Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Започвам да гледам Апокалипсис Сега. Стискайте палци. Франсис Форд Копола бил отслабнал с ~45 кг., докато го създаде. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Неееееееееее Неееееееееееее... ааааааааааа....

 

Днеска за пръв път карах чист даунхил, тоест бясно спускане по стръмна пътека, изобилстваща с камъни, препятствия, остри завои, серпентини... Взех свръх-доза адреналин и сега направо ми иде да загина от кеф...

 

Не, няма нищо по-пречистващо, нищо по-прераждащо... поне за мен. Сега, всичките ми жалки стонове, нерадости, всичките ми лирично-меланхолични дерзания. страдания и драми ми изглеждат толкова незначителни, нереални, та дори смешни. Странно... как нещо толкова прозаично, и на пръв поглед обикновено може да промени в рамките на... хм... десет часа целия ти вътрешен свят.

Link to comment
Share on other sites

Izbivate go na krainosti, kakto vinagi. To chovek da ne smee da prydne, che ne e qsno kolko sled nego shte se naserat :) Galche, aide da pospestim melodramata, che e leko falshiva i hich ne e zabavna. Ti oshte ne se znaesh sama koq si, pochnala da gubi sebe si. Malko veche aman ot gluposti, nali me razbirash.

Ай как се скара на момичето :inqn

Остави я да се изгуби и да се намери :read: :excl:

Уморена съъъъм,искам някой да дойде да ми сервира вечеря,да ме масажира,да пише на пц-то вместо мен,да ми гали косата и т.н и т.н. и т.н. :rolleyes: B)

пъъъълна в течен шоколааад

Link to comment
Share on other sites

Уморена съъъъм,искам някой да дойде да ми сервира вечеря,да ме масажира,да пише на пц-то вместо мен,да ми гали косата и т.н и т.н. и т.н. пъъъълна в течен шоколааад
Не че се заяждам, ама това е невъзможно да се прави от един човек, просто няма да му стигнат ръцете.

 

Щастлив съм победа на Хамилтън, първи в класирането, от тук насетне може да става само по-добре

Link to comment
Share on other sites

Започвам да гледам Апокалипсис Сега. Стискайте палци. Франсис Форд Копола бил отслабнал с ~45 кг., докато го създаде. :ph34r:

 

Че какво има да му се стискат плаци? Той филмът е готов, бай Франк си е върнал 45те кила, а Рамон Естевес е голям!

Link to comment
Share on other sites

захаросаните глупости ми идват повече.

Да. Ръси пудра захар през монитора ми.

 

@gal4enceto - като се поуспокоиш и се вземеш в ръце... мини на оборка.. събери захарта... и ни направи форумен сладкиш да те запомним добро :D

 

Започвам да гледам Апокалипсис Сега. Стискайте палци. Франсис Форд Копола бил отслабнал с ~45 кг., докато го създаде. :ph34r:

Браво. Добър избор. Гледал съм го .. 4 пъти някъде :) От малкото истински филми...

Link to comment
Share on other sites

Izbivate go na krainosti, kakto vinagi. To chovek da ne smee da prydne, che ne e qsno kolko sled nego shte se naserat :) Galche, aide da pospestim melodramata, che e leko falshiva i hich ne e zabavna. Ti oshte ne se znaesh sama koq si, pochnala da gubi sebe si. Malko veche aman ot gluposti, nali me razbirash.

 

 

[rant]

Ако под "безнадеждност" имаш предвид "умопомрачение", то не бих могла да съм по-съгласна с теб.

Нищо лично, Галче, но просто вкарваш толкова драматизъм на толкова прозаични неща, че просто няма начин да не ме избие на заяждане. Нямам нищо против писането на глупости във форума, но захаросаните глупости ми идват повече, особено като са казани по подобен претенциозен начин с цел да се направи впечатление за един, omfg, истински начетен човек.

