Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

бутали сме...само дето не пали...

Еми анджък де, щото тази с ръчната трансмисия ще запали, ама другата ще си остане само с бутането. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...тъпанарите от Форд са се сетили да направят нещата така, че да се изключат всички главни консуматори 1 час след като загасиш колата....

 

Браво на тъпанарите от Форд! :thumbsup: ...ама нищо чудно тая идея да са им я дали японците преди доста години. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Иначе тия с яките акумулатори да си ги позлват и за отопление. Явно или акумулатора на Виден е твърде мижав, или китайската джиджавка харчи като калорифер, щом мрънка, че му паднал акумулатора за една вечер. :lol:

 

Моят е 88 и никъде не съм казал, че е паднал. Казах, че е свален наполовина. Това показва тестерът, което ще рече, че трябва да го заредя докрай.  

Link to comment
Share on other sites

И мооите нямат след вадене на ключа ток в запалката. Японски са. Интересно дали всичките японски са така.

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Браво на тъпанарите от Форд! :thumbsup: ...ама нищо чудно тая идея да са им я дали японците преди доста години. :bgrin:

 

Я японците, я французите...то там не е като да са само Ендженери от Форд. Те една Фиеста направиха сами и майка плаче ти казвам (фиеста 2002-2006г). Ше си скъсам дипломата :D Преди 2-3 месеца сменях филтър купе на Фиеста - никога повече. С кеф ше им дам 20 лева в сервиза да го направят. Инструкцията за тая операция започва с "Демонтирайте педала на газта..."

Link to comment
Share on other sites

Инструкцията за тая операция започва с "Демонтирайте педала на газта..."

 

OMFG....  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Поиграхте ли си с чушките днес в Гугъл?  :grin:

 

==========================

 

Днес ми щукна нова идея - да направя укрития за прилепи горе на покрива... 

Link to comment
Share on other sites

Направи, че четох една статия за прилеп, чието краче измръзнало. Май ще трябва да го ампутират... :(

Link to comment
Share on other sites

Направи, че четох една статия за прилеп, чието краче измръзнало. Май ще трябва да го ампутират... :(

 

Четеш на Любомила страницата ли?  :grin:

 

Голяма Фалконеса е тя... 

Link to comment
Share on other sites

Коя е тя?

Даже не знам къде го четох...

 

Някой ще го учуди ли, че Ангел пак има проблем с мой пост? :)

Link to comment
Share on other sites

Коя е тя?

 

Тя е Фалконесата.... Признал съм я по всички параграфи.... 

 

И няма да се притесняваш от чужди проблеми с постове - припомни си подписа на Весо и колко мускула ти трябват да вдигнеш високо средния си пръст... 

Link to comment
Share on other sites

Ангел да са ибе. Прилепите са си много хубави животинки.

 

Това лято ще оборудвам навсякъде с укрития... Само се притеснявам дали ще издържат на жегата тук горе... 

 

==========================

 

Покрай студа съм се барикадирал цяла седмица вкъщи и установявам, че съм качил близо 4 кг...  :laughing:

 

Най-после си свалих пълната колекция на BEAVIS & BUTT-HEAD...  :punk  :punk  :punk

Link to comment
Share on other sites

Ангел да са ибе. Прилепите са си много хубави животинки.

 

Няма проблем, Батман. А ти като ги харесваш толкова, отваряй широко прозорците у вас лятото и ги храни по масите.

 

Айде стига сте се превъзнасяли ако обичате, че за малко да си върна супата от обяд, а беше доматена пък пуловера ми е хубав.

 

На прилепа му замръзнало краченценцето от студеното! Прилепа като дойде да ми помогне на мен ако падна на улицата заради леда, тогава ще се грижа и аз за техните премръзнали крайници.

 

Прилепите са се спасявали и без човешката тъпотия и драматизиране години наред.

 

Тука срещу терасата в офиса има един гларус, който всяка вечер като е по-топло каца на комина и гледа в една и съща посока. Следващия път ще ида да си поговоря с него. Може да му е самотно или да е изпаднал в някакво депресивно състояние.

 

:sick:

Link to comment
Share on other sites

Айде стига сте се превъзнасяли ако обичате, че за малко да си върна супата от обяд, а беше доматена пък пуловера ми е хубав.

 

На прилепа му замръзнало краченценцето от студеното! Прилепа като дойде да ми помогне на мен ако падна на улицата заради леда, тогава ще се грижа и аз за техните премръзнали крайници.

 

Прилепите са се спасявали и без човешката тъпотия и драматизиране години наред.

 

МЕГАГИГАУЛТРАТЪПОТИЯ!!!

Link to comment
Share on other sites

Дай му рибка и си пази пръстите. О, и глсрусите не обичат разговори за личния си живот.

Link to comment
Share on other sites

МЕГАГИГАУЛТРАТЪПОТИЯ!!!

 

Хироптерологът (да, проверих го), моля ти се.

 

Тоя вашият опит за съпричастност ми напомня на онзи Японски или Китайски диктатор, който заповядал всичките врабчета да бъдат избити преди много години, защото много акали, замърсявали и разнасяли болести. И като избили врабчетата, изведнъж останали без реколта, защото нямало кой да яде точно конкретни насекоми.

 

Човека много обича да се мести там, където не му е работата, с уж добри намерения, за да доставя удоволствие и облага единствено на самият себе си.

 

@Grimjaur: Кога за последно си говори с гларус и той ти каза, че не обича да обсъжда?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, защо се обаждаш за животни, дето хал хабер си нямаш? Какво разбираш от прилепи и какво знаеш за тях? И говориш глупости, които нямат нищо общо? Ама нищо общо? 

 

Това е все едно да взема да ти обяснявам аз контингента на чалгите в града, чорапи с цветни райета и сака в ярки цветове, с китки на ревера... Ми няма как да стане - не са ми ясни тия работи....  

 

Вземи първо попрочети нещо по темата, пък тогава говори.   

Link to comment
Share on other sites

Това е все едно да взема да ти обяснявам аз контингента на чалгите в града, чорапи с цветни райета и сака в ярки цветове, с китки на ревера... Ми няма как да стане - не са ми ясни тия работи....  

 

Вземи първо попрочети нещо по темата, пък тогава говори.   

 

Като ги обсъждахме тия теми - ТИ отново беше по-запознат от мен. Не знам защо изобщо ги споменаваш за 2193-ти път. Започва да става обидно.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, дай да направим още един Йегер... Оздравя ли зъбчето? 

след един аулин вече мога да си отварям устата и да хапвам, така че става. няма проблем ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...