отвърнах (отново), защото не плагиатствам, за да бъда обвинявана. Баси, уча философия, ако съм сдухана, не е повредата само в моя телевизор, защото източникът на повредата е извън него.

Ся ще изкараш , че ние те сдухваме , така ли? :)

Link to comment
Share on other sites

Абе Галче, в контактите на Скайпа имам хора, които отговарят по-бавно от теб... Мъка, мъка :]

 

Иначе... се чувствам идиотски... Дремливо ми беше, и тамън си мислех да си гушна дядо Азимов, когато реших ВСЕ ПАК да направя един brood... ся ми се дигна адреналина и хептен не ми се спи... Тъпо..

Link to comment
Share on other sites

Не, специалността. Но като гледам, и вие не отстъпвате май. Като споменах, че уча философия, мислех, че ще схванете контекста на идеята за сдухването. А и след това ми обяснение, тотално се сдухах.

Link to comment
Share on other sites

Ами как няма да стане, като все ще се намери някой да пише след нея? Ами то какво друго му остава на човек...пък и човек философ... И да поясня (по заръка на Чикатиловица), че се шегувам... Абе майната му...честит празник, деца!

Link to comment
Share on other sites

Да, Галчето реагира като IRC бот - първосигнално. При наличието на ника й в някой пост - автоматично се включва модула за отговаряне. Модула за отговаряне е настроен да дава подробно обяснение. Имам чувството, че модула за отговаряне и модула за чувсто за хумор конфликтират, защото не работят заедно ;]

 

 

Жоре, мерси!

Днес попитах една девойка какво ще ми подари и тя, без да се замисли ми отговори, че мъжете трябвало да подаряват. Отговора на моя коментар беше, че това са били нейни предразсъдъци. Въпреки, че смятам, че повечето жени са подвластни на една колекция предразсъдъци. Като например, че мъжете трябва да са активната част при една свалка, да подарява само той подаръци и други, за които не мога да се сетя в момента...

Link to comment
Share on other sites

Имам предложение: Админите да pin-нат една тема специално за бота, там същината, философията и духа й, ще бъдат съхранени, а не като сега разпилян из множоството теми ;D

Link to comment
Share on other sites

Ще видите вие като най-активните във форума изчезнат заради тези злостни помятания! :P :cry :)

А иначе анали означават и исторически записки идва от гърчулята дето са си записвали кой с кой се е трепал и от там и таз френска школа се занивама с философия на историята :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта(днес сутринта) имаше много як запой. Едно аверче се напи зверски и трябваше да го носим до тях, накрая двамата с брат ми го сложихме да спи, обаче няма такова хъркане, моторна резачка пасти да яде. Обаче беше шоу, днес цял ден го правим да си говори сам.

Link to comment
Share on other sites

Ще видите вие като най-активните във форума изчезнат заради тези злостни помятания! :P :cry :)

 

Де тоя късмет. От твоите уста в Божите уши.

Link to comment
Share on other sites

Кефи ме как се обяснява след всеки закачлив пост.. xD

Трябва да се слага по една табелка "сарказъм" за да се ориентират по-добре всички които имат затруднения с иронията като цяло :D

Link to comment
Share on other sites

Абе много ми е интересно, ако я няма gal4enceto, ще има ли за какво да пишете въобще в този форум? Като толкова ви дразни - съберете "подписка" да й сложат един ban и да спите спокойно, защото на някои от вас да реагират на всеки неин пост им стана професия и ако и на истинската си работа влагахте толкова усилия, щяха да ви изберат за министри!

Май само темата за Нестандартните въпроси и секцията Buy/Sell останаха читави и полезни от целия форум! От всички останали теми се леят глупости на корем и най-тъпото е, че някои, иначе интелегентни, хора, в стремежа си да бъдат оригинални, започват да "изглеждат" нелепо и смешно! Не разбрахте ли, че само PSYHOSIS има таланта да бъде оригинален във всеки свой post!?

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми звучи като една думичка, една такава, срам ме е да я кажа, но все пак - "дефлориран/а"... Не знам защо, кофти асоциации*.

 

---

* - и от други съм чувал колко е кофти като ти се падне някой дърводелец първия път... затова трябва да се избира внимателно.

Link to comment
Share on other sites

Без четки, моля ;) Ще взема да се надуя. Таман изкарах една седмица без нииикакво сладко (освен мед) :)

 

Стига доказва де... Знаем, знаем...

Link to comment
Share on other sites

бахахахахахаха... Тамън вчера си мислех, че отдавна никой не си е слагал мои бисери в подписа буахахаха ;]

Песъчок, в случай, че не ти е направило впечатление - във форума се пише от преди регистрацията на Галчето. Аз поне мога да дам за себе си около 2500-3000 доказателства за горния факт ;]

 

ov3rm4n, ами ако е пътностроителен работник...от ония с кангото? Или каменоделец? Пак зле ;]

 

Освен това тази асоцияция е логична, след като в един пост се обърнах към визирания форумист с deflorax ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...