А, да, и да не пропусна да цитирам: "тръгнали по правилно хедонистичния си ход" - извинявай, но ти гледала ли си серията на Приятели, когато Joey започна да замества всички думи от едно изречение с произволни синоними от thesaurus-а, за да звучи по-интелигентно? Ако не си - пусни си я.

[/rant]

 

 

е вие пък не сте ли и свикнали вече......та тя с подобни постове проходи във форума :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пия си ледено студена Bitburger и гледам на живо кацането на сондата Phoenix на Марс по Дискавъри. Баси, как уцелиха времето точно в неделя по това време. :lol:

 

Едит: кацна успешно. :)

 

Едит2: първите снимки от сондата Феникс пристигнаха и по всичко изглежда, че засега мисията се развива перфектно - слънчевите панели са се отворили, ръката-робот е готова да взима проби, а пейзажа е изключителен. За първи път сонда каца толкова близо до една от полярните шапки на Марс. По проект мисията трябва да продължи около 90 дни. Ако всичко продължи така, очертава се наистина сериозен успех за екипа на НАСА. :)

Link to comment
Share on other sites

Besen sym! Ne mojah da spa taq no6t - be6e mi jega, synuvah nqkvi Warcraftove samo i typite sysedi otgore re6iha da praqt sex v 5 4asa mamicata im nedna. Napravo sa ka4vah s lopatata, hubavo, 4e ne prodylji mnogo, tva tqhnoto leglo sigurno e ot aprilskoto vsystanie nqma takova skyrcane. Da im go tropna na 4eloto! I sq 6te sym nerven cql den. GG!

Link to comment
Share on other sites

Човек като прави някакви неща докато спи...

 

Излизам на терасата на офиса да пия кафе и да пуша една цигара, нещо ми шумка в краката, навеждам се и бутам назад с крака да махна, листо ли, какво, обаче се накланям целия, кафето се излива и пльпсва на терасата и ми нацвъква чисто новия почти бял панталон с миниатюрни капчици...

 

Снощи направих грешката да си легна прекалено рано, днес няма да я повтарям, колкото повече спиш, толкова по-зле после.

Link to comment
Share on other sites

Има един много готин лаф за спанет: "Спането е за ПЕДАЛИ" Автор: незвестен. Като с това не искам до обидя никой :).

 

 

П.С. Днес ще много хубав ден, абитуриентската на Френската е днес. Честито на всички, които завършиха тая година :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Снощи направих грешката да си легна прекалено рано, днес няма да я повтарям, колкото повече спиш, толкова по-зле после.
Честоооо! Снощи си легнах най-късно в 10 часа, и спах като къпан... Е, може би има нещо общо факта, че се прибрах като пребит ;]

 

А'е хора, светенете ме нещо... Т'ва 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 ауууу, к'во трябва да значи?! "Ура, успешно преброих до 12!" ?

Аз на моята аборигенска не съм си репетирал числата до 11. Може би защото съм завършил математическата и поне да броя можех. Ама тая глупост ми идва в повече.

Вчера вгорчих (не без доза злорадство) празника на една кофа аборигени. Изливат се, бурно броейки от входа, отпред се събрал екип оператори... а аз, кален като глиган, баш пред входа, с една клечка свалям по-едрите буци кал от коелото си :)

Странна рал'та...

 

Ред: Ъъъъ.. тия, които са повтаряли даден клас, трябва ли да го броят два пъти?

Link to comment
Share on other sites

Не нацяло! Снощи с мойта жена гледахме 3 серии продукция на SciFi Channel - The Lost Room. 4 часа и половина е цялото, но мисля, че си заслужаваше времето.

Link to comment
Share on other sites

Ред: Ъъъъ.. тия, които са повтаряли даден клас, трябва ли да го броят два пъти?

Като бях на една аборигентска и едни пичове брояха така с няколко повторения. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Българският Химн е най - уникалния. Много е велик.

Подкрепям.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...