Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

След като осъзная какво всъщност съдържа, надявам се, ще се съглася с теб. Засега ми е скучна, отегчителна и приспивна. А тоя Бахтин, какво му мислих, какъв бой, ама гледай ти, починал преди 33 год.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
След като осъзная какво всъщност съдържа, надявам се, ще се съглася с теб. Засега ми е скучна, отегчителна и приспивна. А тоя Бахтин, какво му мислих, какъв бой, ама гледай ти, починал преди 33 год.

Е ся ми се иска да е жив и да присъствам на събитието..

Link to comment
Share on other sites

Хора, не знам какви фили сте, ама мен ми е много по-рахат на 30+ градуса отколкото на -5. Жегата дори ако е в рамките на 30 градуса ми е приятна. Като вземе да става над 30 на сянка вече става малко жежко, но е много по-добре от -10 навън и с 3 печки 18 в стаите.
Когато температурата превиши 25 градуса - за мен времето е гадно...
Link to comment
Share on other sites

Когато температурата превиши 25 градуса - за мен времето е гадно...

Да не кажа аз над 22 - 23... После ми е направо убийствено... Много ми става лошо, пада ми кръвното, големи неприятности, освен това и дискомфортът в Пловдив през лятото. Изкъпал си се, излизаш и на 2-рата крачка си потен с чувството, че всички гадости, смог и т.н. от улицата са ти залепнали по кожата... Много неприятно. :sick

Link to comment
Share on other sites

А къде забравихте тези малки приятели на човека - комарите? Те превръщат лятото в истински незабравимо преживяване. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ем то по-добре като е студено наистина да е студено , едно -10 - -15 градуса няма да е зле :lol: Така де.. жегата да е адска , студа да е кучешки ;]

 

Ти на това кучешки студ ли му викаш... При мен зимата е 5 месеца и е плътно -20, -30. Като дойде април и се вдигне до -5 и хората излизат по къс ръкав. Винаги съм предпочитал студа пред жегата, ама честно да си призная ми се иска да е малко и топло понякога... Да, това е Пловдив...плюс и комарите вече е нетърпимо, ама то не може все хубаво. Зима нямахте, сега ще имате лято....

Link to comment
Share on other sites

Глобално затопляне... ще ядем голямата тояга все по-сериозно занапред... ама и човечеството си го заслужаваме защото сме мърлячи... вечно искаме да контролираме всичко... споменах ли че сме егоисти?

 

Колкото и тъпо да ви звучи.. до момента в който хората не седнат заедно на поляната... не запалят ли лулата на мира (със подходящите цветчета натъпкани в нея ;)) въпреки привидните си различия... няма да има баланс в природата.. и тя ще продължава да ни наказва.

 

Както се сещате в нашето модерно общество тази моя представа.. няма как да се случи - утопия... затова аз предлагам просто да си стоим айляк.. ще си пием биричката .. (тъй като е невъзможно да убедиш в съветска власт всички хора наведнъж.. дори и за една толкова хуманистична идея като мира.. разбирателството и любовта) ... и ще чакаме момента в който природата ще се самобалансира сама .. изтребвайки част от излишно консумиращото човечество.

 

Чак тогава.. хората които са най-близко до природата ще оцелеят... ще седнат заедно на поляната и ще запалят фишеците и ще си спомнят за алчните си прадеди.

 

Преди да ме наредите за пореден път че плямпам глупости.. разрешете на чичко ви George Carlin да ви убеди че.. природните бедствия са нещо хубаво така както той си знае:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2pe4XVVUbiA

 

;)

 

Глобално затопляне... ще ядем голямата тояга все по-сериозно занапред... ама и човечеството си го заслужаваме защото сме мърлячи... вечно искаме да контролираме всичко... споменах ли че сме егоисти?

 

Колкото и тъпо да ви звучи.. до момента в който хората не седнат заедно на поляната... не запалят ли лулата на мира (със подходящите цветчета натъпкани в нея ;)) въпреки привидните си различия... няма да има баланс в природата.. и тя ще продължава да ни наказва.

 

Както се сещате в нашето модерно общество няма как да стане... просто ще стоим айляк.. ще си пием биричката (тъй като е невъзможно да убедиш в съветска власт всички хора наведнъж.. дори и за една толкова хуманистична идея като мира.. разбирателството и любовта) ... и ще чакаме момента в който природата не се самобалансира сама .. изтребвайки излишно консумиращото човечество. Чак тогава.. хората които са най-близко до природата ще оцелеят... ще седнат заедно на поляната и ще запалят фишеците.

 

Преди да ме наредите за пореден път че плямпам глупости.. разрешете на чичко ви George Carlin да ви убеди че.. природните бедствия са нещо хубаво така както той си знае:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2pe4XVVUbiA

 

;)

Link to comment
Share on other sites

deflax , братле , като почнеш да ги праскаш тия постове вече не знам да почвам ли да чета или не..

Link to comment
Share on other sites

Аз такава воля имах преди години, в чекмеджето на бюрото си пазех една вафла 6 месеца, т.е. докато не и изтече срокът на годност, и наистина 6 месеца не бях хапвала сладко...

 

Иначе по темата : баща ми нахлу с 300 вкъщи, при положение, че преди 1 час излезе за работа. Така се стреснах... :wir

Link to comment
Share on other sites

Тихичко, днес в рейса слушам - билета от юли и в Пловдив - 1 лв...

 

Иначе, ето един възлов въпрос, на който не мога да си отговоря - кой е по-голям, Maiden или Metallica?

Link to comment
Share on other sites

Mi Curunire za men dvetre grupi sa ot razli4ni napravleniq v tejkata muzika i nqmat baza za sravnenie :) Za men i dvete grupi sa veliki i vinagi 6te si gi obi4am. To4ka :)]

 

Edit: Imam nqkakvo 4uvstvo, 4e v idnite nqkolko godini 6te se slu4at nqkakvi mnogo kofti ne6ta, ama da vidim. Toq svqt e trygnal na mainata si!

Link to comment
Share on other sites

Днес тока в нас е дискотека 5 минути го. 5 го няма, но все пак това е ЕВН.

Е-енергото

В-вече го

Н-няма

Link to comment
Share on other sites

Тва е щото си traitor и отиде на Neptolon ! Съдбата те наказва, защото изостави твоите "Brothers in arms" в Emeriss :lol:

Tam pa 6toto sa razcepvah da igraq! Tva da diga6 geroi sux balls mo6tno. Sq e 6ou takova The Devastating Throng sa pi4ove i e mnogo smqh :)

 

Edit: I DWELL IN YOUR CELL! :ph34r:

 

Edin2: Of mnogo mraza kato si naviq ne6to na prysta i ne mi izliza ot glavata. Sq postoqnno nqkvi monitori misla prostotii. Kato doide zaplatata 6te gi gledam pove4e.

Link to comment
Share on other sites

аааа идва ми да викам

А на бас че като повикаш няколко минути и ще се чувстваш много по добре :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...