Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Цял ден е дискотека... Няколко пъти рестартирам втората машина... Енермакса обаче е бетон - главната не усети нищо.

 

Няма майтап, дискотека си беше. От 2 часа няма ядове де, ама... То сега ще се натоварва тепърва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Като ти се обадих в 12 часа, звучеше като току що изкаран от гроба, затова моля ти се пращай ми от време на време графика си на спането за предстоящата седмица, щото вече не знам кога да ти звъня...миналия път в 4 следобеда пак така звучеше. :ghost

 

Мисирска проява е да се търси Николай преди 14.00 най-рано - или акт на отмъщение... Общо взето ако вдигне преди мръкнало е добре. 

Link to comment
Share on other sites

Мисирска проява е и да казваш на някого, че е направил мисирска проява, понеже вероятността да знаеш какво го е подтикнало, клони към нула.....

Тоест, кучето скача според луканката!

Link to comment
Share on other sites

То и мен ме е подтиквало неведнъж да му звъня преди пладне (дори и за бъзик) - не е имАло случай да вдигне. А причините дори истинските мисири ги знаят...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Как да публикувам график като и аз не знам кога ще съм буден и кога ще ми се приспи, че да реша да подремна. Има дни съм успявал да си легна чак по обед. Как да звуча след 4-5 часа сън само? Нормално да ръмжа като мечка в дупката си... Има дни може и да не съм си лягал, тогава се прибирам по някое време следобеда, лягам си да поспя към 4 до 8 примерно и така...

 

Принципно е абсолютно безопасно да ми се звъни след 9 вечерта :) Или поне в 99.9999% от времето. Единици са случаите да не съм бил буден в 9.

 

Нормално след 17:00 също не е особено опасно да ми се звъни.

 

Обаче преди обед който ме събуди без добра причина да го прави какви работи му замислям........ светата инквизиция може да идва на курсове при мен :)

 

 

То и мен ме е подтиквало неведнъж да му звъня преди пладне (дори и за бъзик) - не е имАло случай да вдигне. А причините дори истинските мисири ги знаят...  :laughing:

Ти само посмей!

 

ebde58e229aee698a7d3abf4e411b76afa5ffe76

Link to comment
Share on other sites

Като ти се обадих в 12 часа, звучеше като току що изкаран от гроба...

Ти пък какво се притесни толкова. Затворих ти и откарах още 3 часа :)

 

Аз когато държа да спя непробудно си изключвам телефона. Пък и вече успявам да проведа доста смислени разговори в полу-будно състояние, даже цели консултации съм давал кой какво да направи за да сработи еди какво си и след това преминавам обратно в спящ режим в рамките на минута.

В играта, която цъкам в момента опитомих мъжки Raptor. Е не можах да не го кръстя "Viden" :lol:

Хахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Открих зимния сезон с първо качване на ски. Миналата година беше сноуборд и сега ще видим кое ще ми хареса повече. За момента нещата клонят повече към борда.

Link to comment
Share on other sites

Обратното не става лесно  :grin:

 

Мммм да, мисирите са в пъти по-невъзприемчиви не само към опитомяване...и само като се сети човек, че пернатите реално са продължение на измрелите раптори и другите подобни на тях. Всъщност все се каня да те питам - никът ти заради някаква носталгия ли си го избра или просто ти е било неудобно да сложиш сегашния ти реален ник, та си сложил другия, от който си произлязъл? :lol: :laughing1: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей сега вече тихо се сипе, както требе :)

 

===========

 

Никът ми има история, публикувана тук преди повече от 10 години в съответната тема... Птеромисир би следвало да помни.  

 

=================

 

Тати отиде да мете гаража  :laughing:

 

12508976_10207757553354391_2399250989319

Link to comment
Share on other sites

Честит Имен Ден! Да си здрав и каквото друго си пожелаеш :) Весело изкарване.

Link to comment
Share on other sites

Обратното не става лесно  :grin:

Не виждам как някой може да те опитоми :lol:

 

В играта е лесно - треснеш го достатъчно време с бухалката (или приспивателни стрелички) и го тъпчеш с дрога и храна, докато се опитоми... Ся като се замисля... може и при Виден да сработи метода :lol:

 

 

Честит сАтанасов ден!

Link to comment
Share on other sites

Аз на тая снимка виждам как Алекс Раева държи лопата за ринене на сняг, не виждам как чисти. :D

 

Фали са у фейсо, че чисти...  :laughing:

 

Покрай Галя и такива работи виждам....

Link to comment
Share on other sites

Честит Атанасов ден!

 

Честито и от мен!

 

P.S. Пешо, ако се чудиш кой беше - аз бях, формално ти си офтопик, а той говори единствено по темата, макар и сам. :)

Link to comment
Share on other sites

а той говори единствено по темата, макар и сам. :)

 

... със себе си...

 

========================

 

На този, който е бутнал снежния човек на детето - ръцете му да изсъхнат...  :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...